Заміна акумулятора iPhone 6s Plus

Заміна акумулятора iPhone 6s Plus
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
650 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Заміна акумулятору в iPhone 6s Plus за 15 хвилин у Львові

Після покупки бу iPhone, ми всі бачимо, що автономність чудова і пристрій може працювати добу або й більше. Але при тривалому користування, з часом акумулятор починає втрачати свою місткість і ви розумієте, що батарея почала тримати явно менше часу, ніж було раніше, особливо це помітно у зимовий період.

Як би ви акуратно не ставились до батареї, дотримувались усіх правил для подовження її використання, все ж її ресурс не вічний. Акумулятор втрачає 20% своєї місткості за 500 циклів зарядки, бувають випадки, коли їх потрібно більше, а буває навпаки, через брак батареї вона може втратити таку кількість місткості за 50-100 зарядів.

У гірших випадках бувають технічні несправності, які виводять з ладу батарею на вашому телефоні. В обох випадках єдине, що вам допоможе відчути довговічність роботи телефону – це заміна батареї на нову.

Є декілька ознак, які означають, що акумулятор на вашому iPhone 6s Plus потребує заміни:

  • При заряді 50% і менше ваш телефон виключається у холодну погоду;
  • Смартфон почав довго заряджатись (понад 3 годин);
  • iPhone почав швидко розряджатись (час роботи 4 або менше годин);
  • Телефон виключається навіть тоді, коли заряду мало б хватити на декілька годин роботи.

Якщо у вас є хоча б одна з вищеперелічених проблем, рекомендуємо звертатись у наш сервісний центр ICOOLA, для заміни акумулятора, адже ви не знаєте, коли саме телефон вас підведе, а це як завжди відбувається у найвідповідальніший момент. Ми гарантуємо найшвидшу заміну акумулятора iPhone бу в Україні. Краще за все замінювати вашу батарею ще до початку прояви цих ознак, ми рекомендуємо це робити при 87% (або менше) місткості, адже саме після цих відсотків процес деградації відбувається дуже швидко.

Як перевірити справність акумулятора iPhone 6s Plus?

Слід виконати наступні дії:

  1. Відкрийте «Налаштування»;
  2. Перейдіть у розділ «Акумулятор»;
  3. Відкрийте меню «Справність акумулятора»;
  4. Перегляньте пункт «Максимальна місткість», саме у цьому пункті показана існуюча ємність батареї вашого телефону.

Чому не варто замінювати батарею Айфону 6s Plus самостійно?

Перш за все, це все ж таки досить відповідальна робота, яка потребує певних навиків. При заміні батареї, вам спочатку потрібно зняти дисплей свого пристрої, тому, пошкодивши його, вам доведеться заплатити за ремонт значно більше, ніж коштує заміна у професійному сервісному центрі.

По-друге, це те, що iPhone мають захист від води, а це означає, що телефон проклеєний спеціальним матеріалом, який захищає від потрапляння води у середину. У домашніх умовах після розбирання смартфону цей захист відновити вам не вдасться. Тому - це ще один важливий стимул звертатись у професійний сервісний центр iCoola. Відзначимо, що у новіших моделях, таких як Айфон 11 бу - цей захист досяг рівня IP68, що означає, смартфон може перебувати під водою до пів години

Наші професійні майстри з великим досвідом роботи, здійснили вже не одну сотню замін батарей на усіх моделях iPhone, тому з радістю допоможуть вам відчути автономність роботи свого телефону, як на новому. Ще одна, не менш важлива причина звертатись до нас – це збереження екології, усі погані батареї не викидаються, а утилізуються на спеціальних заводах.