Зарядні станції (Power Station)

Відгуки про Зарядні станції (Power Station)

Загальний рейтинг

0

0 оцінок

Зарядні станції з гарантією 1 рік: забезпечте безперебійне електроживлення з ICOOLA

Якщо розряджений смартфон, чи ноутбук може зіпсувати вам ваші плани, то вам варто задуматись над тим, щоб купити портативну зарядну станцію. Поговоримо про основні види зарядних станцій, їх характеристики та переваги.

Види зарядних станцій

Перший вид - це моделі, де сонячна панель вбудована напряму в пристрій. Їх потужність складає від 50 до 100 Вт. Вони можуть напряму заряджати до трьох пристроїв, та здатні самостійно накопичувати енергію.

Незалежні модулі, ті що виробляються такими компаніями як Bluetti чи EcoFlow. Їх можна заряджати різними способами, через розетку, від автомобіля, генератора чи сонячної панелі. Потужність таких пристрої коливається від 288 Вт до 25 кВт, що дозволяє користувачам забезпечити на довготривалий період весь будинок, протягом кількох днів.

Повномасштабні мобільні сонячні станції - складаються з 3 панелей, та додатково обладнання на спеціальному візку. Мають попит хіба що на великих підприємствах.

В Україні портативні зарядні станції стають все популярнішими. Для нас важлива впевненість у майбутньому, яку дає надійне джерело енергії то ж, обирайте свою зарядну станцію, для забезпечення електроживлення свого дому.