Заміна кнопок гучності в iPhone SE

Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
405 UAH

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Ремонт кнопок гучності iPhone SE з гарантією

Чому може зламатися кнопка гучності в Айфоні СЄ?

У Айфон СЄ ця кнопка використовується для регулювання гучності мелодії дзвінків, динамка, системних повідомлень та ін. Нею можна відключити звук повністю.

Поломка перемикача гучності не критична. Телефон буде працювати. Але як?

Вихід з ладу клавіші гучності не рідкість. Вона використовується постійно. Часто причиною поломки є фізичний знос. Так як вона знаходиться збоку, на торці, через з'єднання корпусу може проникати пил, з часом вона накопичується і заважає нормальній роботі. Зменшити проникнення пилу може використання захисного чохла.

Причиною несправності може стати і недбале поводження. Коли ми сильно тиснемо на клавішу, вона може швидко прийти в непридатність. Щоб цього не сталося, будьте акуратніше. Айфон добре реагує на команди. До речі, іноді, при сильному натисканні, кнопка може запасти всередину. Не намагайтеся її повернути на місце самостійно, навіть якщо це і вийде, працювати вона все одно не буде.

Попадання води або чаю всередину телефону, практично гарантовано призведе до капітуляції кнопки.

Крім самої кнопки, може зламатися і шлейф, на якому вона закріплена. Він може тріснути, або покритися іржею, через що сигнал не буде проходити.

Перестати працювати перемикач гучності може і через програмного збою.

Що ми можемо зробити вдома, до візиту в сервісний центр?

1. Перезавантажити телефон.

При програмному збої, перезавантаження може допомогти. Якщо цього не відбулося, доведеться нести смартфон на перепрошивання.

2. Натисніть кілька разів перемикач вгору-вниз

Якщо звук регулюється в одну сторону, а в іншу немає, це говорить про поганому з'єднанні всередині телефону.

3. Притисніть Айфон

Спробуйте перемикати індикатор гучності, одночасно стискаючи верхню і нижню межу смартфона пальцями. Якщо у вас вийде збільшити або зменшити звук, це також буде свідчити про неміцному з'єднанні в середині телефону.

4.Тимчасове рішення

Якщо клавіша гучності перестала працювати, а йти в майстерню зараз часу немає, можна налаштувати гучність через сенсорне керування. Це тимчасове рішення. Увійдіть в «Налаштування», виберіть «Загальні», далі, «Доступ» і «Допоміжні - сенсорний». Тут ви можете відрегулювати клавішу звуку.

5. Оновлення програмного забезпечення

Якщо проблема в програмному забезпеченні, оновлення системи може її вирішити. Щоб оновити програму, зайдіть в настройки, виберіть «Загальні» - «Оновлення програмного забезпечення» - «Завантажити та встановити».

Яка вартість термінового ремонт в iPhone SE кнопок гучності?

Якщо вжиті заходи не принесли бажаного успіху, прийшов час звертатися в сервісний центр. Доведеться проводити діагностику, встановлювати причину поломки. Їх може бути кілька. Якщо вас зупиняє грошовий фактор, не хвилюйтеся, заміна клавіші не принесе вам значної шкоди. Замінити її набагато вигідніше, ніж купувати новий телефон. Подивитися актуальну вартість ремонту ви завжди зможете на нашому сайті, але, сміємо запевнити, що сума не перевищує вартість вечері в ресторані для однієї людини.

Єдине, чого ми не радимо робити, це намагатися замінити кнопку самостійно. Краще приходьте до нас на безкоштовну діагностику. Після того як інженер сервісного центру озвучить вартість ремонту, ви зможете самостійно прийняти рішення.

Які запчастини використовуються при ремонті?

При ремонті клавіші гучності змінюється сама кнопка, іноді міняти доводиться і шлейф. Сервісний центр ICOOLA працює тільки з оригінальними запчастинами від виробника. Це дозволяє бути впевненим у якості виконаних робіт. На заміну кнопки гучності ми даємо гарантію в один рік. Якщо за цей час деталь прийде в непридатність повторно, виправимо за наш рахунок.

Куди звернутися у Львові, для ремонту шлейфу кнопок гучності?

Сервісний центр ICOOLA спеціалізується на ремонті техніки Apple. Наші інженери працюють з технікою саме цієї компанії. Стаж роботи кожного з них мінімум 5 років.

Ми використовуємо тільки оригінальні комплектуючі. Гарантія 1 рік, в той час як конкуренти дають гарантію тільки на півроку.

Запас комплектуючих дозволяють вирішувати проблеми клієнтів протягом години. Ми не передаємо замовлення в інші майстерні, ніяких накруток.

Виявимо проблему абсолютно безкоштовно. Гроші платяться тільки за ремонт, за діагностику нічого не беремо.

У майстерні є новітнє обладнання, за допомогою якого виявити несправність і усунути її не складе проблем.

Якщо ви живете за межами Львова, можна відправити телефон в ремонт через «Нову Пошту». Зателефонуйте в сервісний центр, озвучте проблему. Менеджер надасть первинну консультацію. Приходьте до найближчого відділення «Нової Пошти», відправляєте нам поломку. Повідомляєте номер посилки. На наступний день ми забираємо телефон, проводимо діагностику. Інженер сервісного центру передзвонить, озвучить ціну за ремонт. Після ремонту ми відправимо телефон назад. Все просто, фактично ви здаєте Айфон в найближче відділення «Нової Пошти», а через день забираєте його готовим.

Якщо у вас Айфон СЄ не працює кнопка гучності, зверніться за консультацією. Дзвоніть прямо зараз.