headphones-mobile-icon
+38 (063) 626-11-94
icoola > blog

Секрети, Лайфхаки і новини Apple

У цьому блозі ми розповідатимемо Вам про корисні лайфхаки, секрети та новини зі світу гаджетів і електроніки. Приєднуйтесь та дізнавайтесь найцікавіше першими!

22 Січень 2021
Ризики придбання iPhone на AliExpress

Чи небезпечно купувати Айфони на AliExpress та які можуть виникнути проблеми, якщо ви все ж таки наважилися замовити смартфон в найбільшому інтернет-магазині Китая?

Чому iPhone такий дорогий?

iPhone у багатьох асоціюється у першу чергу з високою якістю, і звичайно, не малою ціною. Питання в тому, чому ж самий очікуваний смартфон осені такий дорогий? Чи не переплачуємо ми за один лише логотип?

Чому слід купити вживаний iPhone X?

iPhone X - найкращий смартфон для покупки станом на 2021 рік. Читайте короткий опис та дізнавайтесь, чому ми рекомендуємо купити саме цю модель iPhone!

Радіація в iPhone - правда чи вигадка?

Серія звинувачень звалилась на компанію Apple в 2019 році. Виробників докоряли в перевищенні рівня радіації, що випромінюється їх смартфонами. Виходить, користувачам є чого побоюватись?

Скільки днів потрібно працювати, щоб купити iPhone?

Про новий айфон не мріє хіба що той, хто зовсім не цікавиться технологіями.  Образ айфона давно укорінився в головах як щось статусне і елегантне.  Але чому не варто гнатися за абсолютно новим гаджетом, і які є альтернативи?

Програміст із США забув пароль до гаманця, де знаходиться 7002 біткоіни

Програміст із США забув пароль з доступом до флешки, де знаходиться 7002 біткоіни. У нього залишилось ще 2 спроби, після яких дані з флеш-накопителя видаляться назавжди. 

Сюрпризи 51-ої виставки CES 2021

Одна з найвпливовіших світових подій у сфері технологій і інновацій CES в 2021 році проходитиме онлайн. Розумні маски, доладні телефони і найтонші телевізори. Чим дивуватимуть цього року?