Діагностика iPhone 6

Діагностика iPhone 6
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
120 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Безкоштовна діагностика Айфона 6 в ICOOLA

Кваліфіковане визначення наявних несправностей - запорука успішного відновлення функціоналу будь-якого пристрою, в тому числі і таких складних апаратів, як Айфон 6. У сервісному центрі ICOOLA цьому етапу обслуговування яблучних гаджетів приділяється особлива увага: до роботи залучаються досвідчені фахівці, використовується сучасний інструментарій та обладнання.

Чому необхідна діагностика iPhone 6?

Попри розкрученість бренду, некоректна робота iPhone 6 бу - не така вже й рідкість. І причини проблем не обов'язково пов'язані з помилками при експлуатації гаджета. Дорожнеча пристрою, невелика кількість моделей, висока уніфікація модулів і деталей роблять ремонт вигідним і доцільним, тоді як широка фрагментація моделей бюджетних апаратів на Андроїд призводить до непропорційних витрат і тривалого пошуку аналогів деталей під заміну. 

Як би там не було, існують збої, визначити причину яких можна лише при наявності:

 • солідного досвіду обслуговування девайсів від Apple;
 • спеціалізованого інструменту;
 • електронних засобів контролю і діагностики.

Скажемо більше - деякі дефекти можуть проявлятися однаково, але при цьому їх виникнення обумовлено збоями різних модулів. Наприклад, зависання смарта може бути викликано як проблемами софта, так і апаратними збоями - несправностями процесора, аудіокодека, дисплея і т.д. У зв'язку з цим важливо правильно визначити, так би мовити, місце докладання зусиль, щоб підвищити ефективність ремонту.

Етапи проведення діагностики Айфона 6

Перш за все, наші клієнти повинні знати, що діагностика несправностей наданого нам апарату проводиться безкоштовно. Ми не беремо грошей навіть в тому випадку, якщо ви з якихось причин відмовляєтеся від проведення ремонту iPhone у м. Львів. Діагностичні заходи здійснюються в кілька етапів, основні з яких:

 • з'ясування історії смартфона;
 • огляд зовнішнього стану і внутрішніх елементів девайса;
 • проведення програмного тестування.

На превеликий жаль, фахівці констатують факт відходу від класичної компоновки, використання великої кількості клею, деталей і мікросхем, розпаяних на основній платі. Як наслідок - навіть найпростіші несправності призводять до необхідності заміни основного елемента смартфона, що, звичайно ж, економічно не обґрунтоване.

Іноді візуального огляду досить для визначення поломки: явне порушення цілісності та геометрії корпусу свідчить і про зміни його нутрощів в результаті механічної дії на них. На поверхні свій слід залишають і напої, якими часто заливають смарти. Для локалізації місць руйнівного впливу рідин потрібне розбирання пристрою.

Спостерігається й інша картина, коли зовні відсутні будь-які деструктивні ознаки. В цьому випадку до діагностики підключається тестування і розбирання гаджета для визначення внутрішніх дефектів мікросхем, сполучних шлейфів, роз'ємів та інших компонентів конструкції.

Якщо розглянути питання створення iPhone xs max 256 чи будь-якого іншого гаджету, можна констатувати той факт, що майже в кожній модельній лінійці рано чи пізно виявлявся конструктивний дефект. В iPhone 6 не відразу, але все ж були виявлені помилки збірки: люфт передньої панелі і нерівне розташування камери в корпусі. А ось апаратних проблем помічено не було. Ці відомості також важливі при роботі майстра для правильної оцінки стану девайса.

Пристрої, вироблені концерном Apple, позиціонуються як кінцевий продукт, який не підлягає ремонту. Всі гарантійні випадки автоматично трансформуються в заміну гаджета цілком. Тому найчастіше для ремонту використовують або сумісні копії інших виробників, або розбирають для цих цілей пристрої-донори.

Нещодавно в історії iPhone 6 з'явилася ще одна «чорна смуга» - користувачі вказували на проблемний модуль дисплея. Виявилося, що дефект викликаний невдалим розташуванням контролера, змонтованого в «слабкому» місці корпусу. При найменшій деформації кришки деталь отримувала ушкодження, і вимагала заміни.

Це, так би мовити, базові принципи проведення діагностичних заходів мобільних пристроїв, з якими знайомі всі майстри нашого сервісу.

До методів тонкої діагностики відносяться:

 • живлення і «прозвонка» елементів схеми шляхом заміру робочих параметрів напруги, опору, сили струму;
 • робота з блок-схемою пристрою: заміна знімних компонентів конструкції на свідомо справні деталі;
 • аналіз впливу на працездатність девайса умов експлуатації;
 • програмна діагностика.

Існують спеціальні тестові програми та додатки для смартфонів, здатні виявляти помилки софту і апаратної начинки.

Плюси вибору ICOOLA для ремонту Айфона 6

Вибір діагностичного центру - відповідальний момент для кожного користувача продукції Apple. Звернувшись в сервісний центр ICOOLA, ви ніколи не пошкодуєте про прийняте рішення, гідно оцінивши всі позитивні моменти, наявність яких гарантує кращий результат при мінімальних витратах часу, зусиль, засобів. Вагомими аргументами в нашу користь є:

 • відсутність плати за комплекс діагностичних заходів;
 • оперативність проведення огляду та виявлення дефектів;
 • можливість відразу ж провести ремонт з використанням оригінальних запчастин до iPhone 6;
 • висока кваліфікація і досвід роботи фахівців від 5 років і більше.

Якщо ви не житель Львова, надсилайте ваші апарат на діагностику за допомогою однієї з перевірених логістичних компаній, і ми оперативно виконаємо замовлення, повідомимо вас про результати, надамо консультаційну допомогу, щоб ви могли прийняти оптимальне рішення щодо ремонту або утилізації смартфона. Відзначимо, що окрім ремонту у нас ви також можете купити айфон дешево з гарантією 1 рік.

Як ви вже зрозуміли, для визначення найбільш поширених несправностей гаджетів Apple іноді достатньо огляду досвідченим майстром, але коли пошкодження не настільки очевидні, потрібно поглиблена діагностика.