icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / новини Apple

Секрети, Лайфхаки і новини Apple

У цьому блозі ми розповідатимемо Вам про корисні лайфхаки, секрети та новини зі світу гаджетів і електроніки. Приєднуйтесь та дізнавайтесь найцікавіше першими!

13 Вересень 2021
Як суспільство споживання створює екологічну катастрофу?

Як ми з вами робимо екологічну катастрофу незворотною, і що з цим можна зробити?

Розумні міста: утопічні концепції, які врятують екологію

Як розумні міста дозволять врятувати людство від екологічної катастрофи?

Якими будуть чохли для iPhone 13, і що ми можемо зрозуміти з їх допомогою?

Що нам стало відомо за інсайдерською інформацією про чохли та скла для iPhone 13?

Кращі з кращих: топ зовнішніх акумуляторів з MagSafe для iPhone

Підбірка найкращих акумуляторів MagSafe для смартфонів iPhone

Як налаштувати покупки в App Store за Face ID?

Підключення Face ID до покупок. Як швидко скасовувати покупки, якщо підключена функція Face ID. Що потрібно знати про правильно застосуванні функції Face ID для скасування покупок

Як дивитися YouTube у режимі «Картинка в картинці»

Що таке режим «Картинка в картинці» для YouTube. Що треба зробити перед переглядом в такому режимі. Як дивитися відео на YouTube у такому режимі

Як змінювати шпалери на iPhone за розкладом?

Як швидко змінити шпалери на iPhone. Перевірені методи зміни шпалер на Айфон. Де можна знайти гарні шпалери на будь-який смак

Новини Apple від ICOOLA. Найцікавіші новини про iPhone в Україні та світі

Друзі, ми як команда, щодня працюємо над тим, щоб ви могли прочитати найсвіжіші новини Apple. Ми хочемо зібрати в одному місці сотні цікавих матеріалів, лайфхаків iPhone, оглядів та фактів, котрі стануть в пригоді не одному читачеві, в котрого виникла та чи інша проблема з його улюбленим гаджетом. Ми - це команда, яка популяризує Apple, пропагує екологічні проблеми та садить дерево за кожен iPhone бу, який ви у нас купили.

Які Apple новини, можна прочитати в блозі ICOOLA?

Друзі, ми дуже хочемо охопити всю тематику електроніки та новин Apple, проте їх настільки багато, що наші автори просто не встигають все писати. Сьогодні, ви можете прочитати на нашому блозі про такі тематики, як:

Всі ці старання ми робимо задля того, щоб ви могли знайти якісну правдиву інформацію, що стосується техніки Епл. Дякуємо, що читаєте блог ICOOLA!

сховай мене
Чи можу я опублікувати власну статтю у блозі ICOOLA?

Так, ми відкриті до співпраці з будь-якими авторами України, то ж ви можете написати будь-яку власну статтю про електроніку чи Apple і ми опублікуємо її під вашим псевдонімом! Хочеш публікуватися - пиши на пошту icoolaua@gmail.com

Які новини Apple можна прочитати на ICOOLA?

Ми намагаємось висвітлювати абсолютно все про Apple новини і не тільки. У нас ви можете прочитати також ті події, які стосуються Біткоінів чи Tesla - адже це також технології!

Чи можна замовити рекламу на ICOOLA?

НІ! Рекламуватися у нас не можна (Хіба що ви дбаєте про екологію)! Проте ви можете запропонувати нам рекламуватися у Вас. Якщо у вас є прекрасний новинний сайт або ж блог, якщо ви маєте популярну сторінку в Instagram чи Facebook, то ми хочемо, щоб Ви нас рекламували. Для співпраці пишіть нам на пошту icoolaua@gmail.com!