Чистка iPhone 11 Pro від води

Чистка iPhone 11 Pro від води
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 100 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Що робити, якщо вода потрапила в середину iPhone 11 Pro

iPhone 11 Pro вважається одним з кращих за продуктивністю і якістю гаджетом. Цей пристрій має протокол захисту IP від ​​попадання пилу і вологи, але на нього розраховувати не можна, адже по сплину часу цей захист втрачає свої властивості. Якщо неприємність у вигляді потрапляння води все ж трапилася, терміново звертайтеся в наш сервісний центр ICOOLA. Вартість роботи по відновленню смартфона може відрізнятися в різних випадках. Перш за все, варто враховувати час перебування телефону під водою і подальше з ним звернення. Якщо після контакту з рідиною Айфон продовжував роботу, і ви намагалися самостійно вирішити проблему, ступінь пошкодження може збільшитися і, відповідно, ціна також зросте. У нас немає територіальних обмежень для роботи. З будь-якого куточка України можна відправити нам пристрій за допомогою Нової Пошти. Територіально ми знаходимося у Львові, тому жителі цього міста можуть особисто здати девайс в ремонт. Якщо у ваші плани не входить купівля нового гаджета, а розлучатися зі звичним мобільним пристроєм не хочеться, обов'язково звертайтеся до нас за професійною допомогою.