Заміна контролера живлення на iPad 1

Заміна контролера живлення на iPad 1
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 100 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Контролер живлення – важлива мікросхема і її коректна робота є необхідною умовою для підзарядки iPad. Якщо деталь пошкоджена, або виникли інші проблеми необхідно негайно звернутися до сервісного центру. Адже порушення роботи у мікросхемі може привести до того, що Айпад неможливо буде увімкнути.

Варто зазначити, що виконати ремонт без наявності спеціального обладнання, інструментів та досвіду не завдавши шкоди планшету не вийде, тому варто звертатися до професіоналів.

Як відбувається ремонт контролера живлення на iPad 1

Проблеми з контролером можуть виникати в результаті механічних пошкоджень, або потрапляння вологи. Ознаки несправності можуть бути у наступному:

 • пристрій самостійно вимикається або перезавантажується;
 • планшет не бачить зарядки;
 • некоректне зображення % зарядки;
 • ПК не бачить підключеного Айпада.

Контролер живлення – це маленький мікрочип, який відповідає за ефективну підзарядку. Якщо з ним виникають проблему, то в ході ремонту здійснюється його повна заміна, інше втручання може не дати необхідного ефекту.

В ході ремонту спеціалісти сервісного центру:

 • здійснять діагностику;
 • розберуть планшет за допомогою спеціальних інструментів;
 • видалять несправний мікрочип;
 • зберуть пристрій;
 • протестують планшет.

Якісний ремонт може бути здійснено лише за допомогою спеціальних інструментів та деталей від перевірених постачальників.

Зазначимо, що ми також відновлюємо Apple iPhone, у нас ви можете безкоштовно продіагностувати iPhone навіть якщо відмовитеся від подальшого ремонту!

Скільки коштує заміна контролера живлення на Айпад 2010 у Львові

Сервісний центр ICOOLA готовий запропонувати найдешевший ремонт у місті Львові та надати гарантію на всі виконані роботи.

Ми постійно слідкуємо за вартістю послуг конкурентів й на основі даної інформації коректуємо власний прайс. А також всі ремонтні роботи виконуємо самостійно без посередників, завдяки чому можемо запропонувати приємну ціну.

А ви знали, що ми використовуємо тільки сучасні методики ремонту iPhone X, тому змогли знизити ціну на відновлення цього смартфона до мінімуму!

Термін заміни контролера живлення на iPad 2010 в ICOOLA

Заміна контролера живлення на Айпад – складна процедура. Проте майстри з ICOOLA готові виконати даний процес за 30-60 хв.

Крім цього, обираючи нашу компанію ви отримаєте:

 • приємну вартість на всі послуги;
 • лише якісні деталі від перевірених роками постачальників;
 • гарантію на всі виконані роботи:
 • ремонт від кваліфікованих майстрів з досвідом від 3-х років.

Ми готові виконати ремонт будь-якої несправності. Тому, якщо у роботі вашого iPad виникли проблеми чекаємо вас у нашому сервісному центрі у місті Львів, або телефонуйте за номером 0 800 602 250.