18 Вересня 2020

ТОП 5 найпопулярніших програм на AppStore

12 вересня – звичайний та абсолютно нічим не особливий день для пересічної людини. Але лише не для фанів компанії Apple та їх продукції, адже саме в цей день, щороку, у театрі Стіва Джоба в Каліфорнії відбувається презентація нових гаджетів, які заполонять серця не лише прихильників, а й противників компанії.

Проте, для абсолютних фанатів яблучної компанії, або як ми їх ще називаємо – «apple addicted», існує ще одна подія, на яку вони чекають з не меншим переживанням, ніж на вересневі новинки – це Всесвітня Конференція Розробників Apple (The Apple Worldwide Developers Conference (WWDC)). На цьому заході відбуваються презентації різних оновлень, які стосуються операційних систем усіх гаджетів компанії Apple. Також, під час WWDC 2018 були названі переможці щорічної престижної премії Apple Design Award, метою якої є визначення найталановитіших на найкреативніших розробників, які задаватимуть рівень стандартів для найкращих додатків в світі, відзначивши їх творчі знахідки і технічні досягнення, які в повній мірі задіяли дизайнерські, новаторські і технологічні можливості платформ Apple.

Отже, за підсумками Apple Design Award  2018 у топ 5 додатків, які можна знайти в AppStore увійшли:

  • Agenda – додаток для створення заміток. Його розробники пішли проти загальноприйнятих стандартів і перевернули погляд на планування справ, яке вважалось нормою до цього в AppStore протягом останніх 10 років. Agenda ідеально підійде для тих, хто ставить перед собою довготривалі завдання для виконання яких потрібен детальний опис та покрокове пояснення дій. Тобто, для початку ви створюєте замітку, даючи їй назву за допомогою ключового слова, яке найбільш точно описуватиме вас суть завдання. Далі зазначаєте дату та час, коли виконання завдання має бути виконане і потім починаєте розписувати по пунктах усе, що вам необхідно зробити. Після того, як ви зробити «скелет» свого завдання – можна починати заповнювати його «м’ясом». А інтерфейс додатку Agenda допоможе зробити процес внесення нотатки функціональнішим, а її виконання – візуально приємнішим.
  • Calzy 3 – калькулятор з широким спектром можливостей та функцією «зона пам’яті». За допомогою цього функціоналу можна зберігати декілька цифрових значень (обрахунків) безпосередньо в полі зору для подальшого використання. Також додаток підтримує всі найновіші технології iOS, такі як Drag and Drop (для iPhone і iPad), 3D Touch, Face ID і багато інших. Проте значним недоліком, як на наш погляд, є те, що функціонал дій, які ви можете зробити, застосовуючи цей додаток, занадто обмежений – ви можете там здійснити лише найпростіші математичні обрахунки. Коли мова йтиме про необхідність вирахування корення квадратного з числа – тут вам доведеться використовувати зовсім додаток. Який саме? Читайте в наших наступних статтях присвячених AppStore.
  • iTranslate Converse – додаток, що дозволяє перетворити iPhone або Apple Watch у ваш персональний повноцінний перекладач, який завжди у вас під рукою. Додаток підтримує 38 мов світу та без проблем та пауз автоматично підлаштовується під вашу мовну пару. З переваг цього додатку можна назвати також те, що інтерфейс є максимально простим і уже за секунду після запуску iTranslate Converse ви можете розпочати використання. Переклад здійснюється надзвичайно швидко, практично в режимі реального часу. Більше того, на екрані ви також отримуєте автоматичну транскрипцію тексту двох мовних пар. Але значним недоліком є те, що додаток запрограмовано на чітку та класичну вимову кожної мови. Тому, вам необхідно добряче контролювати свою дикцію, щоб не відбулось казусів під час перекладу.
  • Bandimal– додаток для дітей, при тому для найменшої вікової категорії, який увійшов в топ 5 за версією премії Apple Design Award  І це було справжньою несподіванкою, адже сам по собі він нічого особливого не має – ні ідеї, ні інтерфейсу. Але саме в цій простоті і є унікальність. Щоб ви розуміли – це стаття написалася б в рази швидше, якби ми не засіли в Bandimal більше, ніж на годину. І це ми – люди, яким далеко за 20. А тепер уявіть, як має зацікавити цей додаток ваших дітей.Суть Bandimal така – на рівні відчуттів, інтуїції та в формі гри діти «відкривають» для себе світ музики та музичного мистецтва в цілому, розвиваючи свої можливі таланти чи завдатки. Інтерфейс наповнений динамічною анімацією та постійним аудіо супроводом. «Створювати» музику дітям допомагають дев’ять тваринок. Більше того, розробники наголошують, що однією з особливостей додатку є те, що в ньому не існує «правильних» чи «не правильних» звуків/мелодій. Кожна дитина може проявити себе в додатку, а батьки можуть допомогти зберегти всі творчі здобутки у себе на телефоні чи планшеті.Додаток Bandimal не є з категорії «безкоштовні». За його використання вам доведеться заплатити 5$, але на нашу думку, це абсолютно не великі гроші, якщо ви хочете перетворити телефон своїй дитині не лише в розвагу, а й в розвиток.
  • Triton Sponge – медичний додаток, який допомагає визначити скільки крові втратив пацієнт з мінімальною погрішністю. Triton Sponge входить в комплект додатків Gauss Surgical для операційних. Він є першим в світі і єдиним додатком для оцінки хірургічної крововтрати в режимі реального часу. Як усе відбувається? Для визначення крововтроти, використовують алгоритм обробки зображень, який розраховує об’єм кількості крові, втраченої на губах.Цей додаток, на жаль, ще не доступний в нашому AppStore, але, на наш погляд, це найкорисніший додаток з всього списку, які увійшли в топ5 за оцінкою премії Apple Design Award  2018.
Поділитися:

Схожі новини