Ремонт гнізда зарядки в iPhone XS

Ремонт гнізда зарядки в iPhone XS
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 500 грн

Ой хто, хто, Миколая любить... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone до Дня святого Миколая

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Заміна та ремонт роз’єму зарядки (синхронізації) iPhone XS

Однією з найчастіших поломок, яка виникає у власників iPhone XS стосується роз’єму зарядки синхронізації. Пристрій може банально перестати заряджатися, через найрізноманітніші причини, до прикладу:

  • Порт Lightning забруднився;
  • Контролер живлення iPhone XS вийшов з ладу;
  • В разъеме lightning виявлена рідина;
  • Розшатався роз’єм для зарядки iPhone XS;
  • Проблеми з материнською платою.

В будь-якому разі ремонт роз’єму зарядки-синхронізації виправить будь-які негаразди з тим, що iPhone XS не заряджається. Варто відзначити, що ваш гаджет може навіть заряджатися з перебоями або під час заряджання сильно нагріватися, в такому разі краще скоріше звернутися до сервісного центру, позаяк перегрівання чи перебої можуть шкідливо впливати на батарею та пришвидшувати її деградацію, а замінити акумулятор вам обійдеться куди дорожче.

Що робити, якщо iPhone XS перестав заряджатися?

Якщо ваш iPhone XS перестав заряджатися, спробуйте банально замінити кабель, можливо вийшов з ладу сам зарядний пристрій, також спробуйте заряджати пристрій, використовуючи інший блочок. Окрім цього, сервісний центр ICOOLA радить спробувати прочистити гніздо зарядки iPhone XS, це можна зробити самостійно. Як мінімум щодня користувачі заряджаються свої XS Apple iPhone хоч один раз, тому найбільш частіша поломка зв’язана саме з шлейфом Lightning.

Як відбувається замін роз’єму зарядки в Айфоні Ікс Ес?

Спершу наші спеціалісти діагностують точну проблему, яка сталася з портом зарядки iPhone XS. Далі ми повідомляємо вам про ціну та проводимо ремонт. Відзначимо, що заміна шлейфа зарядки lightning – це складний ремонт, позаяк для того, щоб замінити такий шлейф, потрібно виконати наступні дії:

  1. Розібрати пристрій та зняти дисплейний модуль;
  2. Перевірка роботоздатності шлейфа зарядки, чи нормально передається контакт між платою та гніздом зарядки;
  3. Заміна несправного порта зарядки iPhone XS;
  4. Діагностика та 3-етапна перевірка пристрою на працездатність;
  5. Смартфон повертається до нас.

Відзначимо, що компанія ICOOLA пропонує якісну чистку гнізда зарядки iPhone XS, використовуючи для цього спеціальне обладнання.

Переваги, які ви отримаєте обравши сервісний центр ICOOLA?

Звернувшись до нас, ви отримаєте високопрофесійний ремонт техніки Apple та гарантію на виконану роботу. Варто відзначити, що ми працюємо як і офлайн магазин, та знаходимось у м. Львів, вул. Володимира Великого 12 і також ми можемо прийняти ваш пристрій на ремонт, використовуючи Нову Пошту. Якщо у вашому місті немає якісного сервісного центру, ви завжди можете звернутись до нас, як до професіоналів у справі ремонту iPhone та замінити роз’єм для зарядки iPhone. Дякуємо, що обрали ICOOLA.