icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / новини Apple

Секрети, Лайфхаки і новини Apple

У цьому блозі ми розповідатимемо Вам про корисні лайфхаки, секрети та новини зі світу гаджетів і електроніки. Приєднуйтесь та дізнавайтесь найцікавіше першими!

26 Листопад 2021
Коли вийде та яким буде новий Apple iMac Pro?

Чи побачимо ми Apple iMac Pro напочатку 2022 року та яким він буде. Все про анонс пристрою у цьому огляді...

Apple випустила чудову різдвяну рекламу, зняту на iPhone 13 Pro

Цього року компанія Apple дотрималася традицій і випустила чудовий різдвяний рекламний ролик, котрий був знятий на iPhone 13 Pro. Наскільки якісне вийшло відео і чому його варто подивитися? 

Як вибрати найкращий iPhone для ігор?

Сьогодні, будь-який сучасний iPhone чудово справляється навіть з найпотужнішими іграми. Але, якщо ви справжній геймер, то хочете отримувати найкраще від свого цифрового улюбленця. Давайте поговоримо про те, який айфон найкращий для ігор...

Ви не хотіли iPhone Mini? Отримаєте Max. Apple планує повністю відмовитися від міні айфонів....

Apple, напевно, чи не єдина компанія, що займається створенням mini iPhone, проте через невеликий попит на ці смартфони, ми можемо не побачити їх в 14 серії айфонів.

Як суспільство споживання створює екологічну катастрофу?

Як ми з вами робимо екологічну катастрофу незворотною, і що з цим можна зробити?

Розумні міста: утопічні концепції, які врятують екологію

Як розумні міста дозволять врятувати людство від екологічної катастрофи?

Якими будуть чохли для iPhone 13, і що ми можемо зрозуміти з їх допомогою?

Що нам стало відомо за інсайдерською інформацією про чохли та скла для iPhone 13?

Новини Apple від ICOOLA. Найцікавіші новини про iPhone в Україні та світі

Друзі, ми як команда, щодня працюємо над тим, щоб ви могли прочитати найсвіжіші новини Apple. Ми хочемо зібрати в одному місці сотні цікавих матеріалів, лайфхаків iPhone, оглядів та фактів, котрі стануть в пригоді не одному читачеві, в котрого виникла та чи інша проблема з його улюбленим гаджетом. Ми - це команда, яка популяризує Apple, пропагує екологічні проблеми та садить дерево за кожен iPhone бу, який ви у нас купили.

Які Apple новини, можна прочитати в блозі ICOOLA?

Друзі, ми дуже хочемо охопити всю тематику електроніки та новин Apple, проте їх настільки багато, що наші автори просто не встигають все писати. Сьогодні, ви можете прочитати на нашому блозі про такі тематики, як:

Всі ці старання ми робимо задля того, щоб ви могли знайти якісну правдиву інформацію, що стосується техніки Епл. Дякуємо, що читаєте блог ICOOLA!

сховай мене
Чи можу я опублікувати власну статтю у блозі ICOOLA?

Так, ми відкриті до співпраці з будь-якими авторами України, то ж ви можете написати будь-яку власну статтю про електроніку чи Apple і ми опублікуємо її під вашим псевдонімом! Хочеш публікуватися - пиши на пошту icoolaua@gmail.com

Які новини Apple можна прочитати на ICOOLA?

Ми намагаємось висвітлювати абсолютно все про Apple новини і не тільки. У нас ви можете прочитати також ті події, які стосуються Біткоінів чи Tesla - адже це також технології!

Чи можна замовити рекламу на ICOOLA?

НІ! Рекламуватися у нас не можна (Хіба що ви дбаєте про екологію)! Проте ви можете запропонувати нам рекламуватися у Вас. Якщо у вас є прекрасний новинний сайт або ж блог, якщо ви маєте популярну сторінку в Instagram чи Facebook, то ми хочемо, щоб Ви нас рекламували. Для співпраці пишіть нам на пошту icoolaua@gmail.com!