Заміна вібромотора (Taptic) в iPhone 6

Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
304 UAH

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Якісний ремонт вібромотора в Айфоні 6 за 15 хвилин

Моделі смартфонів iPhone по праву вважаються надійними і престижними. Водночас це недешеві гаджети, їх вартість у кілька разів вища за ціну на флагманські моделі популярних і відомих брендів бюджетної ніші. Але, як і інші девайси, iPhone не застраховані від ситуацій, коли один необережний рух може занурити дорогий пристрій в «безодню вод», або, вирвавшись з рук, гаджет відправиться в недовгий політ, і під дією земного тяжіння зробить жорстку посадку у ваших ніг.

Досить часто подібні пригоди залишають лише зовнішні дані про те, що смартфон знаходився в нестандартній ситуації, але іноді виникають і проблеми з внутрішньою начинкою гаджета. У таких випадках досить часто виходить з ладу вібромотор телефону Айфон 6 Бу. Його заміна - одна з послуг, що надаються фахівцями сервісного центру ICOOLA.

За що відповідає вібромотор в Айфоні 6

Смартфон в наших руках протягом дня звично видає кілька сотень або тисяч вібросигналів. Але мобільні телефони не відразу отримали корисну функцію в силу солідних габаритів і неможливості забезпечити їх досить надійними джерелами живлення. Мало кому відомо, що перші вібромотори були використані ще в 1954 році швейцарською фірмою, що виробляє зубні щітки. З розвитком мікроелектроніки, «чуйна функція» стала настільки звичною, що ми вже не уявляємо собі смартфона без неї.

Конструкція вібромотора нескладна, є крихітний електродвигун, на валу якого кріпиться циліндр зі зміщеним щодо осі центром. Сигнал подається на обмотки двигуна, під час торкання екрану, надходження дзвінків, набору тексту, призводить в рух вісь, і за рахунок ексцентричності циліндра виникають вібрації, які ми і відчуваємо.

Модуль тактильного відгуку Taptic Engine став невід'ємним елементом більшості гаджетів, вироблених концерном Apple, в тому числі і смартфонів. У новому блоці використовується дещо інший принцип - електромагнітної індукції. Відзначимо, що наш магазин Apple як ремонтує, так і продає якісні вживані айфони.

Етапи проведення ремонту в iPhone 6

Відмова в роботі вібромотора практично невидима для гаджета, проте викликає дискомфорт користувачів, які звикли, що гаджет відгукується на дотик і дзвінки легкими коливаннями. Поломки вібромеханізму Apple IPhone 6, як, втім, і багатьох інших носяться гаджетів, стандартні, і викликані, перш за все, умовами їх експлуатації. В якості найбільш поширених проблем слід згадати:

  1. Попадання в механізм вібрації частинок пилу і бруду, що призводять до перевантаження і виходу з ладу датчика;
  2. Руйнування елементів деталі внаслідок механічної дії на корпус девайса (падіння, удар і ін.);
  3. Корозійні явища, викликані потраплянням на деталі надмірної вологи або тривале перебування власника в умовах надмірної вологості;
  4. Порушення контакту в схемі підключення вібродатчика до живлення.

Щоб розкрити корпус і провести заміну дефектної деталі, знадобиться інструмент, адаптований для роботи з конструкцією смартфона. Для цього потрібні: пінцет, лопатки - СРТ і медіатор. Для заміни деталі необхідно придбати новий блок.

Послідовність робіт по ремонту вібромотору в iPhone 6 виглядає наступним чином. Клієнт передає девайс в сервісний центр ICOOLA, де наші фахівці проводять огляд та діагностику смартфона, визначаючи причину несправності. Корпус акуратно розкривається за допомогою викрутки і допоміжних інструментів, знімається захисний екран в місці з'єднання шлейфів дисплея, які відключаються, а тачскрін відкладається в сторону, щоб не пошкодити його під час заміни деталі. Вібромотор в iPhone 6 розташовується під батареєю живлення і кріпиться двома гвинтами, відкрутивши які, можна витягти його з корпусу смартфона. Заміна модуля Taptic Engine і збірка здійснюються в зворотному порядку. Відзначимо, що даний елемент є в кожному смартфонів від Apple, навіть, якщо ви купили Айфон 10 датчик вібро так само знаходиться у ньому.

Ціна ремонту вібро Айфона 6 у Львові

Шукаєте надійний сервісний центр для обслуговування вашого Ябко у Львові? ICOOLA - краще, що може запропонувати ринок сервісу у Львові. У нас працюють сертифіковані для обслуговування даної марки телефонів майстри з високим рівнем кваліфікації та великим досвідом роботи. Звернувшись в наш сервіс, ви оціните переваги, які дає співпраця з нашою компанією:

  • Проведення оперативної діагностики;
  • Стандартний протокол виконання ремонтних робіт відповідно до вимог виробника;
  • Лояльне ціноутворення, доступна вартість послуг;
  • Гарантія на фірмові запасні деталі і комплектуючі;
  • Виконання ремонту в терміновому порядку;
  • Консультативна допомога.

Як правило, наші фахівці діагностують дефект протягом півгодини. Оплата послуг формується з вартості запасних деталей і роботи майстра. У Львові заміна вібромотора на iPhone 6 стартує від 200 грн.

Чи можна зремонтувати вібромотор Айфона Шість самостійно

Багато «умільців» вважають, що блокова розбірна конструкція девайса - пряме запрошення «покопатися» в його нутрощах, і таким чином, отримують результат, прямо протилежний бажаному. Мало того, що не виходить усунути виявлений «на око» дефект, після складання «хендмейд», в телефоні починають барахлити інші функції. Але річ у тому, що причина такої поведінки девайса виявляється не настільки очевидною, і для її усунення все одно доводиться звертатися до фахівців або ж придбати інший телефон, до прикладу Айфон 11 бу.

Ті, в свою чергу, знаходять причину «нездужання», усунення якої, як правило, виливається в кругленьку суму. Питання: чи варто самостійно розкривати дорогий смартфон в гонитві за сумнівною економією? На наш погляд, відповідь очевидна, тому сервісний центр ICOOLA пропонує послуги висококваліфікованих фахівців за доступними цінами. Працюємо оперативно, з гарантією якості.