Чистка iPhone XR від води

Чистка iPhone XR від води
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 000 грн

Отримати знижки на Чорну П'ятницю 🖤

ICOOLA підготувала для вас секретний подарунок до кожного Apple iPhone

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

iPhone XR впав у воду: що робити?

100% у Вашому житті траплялося так, що ваш улюблений iPhone XR потрапив під дощ або впав у воду. Звичайно, цей гаджет має хороший захист від води IP67, але такий захист не завжди присутній в тих пристроях, які коли-небудь піддавалися ремонту. Якщо вже таке трапилося, що ви втопили iPhone XR у воді, то не впадайте у відчай, зараз ви дізнаєтеся, що необхідно робити, щоб врятувати потопельника.

Що робити, якщо в iPhone XR потрапила вода?

В першу чергу, якщо в ваш iPhone XR потрапила вода, вам необхідно вимкнути пристрій, щоб уникнути короткого замикання, яке назавжди може спалити ваш гаджет. Наступний крок, який слід виконати – це зняти захисний чохол і скло та протерти смартфон від вологи. Сервісний центр ICOOLA не радить користуватися народними методами з порятунку пристрою від води, наприклад, засовувати айфон в рис. Справа в тому, що величезної шкоди гаджету завдає не вода, а іони солей і мінералів, які залишаються на мікросхемах.

Також не слід сушити iPhone XR феном. Така процедура ще шкідливіша. Гарячий потік повітря, тільки прискорить процес сушіння і випаровування води. Тільки уявіть, що пара пройде через мікросхеми – в такому випадку можливі куди більші руйнування і ремонт вам обійдеться набагато дорожче.

Відзначимо, що потрапляння води під екран Айфона теж часте явище, в такому випадку необхідно розклеювати дисплей iPhone і проводити чистку екрану. Дана процедура дуже складна.

Чистка після попадання вологи куди дешевше, ніж повноцінний ремонт гаджета. Не варто затягувати з візитом в сервісний центр, тим більше якщо у вас дорога модель телефону. Ми знаємо, як правильно чистити від води iPhone XR: використовуючи спеціальне обладнання. Важливо уточнити, щоб якісно очистити пристрій від вологи, необхідно його повністю розібрати, а для сушіння використовувати ультразвукову ванну.