Перепрошивка iPhone X

Перепрошивка iPhone X
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
390 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Перепрошивка айфон Х

Багато власників iPhone стикаються з технічними збоями і неполадками, особливо, якщо пристрій працює вже тривалий час. Вирішити багато питань допоможе швидка перепрошивка айфона X, яку готові зробити фахівці нашого сервісу. У статті розглянемо процес відновлення гаджета і види вирішення проблеми.

Що це і навіщо потрібно?

Перепрошивка на айфоні Х передбачає скидання налаштувань і відновлення iOS-пристрої. Це необхідно зробити, якщо:

є програмний збій;

 • потрібна установка останньої версії iOS;
 • користувач забув пароль або код блокування екрану;
 • iPhone Х планується продати і потрібно підготувати «чисту» систему.

Якими способами можна перепрошити айфон Х

Є кілька варіантів проведення даної процедури:

 • Автоматичне. Оновлення ПО можна здійснити через налаштування. Це найпопулярніший метод, але при ряді причин може бути неефективним.
  Оновлення через iTunes. Більш тривалий варіант, який вимагає знань. Для цього потрібно використовувати комп'ютер або ноутбук, підключаючи Айфон через USB. Також може бути ручним або автоматичним.
 • Через Recovery Mode. Підійде такий варіант для повного очищення гаджета, якщо операційна система не працює належним чином.
  Режим DFU. Використовується в тому випадку, якщо пристрій не реагує на будь-які інші маніпуляції.

Підібрати підходящий варіант швидкої перепрошивки айфона Х самому дуже складно. Для цього необхідно враховувати ряд технічних моментів. Тому краще всього довірити роботу знаючим людям, які можуть враховувати всі робочі нюанси. Якщо починати займатися таким оновленням самому, то можна домогтися зворотного ефекту.

Послідовність перепрошивка айфона Х

Якщо ви вирішили самостійно привести до тями ваш гаджет, тоді пропонуємо вивчити поетапність найпоширенішого методу. Перше, що потрібно зробити - встановити iTunes. Ви можете скористатися офіційним сайтом apple. Після установки займіться перекладом гаджета в режим відновлення. Коли вийшов Айфон Х, компанія Епл відмовилася від кнопки Home, тому включити режим відновлення DFU, стало трохи складніше. Що потрібно для цього зробити:

 • підключаємо Айфон Х до комп'ютера або ноутбука через кабель Лайтінг;
 • по черзі натискаємо кнопку гучності +, потім кнопку зменшення звуку і тримаємо кнопку включення;
 • після того як екран Вашого айфона Х погас, дотискує кнопку зменшеною звуку і тримаємо кнопку включення 5 секунд;
 • потім відпускаємо кнопку включення, але продовжуємо тримати кнопку зменшення звуку ще 15 секунд.

Таким чином ви ввійдете в Recovery Mode. Тепер вся увага перемикаємо на екран комп'ютера. iTunes повинен був запуститися самостійно, але якщо цього не сталося - увімкніть його самостійно. Появиться вікно з пропозицією оновити або відновити Айфон. Вибираємо варіант "Оновлення". Після вам запропонують оновити iOS до останньої версії. Якщо вам це необхідно - погоджуємося. Але щоб далі не було збоїв у роботі, краще оновити iOS. Погоджуємося з ліцензійною угодою і офіційний сайт apple почне установку прошивки. Швидкість скачування буде залежати від вашого інтернету. Після цього вашої участі вже не знадобитися. Просто чекаємо скачування прошивки і автоматичне оновлення. Етапи будуть виглядати так:

 • Підготовка iPhone для відновлення;
 • Очікування iPhone;
 • Відновлення ПО iPhone.

Якщо ви все зробите правильно, то на екрані айфона появиться вітання. Таке, як при першому включенні. Звертаємо вашу увагу, що якщо вам здався процес складним, то краще звернутися в сервісний центр, який за символічну ціну перепрошивки айфона Х зробить все швидко і якісно.

З якими проблемами можна зіткнутися?

 • установка неактуальною версії iTunes;
 • пропуск важливих налаштувань, які в майбутньому можуть перерости в справності роботи програмного забезпечення;
 • використання не оригінального дроту для з'єднання гаджета з комп'ютером або ноутбуком;
 • прояв різного роду помилок, витік яких знають тільки фахівці і вони зможуть розібратися, правильно вирішити виникли труднощі;
 • відсутність можливості встановити iTunes з офіційного сайту apple;
 • метод Recovery Mode може підійти не всім, тому потрібно застосувати більш складний варіант вирішення проблеми, використовуючи режим DFU.

Куди варто звертатися для перепрошивки айфона Х в Києві?

Беручи техніку для ремонту, наші клієнти можуть вибрати один із зручних варіантів:

 • принести айфон Х для прошивки в наш сервісний центр;
 • відправити техніку за допомогою служби доставки.

Зверніть увагу, що замовивши перепрошивку айфон Х всі дані пристрої будуть видалені. Якщо необхідно їх збереження, то краще зробити оновлення. Процедура передбачає роботу з технічними моментами і складними настройками. Тому перепрошивку на айфон Х краще довірити професійним співробітникам нашого сервісу.