Перепрошивка iPhone XR

Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
270 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Що таке прошивка iPhone XR?

Прошивка iPhone XR – це програмне забезпечення, за допомогою якого iPhone XR і виконує всі свої функції. Відзначимо, що на сьогоднішній день iPhone XR здатний оновлюватися до версії iOS 13.5.1 (Травень 2020). До речі, компанія Apple після виходу нової версії прошивки пропонує кожному користувачеві оновитися до більш нової iOS самостійно. Це можна зробити в налаштуваннях телефону, відкривши «Параметри», далі «Основні» і вибрати «оновлення ПЗ».

Навіщо необхідно перепрошивати Айфон XR?

Є безліч різних проблем в iPhone XR, які може виправити перепрошивка. Саме оновлення прошивки iOS направлено на поліпшення продуктивності і працездатності гаджета в цілому. Давайте перерахуємо які проблеми може це виправити:

  • Різного роду глюки;
  • Смартфон почав повільно працювати;
  • Збої в роботі камери – наприклад камера не фокусується або відображається чорний екран.

У будь-якому випадку, кожне нове оновлення iOS сприяє набагато швидкій працездатності системи. Гаджет стає швидшим, поліпшується інтерфейс, додаються нові фішки. Наприклад, в iOS 13 була додана довгоочікувана темна тема. Але, на жаль, є і мінуси перепрошивки, які стосуються виключно старих моделей. Наприклад, раніше стався скандал, який полягав у тому, що компанія Apple навмисно сповільнювала роботу старих моделей своїх пристроїв, при оновленні прошивки.