Заміна роз'єму зарядки/синхронізації на iPad 1

Заміна роз'єму зарядки/синхронізації на iPad 1
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
370 грн

Ой хто, хто, Миколая любить... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone до Дня святого Миколая

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Напевно найбільшою проблемою з якою не можливо комфортно використовувати Айпад є то, що він погано заряджається.  Причину виникнення несправності варто шукати не лише в неякісній зарядці, зіпсованій батареї, але й у виході з ладу роз’єму синхронізації.

Якщо виникла подібна ситуація, не варто намагатися самостійно розв'язувати проблему, адже це може погіршити ситуацію. В такому випадку краще довірити iPad професіоналам.

Заміна роз'єму зарядки/синхронізації на iPad 2010: ціна та термін виконання

Сервісний центр ICOOLA понад 8 років здійснює ремонт техніки Apple. У нас працюють лише досвідчені майстри, які готові швидко та якісно виконати ремонт будь-якої несправності. Заміна роз’єму синхронізації у нас буде виконана за 30-60 хв.

Компанія ICOOLA працює з прямими постачальниками та регулярно здійснює моніторинг цін конкурентів. Ми не працюємо через посередників, тому готові запропонувати вам найнижчі ціни на ремонт у місті Львові.

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному скористатися ремонтом та замінити кнопки гучності iPhone 6 за найдоступнішою ціною!

Яка послідовність дій при заміні роз’єму зарядки/синхронізації на Айпад 2010

Наші працівники добре знайомі з особливостями техніки компанії Apple й дотримуються високих стандартів під час роботи. Кожен майстер розуміє, що тільки при проведенні хорошої діагностики можна відремонтувати будь-яку несправність.

В процесі заміни роз’єму синхронізації на Айпад ми дотримуємося наступної послідовності:

  1. Проводимо первинну діагностику. Підключаємо планшет до ноутбука, різних зарядних пристроїв, а також оглядаємо роз’єм на наявність бруду та пилу.
  2. Розбираємо гаджет та оглядаємо цілісність шлейфа. А за допомогою мультиметра нам вдається здійснити перевірку наявності контакту між гніздом та платою.
  3. Якщо виникають проблеми з деталями здійснюємо їх заміну.
  4. Проводимо фінальну діагностику. Тестуємо Айпад та готуємо його до передачі клієнту.

Варто зазначити, що ICOOLA співпрацює лише з перевіреними постачальниками, тому ми використовуємо лише якісні компоненти під час ремонту.

Саме завдяки вивченню мікроелектроніки, наш сервіс Apple відновлює iPhone XR за низькою ціною з гарантією, адже ми – це сучасний сервіс!

Чому заміну роз’єму зарядки/синхронізації на iPad 2010 у Львові потрібно здійснити в ICOOLA?

Якщо ваш Айпад почав погано заряджатися звертайтесь до сервісного центру ICOOLA. Обираючи нас ви отримуєте:

  • приємну ціну;
  • ремонт виконаний фахівцями з досвідом більше 3-х років;
  • гарантію терміном на 1 рік;
  • швидкий ремонт.

В ході діагностики майстри знайдуть причину несправності й здійснять всі необхідні дії щодо повернення вашого Айпада до робочого стану.