Ремонт гнізда зарядки в iPhone 7 Plus

Ремонт гнізда зарядки в iPhone 7 Plus
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 200 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Терміновий ремонт роз'єму зарядки (синхронізації) iPhone 7 Plus з гарантією

iPhone 7 Plus - це один з найкращих за багатьма характеристиками і особливостями представник пристроїв знаменитого бренду Apple. Він приємно дивує своїми можливостями, функціональністю і бездоганною якістю роботи. Девайс розрахований на довгі роки безпроблемної експлуатації, але не застрахований від деяких проблем, які найчастіше пов'язані з неправильною експлуатацією. Одна з таких проблем - поломка роз'єму зарядки, в результаті чого iPhone 7 Plus перестає синхронізуватися і заряджатися.

Компанія ICOOLA спеціалізується на техніці Apple, і готова запропонувати вам якісні послуги. Професіоналізм наших виконавців і результат співпраці з нами вас неодмінно порадує.

Найчастіші проблеми з портом зарядки в мобільному телефоні Айфон 7 Плюс

Проблеми з роз'ємом зарядки вимагають негайного вирішення запитання. Це універсальний елемент пристрою, який необхідний для того, щоб заряджати акумулятор, а також синхронізувати девайс до ПК. Крім того, несправність позбавить вас можливості користуватися Apple iTunes і іншими додатками, а значить, функціональний помічник може стати непотрібним.

Визначити те, що проблеми виникли саме з роз'ємом зарядки в Айфоні 7 Плюс, можна за такими показниками:

  • Порушення процесу зарядки (збільшилася тривалість, відсутність індикації);
  • Помилки в індикації (наприклад, девайс не розпізнає зарядний пристрій, на дисплеї замість «блискавки» висвічує «вилку», індикація починається спонтанно без підключення джерела живлення);
  • Смартфон не починає заряджатися до тих пір, поки користувач не поправить зарядний пристрій в районі роз'єму;
  • Відсутність контакту з ПК (наприклад, iPhone 7 Plus не ідентифікує його);
  • Видимі візуально механічні пошкодження коннектора (поява після падіння пристрою тріщин в корпусі, розширення / деформація входу, відсутність контактів).

Причини виникнення проблем з портом зарядки в iPhone 7 Plus

Насправді проблеми з портом зарядки в iPhone 7 Plus можуть виникнути з різних причин. Дуже часто - це просто неакуратна експлуатація та неуважність самого власника смартфона, що призводить до механічних пошкоджень контактів. Наприклад, гаджет занадто часто заряджається, причому, підключається зарядний в поспіху, що не завжди робиться акуратно і стає травматичним для гнізда. Сюди ж відносять випадки частого використання невідповідного кабелю, зарядки з пошкодженою частиною роз'єму. Наступна поширена причина - це проникнення всередину вологи, а також накопичення бруду і пилу. Також несправність може бути обумовлена ​​поломкою контролера живлення, через часті перепади в електромережі.

Не працює роз'єм зарядки: що робити?

Якщо у вас виникла дана проблема, виконайте кілька наступних дій, можливо, все не так погано, і витрат на ремонт робити не потрібно:

  • Перезавантажте гаджет. Справа в тому, що плата девайса оснащена контролером, функціональність якого залежить від безперебійності роботи ПО, тобто якщо програма зависне, це може відбитися на зарядці.
  • Якщо перезавантаження не допомогло, зверніть увагу на порт Lightning, можливо, він занадто засмітився і потрібна чистка (видимі сторонні частинки можна акуратно видалити зубочисткою).
  • У разі, коли дана проблема виникає при намаганні зарядити смартфон через ПК, це може говорити про несправності USB порту. Щоб переконатися в чому проблема, потрібно спробувати повернутися до «рідного» зарядного пристрою або протестувати працездатність через інший USB роз'єм.
  • Огляньте кабель і безпосередньо блок, можливо, саме він вийшов з ладу. 

В інших випадках слід звернутися з сервісний центр, що спеціалізується на ремонті девайсів від Apple, зокрема, до нас - в компанію ICOOLA.

Ремонт порту зарядки Lightning iPhone 7 Plus

iPhone 7 Plus - це модель, яка потребує особливого підходу і тільки професійного втручання майстра. Смартфон має свої особливості, відомі тільки майстрам, що спеціалізуються на ремонті техніки Apple. Розбирання та збирання вимагає особливих знань і навичок, найменша неточність дій, і може знадобитися серйозний ремонт, тому варто виключити послуги дилетантів зі списку способів усунення несправності. Для ремонтних робіт потрібне спеціальне обладнання, можуть знадобитися нові оригінальні запасні елементи і, звичайно, праця надійного досвідченого майстра.

Найчастіші запитання, які виникають при ремонті роз'єма зарядки в 7 Plus iPhone

Головне питання, що виникає у власників iPhone 7 Plus, що зіткнулися з несправністю з портом зарядки (синхронізацією) - де провести ремонт так, щоб було вигідно і на 100% надійно? Відповідь одна - в компанії ICOOLA! Ми спеціалізуємося на ремонті техніки Apple, у нас працюють фахівці з досвідом від 5 років, пропонуються доступні ціни і, що особливо цікаво, абсолютно безкоштовна діагностика (навіть, якщо клієнт відмовляється від подальшого ремонту у нас, ми грошей за огляд не вимагатимемо).

Звернутися до нас за послугами можна з будь-якого міста України, ми приймаємо і відправляємо відремонтовані гаджети по «Новій Пошті», а у Львові - приймаємо в своєму сервісі. Звертайтеся, нам можна довіряти!