Заміна вібромотора (Taptic) в iPhone 6s Plus

Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
304 UAH

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Вібромотор є важливим компонентом роботи iPhone 6s Plus. Він відповідає за вібрацію під час дзвінків, будильника. Є незамінним під час «беззвучного режиму» роботи телефона, адже без нього ви, скоріш за все, пропустите важливий дзвінок або повідомлення. Тому його завжди потрібно мати у справному стані. Але все ж бувають випадки, від яких ніхто не застрахований і даний елемент виходить з ладу.

Чому не працює вібромотор на iPhone 6s Plus?

Зламатися вібро може через ряд наступних причин:

  • Поганий контакт шлейфа;              
  • Зупинка вібромотора через закінчення ресурсу роботи;
  • Проблеми з програмним забезпеченням;
  • Забрудненість елемента;
  • Потрапляння вологи.

Перш за все, вам, у налаштуваннях слід перевірити режим «вібродзвінок» та переконатись, що він увімкнений. Інколи трапляється, що кнопка «вібро» перестає працювати сама по собі, це може бути причиною програмного збою, щоб його виправити, натисніть кнопку блокування екрану та «home», потримайте декілька секунд і телефон почне перезавантажуватись. Після включення ще раз перевірте чи працює вібрація. Якщо перезавантаження не допомогло, значить проблеми фізичного характеру і вам звернутись у сервісний центр по ремонту iPhone у Львові для проведення діагностики та подальшого ремонту. Швидкий ремонт вібро (Taptic Engine) iPhone 6s Plus у Львові для вас виконаємо надзвичайно оперативно та за дешевою ціною.

Перш ніж розпочинати заміну, майстер нашого сервісу проведе ретельну діагностику проблеми вашого пристрою, можливо у вашому випадку не потрібна заміна, а достатньо буде лише почистити від забруднення контакти. У такому випадку це буде досить дешевим ремонтом Айфону 6s Плюс для вас. Процес заміни досить складний та вимагає відповідних навиків та знань, саме такі є у майстрів сервісного центру ICOOLA, адже ж не просто так ми надаємо безкоштовну гарантію на ремонт, оскільки ми точно впевнені, що ви отримаєте якісний пристрій. Після розбирання пристрою та вилученню несправної запчастини, вам поставлять запчастину найкращої якості, після чого пристрій тестується на роботоздатність. На всю виконану роботу, наш сервісний центр по ремонту Apple надає гарантію.