Заміна мікросхеми Wi-Fi на iPad 2

Заміна мікросхеми Wi-Fi на iPad 2
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 300 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Якщо у вашого Айпад 2 (2011) виникли проблеми з Wi-Fi з'єднанням, однією з причин може бути вихід з ладу спеціального модуля. Він являє собою маленьку мікросхему, що відповідає за функцію підключення пристрою до бездротового з'єднання. Якщо ж ця деталь припиняє коректно функціонувати, з'являються проблеми з підключенням.

Можливі ознаки необхідності заміни мікросхеми Вай-Фай на iPad 2 (2011)

При виході мікросхеми з ладу можуть спостерігатися такі проблеми:

 • знижується швидкість з'єднання, можливі її перепади;
 • інтернет постійно відключається при нормальній роботі роутера;
 • неможливість підключитися до мережі.

Якщо з'явилась одна або декілька цих ознак, варто провести процедуру діагностики для виявлення точної причини поломки. Це можна зробити в нашому центрі ICOOLA у Львові.

Чому виходить з ладу мікросхема Wi-Fi в iPad 2?

Можливих причин несправності модуля може бути декілька:

 • падіння, пошкодження планшета;
 • системні збої;
 • виникнення порушень в материнській платі;
 • потрапляння на контакти рідини.

Залежно від причини порушень в роботі модуля, є різні шляхи вирішення проблеми. У деяких випадках можна обійтися без повної його заміни.

До речі, крім того, що компанія ICOOLA.UA займається навчанням інженерів і розробкою нових методів ремонту iPhone 6 Plus та інших моделей, ми також працює над відродженням інженерного потенціалу в Україні

Як відбувається заміна мікросхеми Вай-Фай на Айпад в центрі ICOOLA у Львові?

Усунення несправності модуля, що відповідає за бездротове підключення – складний і трудомісткий процес. Для успішної заміни деталі потрібні спеціальні інструменти та високий рівень кваліфікації майстра.

 1. Спочатку ми виконуємо демонтаж пристрою. Знімаємо дисплей, лицьову панель і всі інші елементи, що закривають доступ до модуля.
 2. Добравшись до самої мікросхеми, ми ретельно оглядаємо контакти на наявність пошкоджень. Іноді, якщо вони незначні, деталь можна відремонтувати.
 3. Якщо пошкодження занадто сильні, встановлюємо на плату нову мікросхему і збираємо Айпад 2 .
 4. Тестуємо Айпад на ефективність ремонту та повертаємо власнику.

Щодня наша команда працює над тим, щоб ви могли отримати корисну інженерну інформацію і скористатися ремонтом iPhone у Львові та Україні з гарантією!

Ремонтні роботи займуть від півгодини до години. Стільки ж часу займає усунення будь-яких інших поломок. У нашому центрі працюють професійні майстри з досвідом більше 3 років. Звертайтеся в наш сервіс, і ми за максимально короткий час проведемо діагностику та усунемо причину несправності вашого девайса. Уточнити ціну і задати питання можна за номером 0 800 602 250.