Заміна заднього скла iPhone 13

Заміна заднього скла iPhone 13
Гарантія 1 місяць після ремонту 30 днів гарантії розповсюджується як на сам ремонт, так і на замінені запчастини.
Тільки оригінальні запчастини Використовуємо лише високоякісні оригінальні запчастини при будь-якому ремонті техніки Apple.
Доставка Новою Поштою Ви з іншого міста? Не проблема! Просто відправте нам свій девайс з найближчого відділення Нової Пошти, а наш кур'єр доставить його нам.
Більше 9 років досвіду відновлення гаджетів Apple Наш досвід дозволяє виконати будь-який ремонт з високою якістю.
2 700 грн

Отримати знижки на Святого Миколая ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на iPhone

Подивитись знижки

Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Користуючись відновленою технікою, ти допомагаєш країні та планеті!

Купуючи відновлений смартфон, ти саджаєш дерево! Ми вже висадили більше 4000 дерев і продовжим свою діяльність після перемоги!
Ремонтуючи свій смартфон, ти продовжуєш його службу, зменшуючи тим самим попит на нові пристрої. Менший попит призводить до зменшення виробництва нової техніки, що корисно для екології.
Купуючи відновлені девайси або ремонтуючи свій, ти рятуєш планету від e-waste!

Ремонт задньої кришки iPhone 13

Задня кришка в айфоні - це спеціальна пластина, укріплена склом. Це скло захищає внутрішні елементи телефону від різних пошкоджень. Завдяки тому, що скло задньої кришки створено компанією з першокласних матеріалів, смартфон завжди має презентабельний вигляд і прекрасно справляється зі своїми функціями. Але іноді все ж відбуваються ситуації, коли телефон падає або вдаряється об щось. Тоді трапляються механічні пошкодження, і задня панель втрачає свій гарний вигляд. На кришці утворюються різні подряпини, відколи, вм'ятини, тріщини, що повністю псує дизайнерський вигляд, а також піддає улюблений смартфон іншим неполадок. У таких ситуаціях необхідна повна заміна скла задньої кришки (корпусу) Айфона 13. Таку процедуру потрібно проводити в сервісному центрі, оскільки без спеціального обладнання заміна цієї деталі може привести до додаткових поломок.