Чистка iPhone XR від води

Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
610 UAH

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

iPhone XR впав у воду: що робити?

100% у Вашому житті траплялося так, що ваш улюблений iPhone XR потрапив під дощ або впав у воду. Звичайно, цей гаджет має хороший захист від води IP67, але такий захист не завжди присутній в тих пристроях, які коли-небудь піддавалися ремонту. Якщо вже таке трапилося, що ви втопили iPhone XR у воді, то не впадайте у відчай, зараз ви дізнаєтеся, що необхідно робити, щоб врятувати потопельника.

Що робити, якщо в iPhone XR потрапила вода?

В першу чергу, якщо в ваш iPhone XR потрапила вода, вам необхідно вимкнути пристрій, щоб уникнути короткого замикання, яке назавжди може спалити ваш гаджет. Наступний крок, який слід виконати – це зняти захисний чохол і скло та протерти смартфон від вологи. Сервісний центр ICOOLA не радить користуватися народними методами з порятунку пристрою від води, наприклад, засовувати айфон в рис. Справа в тому, що величезної шкоди гаджету завдає не вода, а іони солей і мінералів, які залишаються на мікросхемах.

Також не слід сушити iPhone XR феном. Така процедура ще шкідливіша. Гарячий потік повітря, тільки прискорить процес сушіння і випаровування води. Тільки уявіть, що пара пройде через мікросхеми – в такому випадку можливі куди більші руйнування і ремонт вам обійдеться набагато дорожче.

Відзначимо, що потрапляння води під екран Айфона теж часте явище, в такому випадку необхідно розклеювати дисплей iPhone і проводити чистку екрану. Дана процедура дуже складна.

Чистка після попадання вологи куди дешевше, ніж повноцінний ремонт гаджета. Не варто затягувати з візитом в сервісний центр, тим більше якщо у вас дорога модель телефону. Ми знаємо, як правильно чистити від води iPhone XR: використовуючи спеціальне обладнання. Важливо уточнити, щоб якісно очистити пристрій від вологи, необхідно його повністю розібрати, а для сушіння використовувати ультразвукову ванну.