Заміна задньої камери в iPhone 6s Plus

Заміна задньої камери в iPhone 6s Plus
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
1 100 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Для чого використовується основна камера iPhone 6s Plus?

Основна камера iPhone 6s Plus призначена для зйомки фотографій та відео у високій якості. Багато для кого, якість зйомки один з найважливіших факторів вибору смартфону, тому їм важливо, щоб вона працювала чітко під час всього часу експлуатації телефону. Як би обережно ви не ставились до свого смартфону, однак трапляються нещасні випадки, через які камера перестає працювати. Особливо сумно, якщо камера перестає працювати в Айфоні 11 Про Макс бу, позаяк в такому разі, телефон втрачає всю свою цінність. В основному пошкодження можна поділити на три основні групи:

  • Механічні пошкодження – під час падіння самого телефону або предмету на нього, часто можна пошкодити не тільки захисне скло, а й саму камеру;
  • Потрапляння вологості – у такому випадку камера перестає працювати одразу, оскільки пошкоджуються її електронні елементи;
  • Збій програмного забезпечення – при заході у додаток «Камера» з’являється чорний екран? Це може свідчити про проблеми з програмним забезпеченням. Перш за все спробуйте перезавантажити свій смартфон. Якщо це не допомогло, краще занести телефон у сервісний центр для подальшої діагностики. Вони вже вирішать, що робити конкретно у вашому випадку та скажуть чи вам допоможе перепрошиття смартфону чи все ж проблема у апаратній частині та потрібна заміна модуля камери.

Проблеми у роботі можуть проявлятись у різних формах, найбільш поширені це:

  • Не фокусується;
  • При відкритті додатку «Камера», ви бачите чорний екран або помилку;
  • Низька якість фотографії.

Де швидко та з гарантією ремонтують камеру iPhone 6s Plus у Львові?

При виявленні у себе однієї з цих ознак рекомендуємо звернутися у сервісний центр Айкула. Наші професійні майстри з легкістю проведуть діагностику та подальшу заміну основної камери iPhone. Оскільки конструкція камери дуже складна, тому відбувається заміна не якогось конкретного елемента, а модуля в цілому. У своїй роботі ми використовуємо тільки оригінальні модулі, які були зняті з телефонів донорів. Тому можете не переживати за якість ремонту Айфону у Львові. Заміна камери досить складний процес, адже перш ніж замінити модуль, вам потрібно від’єднати шлейфи батареї та дисплея, що є досить відповідальною справою, адже при їх пошкодженні можна вивести з ладу цілу запчастину. Тому не рекомендуємо пробувати провести даний ремонт вдома, а краще довіртесь професіоналам з ICOOLA. Адже у даному сервісному центрі по ремонту Айфонів, ви отримуєте швидкий та якісний ремонт, оригінальні запчастини та безкоштовну гарантію на виконану роботу.