Діагностика iPhone 6s Plus

Діагностика iPhone 6s Plus
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
110 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Навіщо проводити діагностику iPhone 6s Plus у Львові?

Діагностика дуже важливий етап, як перед ремонтом, так і при покупці з рук вживаних iPhone. Перед ремонтом - це надзвичайно важливий етап через ту причину, що, наприклад, при виході з ладу екрану причин може бути безліч. Щоб не оплачувати заміну дисплейного модуля, який коштує не малих грошей, причина поломки може бути у підсвітці, заміна котрої обійдеться у значно меншу суму.

При покупці з рук телефону, який був у користуванні, рекомендовано проходити діагностику у професійних сервісних центрах для виявлення несправностей. Так, як ви можете побачити тільки зовнішні недоліки, але аж ніяк не внутрішні і можливо продавець просто хоче «впарити» вам смартфон з китайським екраном чи камерою.

Більшість поломок можна виявити тільки після діагностики усіх елементів, які беруть участь у роботі телефону, але коли ви спішите або неуважні, то можете забути протестувати певний пункт і саме він згодом виявиться неробочим. Тому, щоб уникнути таких прикрих випадків, потрібно звертатись у сервісний центр ICOOLA. Наші майстри професійно та без поспіху проведуть діагностику вашого iPhone по усіх необхідних пунктах і з 100% знайдуть, що саме несправне та потребує ремонту у даному телефоні.

Як проводиться діагностика Айфону 6с Плюс?

Діагностика поділяється на два види:

 • Програмна;
 • Апаратна.

Програмну діагностику на iOS можна провести тільки за допомогою зовнішніх додатків з App Store. Однією з найпопулярніших таких є програма TestM, за її допомогою ви можете самостійно перевірити працездатність компонентів та визначити, котрий із них потребує заміни або ремонту. Дана програма пропонує 2 типи перевірки: швидкий та повний. Швидка перевірка роботоздатність таких компонентів, як: екран, розмовного динаміка, датчика наближення і акселерометра, камеру, мікрофон. Повний тип займає більше часу, проте перевіряє набагато більше компонентів. Можна перевірити всі типи датчиків, мережеві інтерфейси (включаючи GPS), роботу апаратних клавіш і вібромотора, компонентів камери і роботу зарядного пристрою. При покупці телефону рекомендується виконувати саме повний тип перевірки. Діагностика iPhone 6s Plus чудово підходить для перевірки айфона перед покупкою та продажем та при виявленні дефектів у роботі.

Проте не у всіх випадках програма може точно визначити роботоздатність кожного компоненту, оскільки бувають збої у роботі програми. Саме через такий збій програма може дати неправдиву інформацію про певний компонент. Щоб цього уникнути і з 100% гарантією бути впевненим у роботі свого пристрою потрібно звертатись до сервісного центру для проведення апаратної діагностики. У нашому сервісному центрі по ремонту Айфонів ICOOLA ми проводимо перевірку по кожному пункту чекліста, він включає діагностику:

 • Мережі, мобільного інтернету;
 • Тачскрін, дисплея (екрану);
 • Перевірка датчиків вологи;
 • Звуку (верхній та нижній динамік, аудіо кодек);
 • Фізичних кнопок;
 • Мікрофона (верхній, нижній);
 • Wi-Fi і bluetooth;
 • Камери (основний, фронтальної);
 • Роз'ємів підключення зарядки та гарнітури.

Переваги звертатись у сервісний центр з ремонту Айфонів ICOOLA?

Звернувшись до нас, ви отримуєте найкращу якість та точність діагностики iPhone 6s Plus. До того ж тільки у нас ви можете купити айфон 7 плюс бу та отримати безкоштовну гарантію 1 рік.