Заміна задньої камери в iPhone XS Max

Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
2 600 грн

Trade-In: бажаєш продати свій девайс?

Відправ нам заявку і ми оцінимо його вартість. ICOOLA пропонує одні з найкращих цін в Україні на вживані девайси! Купуємо в будь-якому стані!

Дізнатись ціну

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Частина прибутку ICOOLA йде на розмінування звільнених територій. 1 проданий телефон = 1 знешкоджена міна.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

iPhone XS Max - заміна основної задньої камери у Львові

Розглядаючи смартфони виробника Apple, варто звернути увагу на фотокамеру. Серед усіх представлених на сучасному ринку моделей однієї з кращих є камера у смартфона iPhone XS Max, яка є подвійний. Вона вражає не тільки одержуваних якістю відео і фото, але і володіє великою кількістю корисних функцій. У тому випадку, коли відбувається поломка цієї важливої ​​складової деталі, телефон вважається неповноцінним і незручним у використанні. Тому, якщо з задньої фотокамери Айфона ХС Макс відбулися проблеми, потрібно звернутися за допомогою в сервісний центр, де спочатку допоможуть виявити проблему, після чого професіонали займуться її усуненням.

Огляд камери iPhone XS Max

Смартфон Айфон XS Max має основну фотокамеру, яка є подвійний і до складу якої входить досить широкий телеоб'єктив. Розташовується вона в вертикальному напрямку.

Кожен з об'єктивів має дозвіл в 12 Мп. Діафрагма телеоб'єктива становить f / 2.4, а ширококутний об'єктив має показник в f / 1.8. У пристрої є оптичну подвійну стабілізацію. Це надає можливість отримання максимально якісних знімків навіть в умовах, коли спостерігається погана освітленість.

Серед ключових фішок камери iPhone XS Max особливе місце займає режим «Портрет», який став в дещо краще, ніж в попередніх моделях. Якщо на фото спостерігається розмиття фону, то воно зараз є більш природним, а ось ті деталі, які вимагають глибини, стали більш чіткими. В портретному режимі можна здійснювати знімання навіть в умовах з поганою освітленістю, бо тепер є можливість додатково використовувати спалах. Крім цього, в камері смартфона Айфон ХС Макс з'явилася функція так званого портретного освітлення.

У пристрої iPhone XS Max було вбудовано новий спалах True Tone Quad-LED, яка оснащена функцією Slow Sync. З її допомогою можна висвітлювати будь-які об'єкти, при цьому не затемнюючи ті предмети, які знаходяться на задньому плані. Така рівномірне підсвічування дає можливість уникнути отримання таких ділянок на фото, які є засвіченими.

Чому може зламатися задня камера в iPhone XS Max?

Ставлячи питання про те, з чим може бути пов'язаний процес того, що задня фотокамера смартфона iPhone XS Max перестала працювати, можна виділити кілька факторів. До таких причин варто віднести програмну і апаратну складову.

Якщо розглядати програмні збої, то вони найчастіше виступають основною причиною того, що в телефоні iPhone XS Max перестає функціонувати спалах або ж зовсім фотокамера. При цьому варто розуміти, що якщо проблема криється в програмному забезпеченні, то усунути її не складе особливих труднощів, якщо ж здійснювати порівняння з ремонтом апаратної складової. До основних причин, що призводить до програмних збоїв, варто віднести оновлення операційної системи або інсталяцію різних програм, на які у користувача немає ліцензії. Тому з програмним збоєм самостійно може впоратися кожен власник айфона.

Що стосується апаратної складової, то для усунення такої проблеми спочатку необхідна діагностика для виявлення проблеми, після чого виконується ремонт камери або ж її заміна.

Процес ремонту основної камери в iPhone XS Max

Незважаючи на те, що для ремонту фотокамери багато рекомендують звертатися за допомогою в сервісні центри, але здійснити цей процес можна самостійно, якщо ми маємо справу з основною камерою XS Max. Для того, щоб виконати цю дію, потрібно підготувати такі інструменти:

 • викрутку Pentalobe;
 • спуджер;
 • присосок, призначену для дисплея;
 • пінцет;
 • новий головний елемент фотокамери, який потрібно замінити.

На першому етапі необхідно виконати розбирання смартфона. Для здійснення цього процесу потрібно за допомогою викрутки відкрутити ті гвинтики, які обрамляють порт для зарядки пристрою. Після цього за допомогою застосування медіатором і присоски потрібно виконати від'єднання дисплея смартфона. Для цього акуратно підчіплюються абсолютно всі сторони крім тієї, яка знаходиться з правого боку.

Після виконання цієї дії потрібно максимально обережно відкрити телефон і за допомогою спуджера від'єднати шлейфи. Також потрібно прибрати батарею, щоб вона не заважала при заміні необхідного елемента. Саму лінзу потрібно діставати і вставляти за допомогою пінцета, щоб не пошкодити її поверхню. Після заміни можна здійснювати збірку в зворотному порядку.

Скільки коштує камера на смартфон XS Max?

Якщо ж розглядати ціни на камери такого пристрою, як Айфон ХС Макс, то їх вартість часто коливається в межах 2000 - 3000 грн. Можуть бути деякі відхилення в обидві сторони.

Це залежить в більшості випадків від того, яка фотокамера підлягатиме процесу заміни. А також на підсумкову вартість впливає тип поломки і місце, де займаються ремонтними роботами.

Чому варто звернутися до нас?

Співпраця з компанії ICOOLA дає ряд переваг.

 • На всі наші запчастини ми видаємо гарантію тривалістю 12 місяців. Виняток - акумулятори.
 • У нас в наявності виключно оригінальні запчастини. Всі вони є деталями високої якості, які відповідають вимогам надійності, довговічності і продуктивності.
 • Ми пропонуємо найшвидший ремонт. Більшість поломок ми можемо полагодити протягом 60 хвилин. Окремі види робіт ми готові і зовсім виконати за 15 хвилин.
 • Ремонт ми здійснюємо самостійно, до допомоги посередників не вдаюся, тому може гарантувати низькі ціни.
 • Діагностику ми виконуємо абсолютно безкоштовно. Навіть якщо клієнт відмовився від подальшого ремонту, ми не беремо гроші за попередні діагностичні роботи.
 • У всіх наших співробітників досвід ремонту смартфонів від 5 років і більше.
 • Ми працюємо по всій Україні і готові приймати замовлення на ремонт виробів за допомогою послуг Нова Пошта.

Звертайтеся в нашу компанію ICOOLA і залишайтеся задоволені високим рівнем сервісу, низькими цінами.