Відновлення функції True Tone на iPhone XR

Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
610 UAH

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Відновлення True Tone в iPhone XR?

Що таке True Tone – це спеціальна система, котра підлаштовує кольори екрану в вашому iPhone XR під навколишнє освітлення. Вперше ця технологія була представлена 2017 року в iPad Pro. Якщо говорити про iPhone, то вона започаткована в серії 8/8 Plus.

Багато користувачів техніки Apple, коли вперше активовують ТруТон заявляють, що кольори тускніють і стають жовтими, таким чином, втрачаючи всю палітру. Давайте розберемось детальніше, чи справді ця технологія така погана?

Що таке Тру Тон в Айфоні XR і чим він корисний?

Насправді, суть цієї функції куди глибша, ніж здається. Справа в тому, що при ввімкненій технології Тру Тон в Айфоні XR, подавляються сині і фіолетові кольори, котрі негативно впливають на сітківку ока. Синій та фіолетовий колір, це саме ті кольори, котрі мають найкоротшу довжину хвилі і найбільшу частоту її коливань. Грубо кажучи, це рентгенівські промені. Якщо розташовувати кольори в послідовності, то виглядає це таким чином:

  1. Синій колір;
  2. Фіолетовий колір;
  3. Ультрафіолетовий колір;
  4. Рентгенівське випромінювання;
  5. Гамма випромінювання.

Звучить страшно? Тоді чому ви досі не активували TrueTone!

Що робити, якщо не працює True Tone на iPhone XR?

Сам по собі TrueTone ламається на моделях XR вкрай рідко, проте, якщо таке трапляється, то в більшості через те, що коли ви обновляєте прошивку iOS, а раніше гаджет вже був в ремонті і вам поставили неякісний дисплей, то нова прошивка може зламати TrueTone.

Що робити, якщо у вашому пристрої перестав відображатися ТруТон? В такому разі самостійно виправити цю проблему не вдасться і вам слід звернутися до професіоналів, які можуть і вміють виправити цю проблему.