10 Серпня 2020

Як оформити замовлення?

Як оформити замовлення? (покрокова інструкція)

На сайт Ви могли потрапити за двох умов: перейти з нашого профілю в Instagram або безпосередньо з пошукового запиту в Google. В обидвох випадках – ми дуже раді Вас бачити та Ласкаво просимо!

Давайте змоделюємо ситуацію – ви хочете придбати Apple iPhone 6s 64 gb rose gold.

Крок 1

Якщо ви потрапили на головну сторінку сайту – перейдіть в розділ <iPhone>, який розташовано зверху сторінки.

Крок 2

Опинившись в розділі <Каталог товарів> – оберіть зі списку саме те, що ви шукаєте: модель телефону або аксесуари – та натисніть на обраний пункт. (в нашому випадку обираємо збоку пункт iPhone 6s)

Крок 3

Перейшовши далі відповідно до інструкції – оберіть товар відповідно до параметрів: колір, об`єм пам`яті та ціна та клікніть на його зображення. (шукаємо айфон 6s 64 gb rose gold)

Крок 4

Якщо вам все підходить – переходимо безпосередньо до оформлення заявки замовлення. Для цього натискаємо <Купити> і опиняємось на сторінці з онлайн-бланком в якому необхідно вказати Ваші ім’я та прізвище, а також контактний номер телефону. І клікніть на <Продовжити>.

Крок 5

Правильно виконавши всі попередні пункти – ви опинились на фінальній сторінці, де необхідно заповнити інформацію про доставку, а також вказати вашу електронну адресу і натиснути на <Підтвердити замовлення>.

Крок 6

Ви молодець!

Очікуйте, протягом найближчого часу наш менеджер з продажу зв`яжеться з вами для підтверження замовлення та уточнення деталей.

Поділитися: