Чистка iPhone 11 Pro від води

Чистка iPhone 11 Pro від води
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 000 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Що робити, якщо вода потрапила в середину iPhone 11 Pro

iPhone 11 Pro вважається одним з кращих за продуктивністю і якістю гаджетом. Цей пристрій має протокол захисту IP від ​​попадання пилу і вологи, але на нього розраховувати не можна, адже по сплину часу цей захист втрачає свої властивості. Якщо неприємність у вигляді потрапляння води все ж трапилася, терміново звертайтеся в наш сервісний центр ICOOLA. Вартість роботи по відновленню смартфона може відрізнятися в різних випадках. Перш за все, варто враховувати час перебування телефону під водою і подальше з ним звернення. Якщо після контакту з рідиною Айфон продовжував роботу, і ви намагалися самостійно вирішити проблему, ступінь пошкодження може збільшитися і, відповідно, ціна також зросте. У нас немає територіальних обмежень для роботи. З будь-якого куточка України можна відправити нам пристрій за допомогою Нової Пошти. Територіально ми знаходимося у Львові, тому жителі цього міста можуть особисто здати девайс в ремонт. Якщо у ваші плани не входить купівля нового гаджета, а розлучатися зі звичним мобільним пристроєм не хочеться, обов'язково звертайтеся до нас за професійною допомогою.