Захисне скло на iPhone 8

Захисне скло на iPhone 8
270 грн

Відгуки про Захисне скло на iPhone 8

Загальний рейтинг

0

0 оцінок

Залиште ваш відгук

Ви можете авторизуватись, аби ми мали змогу відповісти вам в разі необхідності.

Ваша оцінка:

Чому ми рекомендуємо придбати захисне скло на Айфон 8?

Захисне скло на iPhone 8 не тільки захищає дисплей від подряпин, які швидко можуть виникнути в повсякденному житті, а також він може виявитися абсолютним порятунком у надзвичайній ситуації, наприклад при падінні смартфону. Відгуки клієнтів чітко показують, що наше захисне скло неодноразово рятувало iPhone від страшної поломки дисплея та брали на себе шкоду, яка могла бути завдана дисплею смартфона. Все, що вам потрібно, це нове захисне скло, і вам не доведеться піддавати свій iPhone 8 складному, а головне, дорогому ремонту. Це, мабуть, найважливіша причина для прийняття рішення про покупку. 

Наше захисне скло для iPhone 8 забезпечує відчуття оригінального дисплею Айфону. Товщина смартфону майже не змінюється завдяки дуже тонкому матеріалу, а вигляд залишається незмінним завдяки кристально чистій прозорості. Спеціальне скло у 8 разів твердіше, ніж звичайне, тому може витримати багато. Це захищає сенсорний екран iPhone 8 від усіх зовнішніх впливів, які у майбутньому можуть швидко знизити його вартість.

Які особливості має захисне скло на Айфон 8?

Наше захисне скло на Айфон 8 володіє такими особливостями:

  • 100% покриття та захист екрану;
  • відсутність повітряних бульбашок і пилу під склом;
  • можливість видалення без зайвих слідів, завдяки інноваційному клейовому покриттю;
  • покриття, що зменшує кількість відбитків пальців на склі.
     

Чи захистить захисне скло Айфон 8 задню частину смартфона?

Задня частина смартфона також зроблена зі скла, але захисне скло Айфон 8 призначене насправді тільки для самого дисплея, тобто передньої частини. Якщо ви також хочете захистити задню частину iPhone, краще використовувати чохол, адже захисне скло тут не допоможе.