Відновлення функції True Tone на iPhone 8 Plus

Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
600 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Відновлення функції True Tone (без рідного дисплея тільки оригінальний екран) на Айфон 8 Плюс

Незважаючи на те, що компанія Apple створює свої гаджети з якісних захисних матеріалів, поломок все одно неможливо уникнути. Навіть дбайливе використання смартфона не може гарантувати довговічність пристрою.

І хоча захисні скла з кожної роком стають все більш міцні, від падінь вони не зможуть повністю захистити Айфон 8 Плюс , так як і попередні моделі. Особливо небезпечно якщо пошкоджений не просто дисплей і скло, але і матриця екрана. В даному випадку проводять заміну дисплея.

Провести такий ремонт самостійно неможливо, так як він вимагає не тільки спеціалізованого обладнання, а й певних навичок. Особливо якщо необхідно відновлювати функцію True Tone .

Інакше телефон може призвести до виникнення інших, більш суттєвих поломок. Тому, краще всього відразу звертатися за допомогою до фахівців. 

За що відповідає True Tone на Айфон 8 Плюс ?

Модель iPhone 8 Plus характеризується чотирма каналами зовнішнього освітлення. Саме вони і є основою роботи технології .

Дана модель одна з перших почала підтримувати функцію. На автоматичному режимі дані датчики відслідковують температуру колірного освітлення.

Білий колір відображатися може по-різному . Наприклад, в денний час , освітлення телефону можна сприймати спокійно, так як воно не тисне на очі і не створює дискомфорту. При штучному, яскравість буде виділятися. А в темряві і зовсім може сліпити.

За допомогою технології True Tone білий колір екрану виглядає природно. Функція тонко регулює відтінок і яскравість відповідно до температури навколо пристрою. Це створює комфортні умови користування смартфоном.

Дану технологію складно оцінити з першого погляду . Тільки ті користувачі, які змогли, тривалий період користуватися можуть гідно її оцінити.

Функція імітує білий аркуш паперу і в першу чергу створена для того щоб читати і переглядати сторінки в інтернеті. Дану технологію власник Айфон 8 Плюс можна вмикати та вимикати в настройках.

Симптоми поганої роботи

Серед найголовніших ознак того, що необхідний ремонт, може бути наступне:

 • Програма працює некоректно.
 • Чи не відбувається регулювання яскравості в автоматичному режимі.
 • Після заміни дисплея дана функція більше не працює.
 • Повзунок в настройках не функціонує належним чином або й зовсім не включає цю функцію.

Ремонт , пов'язаний з відновленням роботи True Tone на Айфоні 8 Плюс - поширена проблема з якою звертатися за допомогою в сервісний центр. І, як правило, головна причина, яка впливає на вихід з ладу функції - неправильна заміна екрану. Вся справа полягає в тому, що при заміні екрану фахівці в обов'язковому порядку повинні здійснити калібрування нового дисплея. 

Причини порушення ремонту True Tone на айФоні 8

Ця функція може вийти з ладу з різних причин. Але, найчастіша, полягає в неправильному ремонті інших комплектуючих Айфона 8 Плюс (контроллерів, датчиків, шлейфів). У деяких випадках ремонт True Tone може не включатися або погано працювати із-за неправильних налаштувань. Є невеликий відсоток випадків , з яких, поломка має індивідуальний характер.

Контролер дисплея iPhone 8 Plus містить всі дані про модель, в тому числі конфігурацію , і номер телефону. А в процесі установки нового блоку дисплея відбуваються процеси, які приводять до так званого конфлікту даних. Екран може видавати звичайні зображення, але така функція як True Tone вже відсутня.

При цьому всім не грає ролі, який саме був встановлений дисплей оригінальний або копія. Тільки калібрування допоможе виправити ситуацію.

Методи і способи відновлення функції True Tone на iPhone 8 Plus

Якщо після ремонту, функція True Tone так і не працює, всі поради і рекомендації щодо усунення явище виникає надто часто дають гарантованого результату, тоді варто звернутися в професійний сервісний центр. Тільки там зможуть допомогти і виправити всі несправності.

Процес відновлення несправностей включає в себе наступні етапи:

 • Огляд Айфона 8 Плюс і його налаштувань на предмет виявлення явних причин несправностей і поломок.
 • Процес діагностики. Майстри сервісного центру за допомогою спеціального обладнання шукають проблему і пропонують варіанти вирішення.
 • Відновлювально-ремонтні роботи, які спрямовані на повернення смартфона до нормального режиму роботи.

Процес відновлення роботи True Tone вимагає спеціального приладу. З його допомогою з програмного забезпечення витягується серійний номер і прописується в новий дисплей.

Деякі випадки вимагають звичайної калібрування, нового дисплея модуля і відразу після цього функція знову починає працювати. Але, бувають і інші більш складні і з ітуаціі .

Якщо в процесі заміни дисплея пристрій True Tone було втрачено, то ситуація ускладнюється. Фахівці для відновлення роботи телефону здійснюють прошивку дисплея, для того щоб відновити цю функцію. В даному випадку здійснюються наступні етапи:

 • Проводиться діагностика з розбором гаджета.
 • Процес по відновленню пиловологозахисту .
 • Підключення дисплея.
 • Копіювання даних.

Іноді потрібні і додаткові дії по відновленню індивідуального індикатора дисплея.

Переваги сервісного центру ICOOLA

Якщо функція True Tone не працює на телефоні, після ремонту необхідно звернутися в сервісний центр.

Співробітники сервісного центру ICOOLA візьмуться за найскладніші випадки і постараються повернути ваш телефон до нормального режиму роботи. Ми допоможемо вам навіть в разі, якщо ви здійснювали заміну дисплея в іншого майстра.

Наш сервісний центр знаходиться за адресою місто Львів вулиця Коцюбинського 25. Якщо ви живете в іншому місті не страшно, ви можете відправити ть нам свій смартфон з допомогою Нової П очти. Крім усього цього, ми гарантуємо:

 • Швидкий (15-30 хвилин) і якісний ремонт.
 • Гарантію майже на всі види ремонтних послуг терміном на 1 рік.
 • Обслуговування тільки найкращими фахівцями з досвідом роботи понад 5 років.
 • Безкоштовну діагностику, навіть якщо клієнт не планує здійснювати у нас ремонтні послуги.
 • Тільки оригінальні запчастини, які завжди є у нас в наявності.

Наша команда дбає про кожного клієнта, тому вам більше не доведеться довго чекати, відразу після надходження пристрою проводиться ремонт.

ICOOLA працює без посередників, саме тому ми можемо запропонувати тільки найнижчі ціни на всі види послуг. Якщо ви не знаєте в чому причина несправності, приходьте до нас. Наші співробітники безкоштовно визначать , чому виникла несправність , і розрахують суму, в яку обійдеться ремонт.