Заміна вібромотора (Taptic) в iPhone X

Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
770 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Поломка вібромотора в iPhone X: розбираємо причини

Існує велика кількість причин, внаслідок яких ваш iPhone X відмовляється вібрувати: починаючи зі збоїв в роботі шлейфа і неправильного оновлення вашого гаджета, і закінчуючи суто механічними проблемами вібромотора. Однак сьогодні ми зупинимося на ситуаціях, які тягнуть за собою неминучу заміну пристрою, відповідального за вібрацію вашого смартфона.

Чому може зламатися вібромотор iPhone X:

  •  удар або падіння пристрою;
  •  під впливом води всередину корпусу.

Як відбувається заміна вібромотора iPhone X?

Проблему відсутності вібрації бажано вирішити якомога швидше. Так як зламаний вібромотор вашого iPhone може спричинити за собою виникнення неполадок і в інших деталях пристрою. Заміна вібромотора справа непроста, і вимагає не тільки певного професіоналізму, але і спеціального інструменту. Для заміни цієї деталі апарат слід розібрати. Після чого виконується заміна несправного модуля на новий, повністю відповідає вимогам виробника. Потім виконується складання і обов'язкове тестування пристрою.

Скільки коштує ремонт вібромотора?

Фахівці нашого сервісного центру в найкоротші терміни допоможуть вам впоратися з заміною вібромотора на вашому гаджеті. Ціна послуги оприділяється майстром після діагностики поломки. Чому слід звертатися саме до нас? Клієнт і його проблема для нас понад усе. Після обслуговування в нашому сервісі ви отримуєте після ремонту гарантію на 1 місяць.