Заміна сенсорного скла в iPad Air 2

Заміна сенсорного скла в iPad Air 2
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
2 100 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

При виробництві своїх гаджетів компанія Apple в першу чергу приділяє увагу функціональності та надійності. Також береться до уваги такий фактор, як ремонтопридатність. У зв'язку з тим, що товщина iPad Air 2 істотно зменшилася, заміна дисплея викликає ряд складнощів.

Коли потрібно здійснювати заміну сенсорного скла екрану на iPad Air 2?

Причин, за якими ваш iPad Air 2 може виявитися з розбитим екраном, досить багато – від безглуздої випадковості до допомоги з боку третіх осіб.

Крім ударів, падінь, сенсор і скло вимагатимуть заміни після елементарного промокання. Визначити, чи потрапила вода всередину техніки, можна після її розбору. Розглянувши материнську плату, можливо відразу оцінити її працездатність – білі індикатори стають червоного кольору.

Іноді несправність може ховатися усередині гаджета: системна плата вийшла з ладу або шлейф від'єднався. В результаті можуть проявлятися такі симптоми:

  • зображення або частково, або повністю відсутнє;
  • тачскрин працює в довільному режимі;
  • на дотики сенсор не проявляє ніякої реакції.

Отже, сенсорне скло Айпад Air вийти з ладу може з різних причин, а в чому ж труднощі його заміни?

Складнощі заміни сенсорного скла на Айпад Air 2

У всіх моделей iPad визначається конструктивна будова, коли скло приклеюється двостороннім скотчем до корпусної частини. Отже, для того, щоб «дістатися» до внутрішньої частини приладу, його потрібно розклеїти, використовуючи термоповітряну станцію або сепаратор. Інакше провести діагностику шлейфів сенсора та дисплея не вийде.

Для того щоб розібрати iPad Air 2, необхідно підготувати наступні інструменти:

  • пристрій з функцією нагріву та регулювання температури;
  • медіатори різного діаметру і шпатель пластиковий;
  • пінцет;
  • викрутки різного діаметру та перетину;
  • деталь, яку потрібно встановити на заміну зіпсованій;
  • присоска – для більш легкого та безпечного демонтажу скла.

Ми не тільки збираємо важливу інженерну інформацію, але й пропонуємо кожному скористатися ремонтом та замінити сенсорне скло Айпад Air за найдоступнішою ціною!

Проведення ремонтних робіт важливо довіряти професіоналам. Наш сервісний центр ICOOLA у Львові – це висока якість проведення ремонтних робіт сучасних гаджетів протягом 8 років. Хочете отримати більш детальну консультацію або уточнити вартість ремонту – зателефонуйте 0-800-602-250. Залежно від складності несправності наші фахівці усунуть проблему з сенсорним склом протягом 30-60 хвилин.