Заміна вібромотора (Taptic) в iPhone 6 Plus

Заміна вібромотора (Taptic) в iPhone 6 Plus
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
280 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Вібромотор в iPhone 6 Plus: ремонт по низькій ціні в Києві

Може здатися, що вібромотор в Айфоні 6 Плюс є не надто важливою деталлю, адже якщо він зламався, можна обійтися тільки одним звуковим сигналом смартфона. Але, якщо подумати, то без цього компонента використання телефону викликає деякі незручності. Адже, звуковий сигнал не завжди можна почути, перебуваючи в людних місцях, а вібрація точно відчувається. Крім того, бувають ситуації, коли власник Айфона очікує важливе повідомлення, але знаходиться на діловій зустрічі або на парах в університеті, де смартфон повинен знаходитися включеним тільки в режимі «тиші». У таких випадках і необхідно, щоб вібромотор iPhone 6 Plus коректно працював.

Виконати ремонт iPhone у Львові за прийнятною ціною і на максимально вигідних умовах пропонує компанія ICOOLA. Послуги надаємо терміново в Києві, Львові і по всій Україні. В роботі використовуємо виключно оригінальні запчастини, на які видаємо гарантійний талон, який діє один рік.

Чи не працює вібро iPhone 6 Plus: що робити?

Практично всі власники Айфонів 6 Плюс використовують функцію режиму вібрації, оскільки, без неї неможливо обійтися, коли не уявляється можливим прийняти звуковий сигнал смартфона - перебуваючи на нараді, конференції, заняттях і т.д. В iPhone 6 Plus за вібрацію апарату відповідає вібромотор, і її відсутність може свідчити тільки про одне - сталася поломка в функціонуванні даного компонента. Повернути смартфону втрачену опцію дозволить заміна цієї деталі. Ознаки виходу з ладу вібромотора в айФоні можуть спостерігатися, коли:

  • апарат припинив вібрувати, а замість цього видаються сильні шуми;
  • спостерігається деренчання;
  • в процесі виклику пристрій перестав вібрувати.

Вібромотор Айфона 6 Плюс свого роду мікродвигун, до якого підключена насадка у формі гвинта. Деталь кріпиться до корпусу гаджета. У більшості випадків проблеми у функціонуванні моторчика виникають в результаті:

  • механічних впливів, включаючи удари по апарату;
  • потрапляння вологи всередину пристрою;
  • засмічення частинками пилу.

Нерідко буває, що вібромотор не працює через те, що він відключений в смартфоні. Тому, перед тим, як звернутися в сервіс, перевірте, чи включена дана функція в вашому телефоні. Якщо все-таки у вас в айфоні моторчик вимагає заміни, то не варто довіряти цей процес дилетантам без необхідних навичок і спеціальних інструментів, краще скористайтеся допомогою компанії ICOOLA. Ми виконаємо ремонт швидко, якісно і з наданням гарантії на встановлені оригінальні компоненти.

Яка вартість заміни?

Відвідавши наш сайт, ви приємно здивуєтеся дуже низькими розцінками на послуги ICOOLA по ремонту iPhone 6 Plus. Але, це приблизні ціни, а точну вартість ви зможете дізнатися тільки після проведення нашим інженером безкоштовної діагностики вашого пристрою. Оскільки, гаджет може мати не тільки поламаний вібромотор, а й інші вийшовші з ладу елементи. Від обсягу майбутньої роботи і кількості запчастин, які необхідно замінити в смартфоні, і буде залежати остаточна вартість послуги.

Послідовність ремонту вібромотора в айфоні 6 Плюс

До початку виконання заміни моторчика iPhone 6 Plus наші інженери зроблять безкоштовну діагностику пристрою, використовуючи сучасне програмне забезпечення. Це дозволить не тільки визначити точну причину несправності, але і виявити зношеність деталей на ранній стадії. Ремонтні роботи здійснюються нашими фахівцями з більш ніж п'ятирічним досвідом роботи. Вони діють з максимальною акуратністю. Тільки після повної заміни всіх необхідних компонентів і тестування гаджета на працездатність він повертається своєму власнику. Звісно, якщо ви не хочете ремонтувати свій гаджет, то пропонуємо купити iphone x бу в будь-якому доступному кольорі.

При цьому клієнту повідомляється вартість послуги до початку виконання робіт, у нас неприпустимі жодні націнки постфактум. У суму ремонту включена робота кваліфікованого майстра, діагностика і ціна самої запчастини. У нас найнижчі розцінки в Україні, а якість послуг на найвищому рівні, що надаються строго в узгоджені з клієнтом терміни.

Вибирай ICOOLA і отримуй наступні переваги!

Заміна вібромотора нашими майстрами проводиться від 15 хвилин до 1 години, тому ви отримаєте свій повністю відновлений Айфон назад в день звернення. Скористатися послугами компанії ICOOLA ви можете, особисто відвідавши наш сервіс за адресою: м.Львів, вул. Коцюбинського, буд. 25 або, якщо ви проживаєте в Києві або іншому місті України, то можете відправити нам на ремонт свій гаджет з будь-якого відділення Нової Пошти. Звертайтеся в ICOOLA, і ми гарантовано відновимо працездатність всіх компонентів iPhone 6 Plus за найнижчу можливу ціну і максимально оперативно. До того ж ми пропагуємо екопрограму і садимо дерево за кожен проданий айфон. Жителі Львова на чолі з Андрієм Садовим планують висадити понад 1 млн дерев.