Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Ремонт iPhone 12 Pro, ціна та терміни роботи?

iPhone 12 Pro - це меганадійний телефон, який дуже рідко потребує ремонту. Щоб він потрапив у сервіс, потрібно постаратися. У 9 випадках з 10 до цього призводять неправильні дії власника або падіння гаджета. Телефон зручно лежить в руці, навряд чи він вислизне. Навіть якщо він впав, його захищає найнадійніше в світі сапфірове скло і металева рамка по краях. У смартфон встановлені якісні комплектуючі та найстабільніша операційна система iOS. Захист від води і пилу тут на рівні IP68. Телефон може перебувати на глибині до 8 метрів протягом пів години. Як бачите, пошкодити таку техніку не так вже й просто. У мережі можна знайти багато роликів, в яких власники витонченими методами намагаються зашкодити та зламати Айфон 12 Про. Виходить це у них з першого разу далеко не завжди. Проте, якщо з якихось причин ваш смартфон перестав справно працювати, ви можете звернутися до нас, в компанію ICOOLA, за якісним ремонтом iPhone 12 Pro з гарантією.

Будь-який ремонт починається з діагностики. Майстер, вислухавши клієнта, приблизно назве причину поломки, час і вартість ремонту. Наступний етап - детальна діагностика. Звернемо увагу на важливу відмінність renew компанії Айкула від інших сервісних центрів по ремонту Айфонів 12 Про. В Айкула діагностика безкоштовна. В інших сервісних центрах йдуть на маленьку хитрість, пропонують безкоштовну діагностику тільки в разі подальшого ремонту. У нас все по-іншому, навіть якщо ви відмовитеся від ремонту, гроші за діагностику ніхто не вимагатиме.

Лише після діагностики інженер сервісного центру зможе озвучити причину поломки і точну вартість ремонту iPhone 12 Pro. Техніка Apple ремонтується швидко. Всі запчастини тут взаємозамінні. Максимальний термін ремонту - кілька годин. У деяких інших майстернях термін може бути довший. Це пов'язано з тим, що у них немає складу запчастин. Якщо, наприклад, необхідна заміна динаміка, вони роблять замовлення через поштового оператора і чекають, поки прийде посилка. Інший варіант - передача замовлення в майстерню, де є все необхідне. У Айкула є необхідні запчастини, ремонт займе мінімальну кількість часу. Вартість заміни тієї чи іншої запчастини вказана на сайті. Ми не передаємо телефони в інші майстерні, так що вартість робіт у нас нижче, ніж у багатьох конкурентів.

Як проходить ремонт iPhone 12 Pro?

Айфон - техніка складна, не намагайтеся його відремонтувати самостійно. Тут потрібне спеціальне обладнання і знання. Причин несправності може бути декілька. Незручний рух може привести до ще більш істотних несправностей, тому пізніше ремонт iPhone 12 Pro може обійтись вам в значно більшу суму. У сервісному центрі Айкула ремонт починається з діагностики, тільки лише після неї інженер може назвати точну причину поломки. Для діагностики потрібне спеціальне обладнання. Воно є далеко не в кожному сервісному центрі. Процес займає не більше 15 хвилин. Діагностика безкоштовна. Перевіряється увесь телефон, виявляються ризики, приховані несправності тощо.

Айфон - телефон, який добре пристосований для ремонту. Процедура займе максимум пів години. У більшості випадків, змінюється вийшовший з ладу модуль. Начинка телефону настільки мініатюрна, що практично всі підлягає заміні. Пайка використовується в рідкісних випадках. Якщо проблема в програмному забезпеченні, процедура ремонту буде відрізнятися. Щоб усунути баги операційної системи, виконується перепрошивка. Для позбавлення від вірусів, встановлюється спеціальне програмне забезпечення, хоча віруси на iOS - це величезна рідкість.

У будь-якому випадку, визначити причину несправності і способи її усунення повинен професіонал. Якщо виникли проблеми, приходьте в ICOOLA, тут є все для того, щоб якісно і швидко відремонтувати ваш телефон. У нас є найсучасніше обладнання. Досвідчений колектив працює понад 5 років. Гарантія ремонту 1 рік на будь-яку запчастину, крім акумулятора. Наші конкуренти пропонують гарантійний термін в два рази менше. До речі, якщо ви хочете купити айфон бу на нашому сайті, це легко можна зробити, оформивши замовлення через корзину.

iPhone 12 Pro - якість та гарантії ремонту?

iPhone 12 Pro, втім, як і все, що робить Apple, відрізняється високою надійністю. Для того, щоб тут щось зламалося, потрібно постаратися. Поломка в більшості випадків буде викликана помилками власника. Якщо поломка все ж трапилася, звертайтеся в ICOOLA за ремонтом Айфона 12 Про. Тут працюють досвідчені фахівці. Кожен спеціалізується на продукції Apple не менше п'яти років. Смартфони перевіряються на спеціальному обладнанні.

Ремонт починається з тестування. У ICOOLA ця процедура абсолютно безкоштовна. Навіть, якщо ви відмовитеся від ремонту, гроші з вас ніхто не візьме. Після перевірки майстер приступає до ремонту. Більшість проблем можна усунути протягом пів години. Віддаємо перевагу оригінальним запчастинам. Хоч вони і коштують дорожче, але ми впевнені, що клієнт до нас не прийде через місяць. Ця впевненість дозволяє нам надати гарантію в один рік. Так, на відміну від більшості конкурентів, які здатні гарантувати лише пів року роботи, ми обіцяємо рік. Якщо протягом року несправність повториться, відремонтуємо телефон абсолютно безкоштовно. Ремонт проводиться тут же, в нашій майстерні. Всі необхідні запчастини завжди є в наявності.

Ремонт Айфона 12 Про: переваги від ICOOLA?

Існує безліч причин вибрати сервіс ICOOLA. Тут працюють досвідчені інженери, які спеціалізуються саме на телефонах Apple і прекрасно знають, як виконати ремонт iPhone 12Pro. У сервісному центрі є спеціальне обладнання, за допомогою якого можна знайти будь-яку несправність.

Ми використовуємо оригінальні запчастини. При центрі є свій склад запчастин, час ремонту зводиться до мінімуму. Одна з найголовніших переваг - рік гарантії на ремонт. При цьому, ціни конкурентоспроможні, адже ми не передаємо замовлення іншим майстерням. Ремонт проводиться тільки після діагностики. Вона абсолютно безкоштовна. Відзначимо, що у нас ви також можете купити якісні відновлені iPhone будь-яких моделей, в тому числі і Айфони 11 бу.

Переваги ICOOLA оцінили не тільки жителі Львова, а й інших міст України. Сьогодні в цьому немає нічого складного. Зв'яжіться з менеджером телефоном, опишіть поломку. Надішліть телефон поштовим оператором. Менеджер передзвонить, повідомить про поломку і вартість заміни. Якщо ви згодні, ми ремонтуємо телефон, після чого він повертається. Для жителів з інших міст відновлення пристрою проводиться протягом 2-3 днів.

Залишилися питання? Телефонуйте.