Заміна вібродвигуна (Taptic engine) у iPhone 13 Pro Max

Заміна вібродвигуна (Taptic engine) у iPhone 13 Pro Max
credit
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
credit
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
credit
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
credit
Більше 11 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 700 грн

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

credit
Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
credit
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
credit
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Ремонт в айфоні 13 Pro Max вібромотора Taptic Engine: особливості та ціни

Конференції, ділові зустрічі, лекції, семінари та багато інших заходів вимагають тиші аудиторії. Як не пропустити важливий дзвінок при такому розвитку подій? Функція вібродзвінка, що присутній в кожному мобільному телефоні, є вдалим рішенням. З огляду на цей факт, при поломці вібромотора варто своєчасно вирішити питання його відновлення.

Пропав вібро на айфоні 13 Pro Max: причина несправності

Експерти виділяють наступні можливі причини поломки:

 • механічні пошкодження (удар, падіння на тверду поверхню);
 • волога в корпусі (iPhone 13 Pro Max не витримує тривалого знаходження у воді - потрапляючи всередину корпусу, вона окисляє елементи);
 • контакт з пилом або брудом (розгерметизований корпус відкриває доступ для сміття, що з часом виводить з ладу роботу цифрової техніки);
 • установка піратської версії ПЗ (слідом відбувається збій в налаштуваннях, що може привести до відсутності відгуку вібромотора);
 • поломки в верхньому шлейфі (їх причинами може бути як механічна дія, так і збої в електроніці);
 • вироблення ресурсу внутрішнього елемента;
 • системний збій автоматичних налаштувань.

Звичайно, цей перелік причин, через які може не працювати функція струси в Айфон 13 Pro Max, далеко не повний. Сюди можна додати недбале ставлення до пристрою або спробу самостійно збільшити його продуктивність і т.д.

Ціна ремонту вібромотора iPhone 13 Pro Max

Серед ознак того, що вібромотор перестав справно виконувати свої функції, можна виділити наступні:

 • немає відгуку при самостійному налаштуванні функціоналу;
 • смартфон сильно вібрує аж до виникнення деренчливих звуків;
 • сила вібрації відрізняється від стандартних параметрів.

Якщо спостерігається хоча б один з перерахованих вище ознак, варто відвідати досвідчених майстрів. Зорієнтувати в точної вартості ремонту співробітники сервісної майстерні зможуть тільки після проведеної діагностики. Використання високочутливого обладнання плюс професійний візуальний огляд допомагають визначити складність поломки.

Важливий момент: якщо несправний стан Вибрики - це наслідок, а не основна причина несправності, то ціна ремонту може збільшитися. Середня вартість ремонту залишається на рівні 1000-1100 грн.

Скільки часу триватиме ремонт таптіка: особливості процесу

Вібромоторчик, встановлений на техніці Apple, носить назву Taptic Engine. Бочонок, з вбудованою електронікою, розташований в нижній частині корпусу, під динаміком. З огляду на його розташування, ремонт неможливий без повного розбирання пристрою.

За допомогою пінцета, викруток та спеціальних лопаток виконується розбір корпусу. Особливістю техніки Apple є близьке розташування комплектуючих, що вимагає ювелірної майстерності від виконавця як при розбиранні, так і збірці смартфона.

У разі поломки Taptic Engine експерти не рекомендую встановлювати аналог. З огляду на специфіку роботи і місце розташування, копія низької якості може стати причиною поломки поліфонічного динаміка або його складових.

Послідовність ремонтних робіт:

 1. Якщо ви вирішили звернутися в майстерню, то телефон обов'язково потрібно принести в тому стані, в якому він знаходиться на даний момент. Спроба приховати дефекти поміщає правильної діагностики, що відіб'ється на її точності.
 2. Виявлення несправностей. Майстер під час огляду апарату або після розбирання визначає причину неполадок і розробляє план їх усунення. Від грамотного підходу залежить швидкість і вартість робіт по відновленню функції струси.
 3. Ремонт елемента. Питання виконання додаткових ремонтних заходів попередньо узгоджується з клієнтом.

Ремонт вібромотора на Айфон 13 Pro Max- технічно складний процес. Але якщо спочатку орієнтуватися на роботу майстрів, заходи по відновленню функції струси не займе багато часу. В середньому усунення неполадок Taptic Engine займає від 20 до 60 хвилин, якщо нова деталь є в наявності. В іншому випадку все залежить від термінів доставки комплектуючих. 

Чому Айкула: вигоди, переваги і гарантії!

Перестала працювати функція струси? Цікавить її швидке і якісне відновлення? Звернення в сервісний центр ICOOLA є грамотним вибором, щоб якісно вирішити проблему. Наша компанія працює на ринку більше 5 років, що дозволило напрацювати значну клієнтську базу. Ми цінуємо кожного замовника, незалежно від того, з якою проблемою він до нас звернувся.

Компанії ICOOLA пропонує багато корисних переваг співпраці.

 1. Гарантія на запчастини. Ми працюємо з перевіреними виробниками, тому пропонуємо гарантійний термін на деталі, встановлені в нашому сервісі. Термін гарантії - 1 рік. Пропозиція не поширюється на акумулятори.
 2. Установка оригінальних деталей. Розуміючи, що використання копії може стати причиною серйозної поломки, працюємо тільки з оригінальними запчастинами.
 3. Оперативне виконання замовлення. Ми не затягуємо ремонтні роботи, розуміючи, що для сучасної людини телефон - це спосіб спілкування зі світом. Як тільки пристрій надійшло до наших майстрів, вони відразу приступають до роботи.
 4. Доступна вартість. Наші інженери не залучають до роботи посередників, що виключає збільшення ціни, яка була названа при зверненні.
 5. Безкоштовна діагностика. За огляд на визначення дефектів в смартфоні не доведеться оплачувати навіть в тому випадку, якщо клієнт відмовляється від подальшої співпраці.

Якщо ви перебуваєте у іншому місті то просто скористайтеся послугами транспортної компанії «Нова Пошта», щоб доставити електроніку до наших майстрів. Відремонтовану техніку ми повернемо тим же чином, попередньо погодивши адресу.

Залишилися питання по ремонту Taptic Engine в iPhone 13 Pro Max? Звернення до майстрів сервісного центру ICOOLA дозволить отримати актуальну інформацію по темі, що цікавить.