Заміна роз'єму зарядки/синхронізації на iPad 6

Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
789 UAH

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

У 80% випадків необхідність заміни роз'єму зарядки на Айпад 6 виникає через недбале використання планшета, і лише 20% - результат фізичного зношення деталі.

При виникненні проблем з роз’ємом зарядки гаджет не виходить нормально зарядити, це призводить до того що він швидко вимикається й користуватися ним неможливо. Без ремонту у даній ситуації обійтися не вийде.

Чому виникає необхідність заміни роз'єму зарядки/синхронізації на iPad 6

Оскільки ймовірність браку є досить невеликою, а фізичне зношення деталі виникає тільки в ході тривалого використання, то в несправності роз’єму винні самі користувачі. Як правило, потреба у втручання фахівців виникає, якщо:

  • до пристрою потрапила волога;
  • роз’єм був сильно забруднений пилом, або до нього потрапило інше сміття;
  • гніздо було пошкоджено при спробі під’єднання штекера.

Особливості конструкції Айпад 6 не дозволяють повністю ізолювати роз’єм, тому з ним досить часто трапляються різноманітні проблеми.

Зазначимо, що ми постійно збираємо корисні матеріали щодо інженерії. Нам важливо запропонувати якісні послуги з відновлення Apple. Ми перші в Україні, хто робить заміну роз'єму зарядки/синхронізації на iPad 5 на такому високому рівні.

Яка ціна заміни роз'єму зарядки/синхронізації на Айпад 2018 у Львові

Заміна роз’єму зарядки/синхронізації на Айпад 6 досить складна процедура, яка потребує від спеціаліста досвідченості та уважності. Неправильні дії можуть привести до погіршення ситуації, тому краще не займатися ремонтом самостійно, а довірити його професіоналам.

Сервісний центр ICOOLA готовий запропонувати найнижчу вартість на заміну роз’єму зарядки у Львові. Це можливо завдяки тому, що ми працюємо без посередників і  постійно слідкуємо за ціновими пропозиціями конкурентів. Кінцева вартість послуги у нас залежить від:

  • причини виникнення несправності;
  • ціни використаних деталей;
  • складності ремонту.

Які гарантії на ремонт роз’єму живлення/синхронізації на iPad 6 запропонує ICOOLA?

У нашому сервісному центрі працюють лише досвідчені фахівці, які готові виконати ремонт будь-якого рівня складності. Заміна роз’єму живлення/синхронізації на Айпад 6 у нас займе 30-60 хв. Обираючи компанію ICOOLA ви отримаєте:

  • якісний ремонт;
  • гарантію терміном на 1 рік;
  • використання лише оригінальних деталей від імпортера;
  • найнижчу ціну у Львові.

В ході діагностики ми визначимо проблему несправності й запропонуємо оптимальні варіанти її вирішення. Ви можете бути впевнені, що планшет повернуть у повністю відновленому стані, адже ми готові відремонтувати будь-яку несправність.

При виникненні проблем у роботі Айпад 2018 звертайтесь за допомогою до сервісного центру ICOOLA, або телефонуйте за номером 0 800 602 250.