Заміна роз'єму зарядки/синхронізації на iPad 1

Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
394 UAH

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Напевно найбільшою проблемою з якою не можливо комфортно використовувати Айпад є то, що він погано заряджається.  Причину виникнення несправності варто шукати не лише в неякісній зарядці, зіпсованій батареї, але й у виході з ладу роз’єму синхронізації.

Якщо виникла подібна ситуація, не варто намагатися самостійно розв'язувати проблему, адже це може погіршити ситуацію. В такому випадку краще довірити iPad професіоналам.

Заміна роз'єму зарядки/синхронізації на iPad 2010: ціна та термін виконання

Сервісний центр ICOOLA понад 8 років здійснює ремонт техніки Apple. У нас працюють лише досвідчені майстри, які готові швидко та якісно виконати ремонт будь-якої несправності. Заміна роз’єму синхронізації у нас буде виконана за 30-60 хв.

Компанія ICOOLA працює з прямими постачальниками та регулярно здійснює моніторинг цін конкурентів. Ми не працюємо через посередників, тому готові запропонувати вам найнижчі ціни на ремонт у місті Львові.

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному скористатися ремонтом та замінити кнопки гучності iPhone 6 за найдоступнішою ціною!

Яка послідовність дій при заміні роз’єму зарядки/синхронізації на Айпад 2010

Наші працівники добре знайомі з особливостями техніки компанії Apple й дотримуються високих стандартів під час роботи. Кожен майстер розуміє, що тільки при проведенні хорошої діагностики можна відремонтувати будь-яку несправність.

В процесі заміни роз’єму синхронізації на Айпад ми дотримуємося наступної послідовності:

  1. Проводимо первинну діагностику. Підключаємо планшет до ноутбука, різних зарядних пристроїв, а також оглядаємо роз’єм на наявність бруду та пилу.
  2. Розбираємо гаджет та оглядаємо цілісність шлейфа. А за допомогою мультиметра нам вдається здійснити перевірку наявності контакту між гніздом та платою.
  3. Якщо виникають проблеми з деталями здійснюємо їх заміну.
  4. Проводимо фінальну діагностику. Тестуємо Айпад та готуємо його до передачі клієнту.

Варто зазначити, що ICOOLA співпрацює лише з перевіреними постачальниками, тому ми використовуємо лише якісні компоненти під час ремонту.

Саме завдяки вивченню мікроелектроніки, наш сервіс Apple відновлює iPhone XR за низькою ціною з гарантією, адже ми – це сучасний сервіс!

Чому заміну роз’єму зарядки/синхронізації на iPad 2010 у Львові потрібно здійснити в ICOOLA?

Якщо ваш Айпад почав погано заряджатися звертайтесь до сервісного центру ICOOLA. Обираючи нас ви отримуєте:

  • приємну ціну;
  • ремонт виконаний фахівцями з досвідом більше 3-х років;
  • гарантію терміном на 1 рік;
  • швидкий ремонт.

В ході діагностики майстри знайдуть причину несправності й здійснять всі необхідні дії щодо повернення вашого Айпада до робочого стану.