icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
icoola.ua / купити iPhone
Фільтр

Модель

Колір

Пам'ять

Ціна


Скинути фільтр

iPhone бу

Чому варто купити Айфон бу у Львові в магазині Apple - ICOOLA?

Друзі, сьогодні, ми хочемо Вам сказати, що купити Айфон бу – це куди краще, аніж купувати новий смартфон Apple. Придбання нового гаджета відомого каліфорнійського бренду Apple, може суттєво вдарити по кишені пересічного прихильника високотехнологічних мобільних пристроїв. Якщо ж ви не володієте значними фінансовими ресурсами, а отримати заповітний смартфон все ж дуже хочеться, варто купити iPhone бу у нашому магазині Apple, що знаходиться у Львові, по вулиці Коцюбинського 25.

У нашій renew company ICOOLA представлено чималий вибір доступних та якісних оригінальних вживаних iPhone. Ми пропонуємо лише пристрої, технічний стан яких підтверджено нашими експертами, а ідеальність яких просто на висоті. До того ж якщо ви обрали нас для покупки смартфону, ми гарантовано посадимо 1 дерево, за кожну продану одиницю техніки Apple.

Як купити айфон бу в компанії ICOOLA?

Все дуже просто. Аби купити бу айфон в нашій компанії, вам слід обрати найзручніший метод покупки:

  • Зателефонувати за номером 0-800-602-250;
  • Зробити замовлення на сайті, вказавши свої реквізити, та дочекатись зворотнього дзвінка нашого менеджера;
  • Прийти особисто у наш магазин Apple у місті Львів, по вулиці Коцюбинського 25;
  • Зв'язатись з нами в INSTAGRAM, Viber чи Telegram.
Чи є гарантія на айфони?

Звісно, на всю техніку, яку ви придбали в ICOOLA розповсюджується гарантія, терміном на 1 рік. Ба більше, навіть якщо ви звернулись за ремонтом і ми замінили Вам, якусь із запчастин, то ми надамо гарантію на цю запчастину терміном на 1 рік!

Як швидко Ви отримаєте свій айфон, після купівлі?

Як тільки Ви зробили замовлення на нашому сайті, в ту ж мить наш кур'єр відправляється на пошту для того, щоб ви якомога скоріше отримали свій бу Айфон. Відзначимо, що ви можете особисто відстежувати, де знаходиться ваша посилка по номеру накладної Нової Пошти!

Чи це повністю оригінальний iPhone?

Звісно, техніка Apple, яка продається в ICOOLA відновлена виключно оригінальними запчастинами!

Чи можна повернути смартфон після купівлі?

Друзі, кожен гаджет, який відновлюється в ICOOLA, проходить три рівні тестування, то ж, якщо ви купили і отримали ідеально справний гаджет, що відповідає усім замовленим критеріям, на жаль повернути його назад, через причину "бо передумав" не получиться.  Щоденно ми прагнемо створити ідеальний бренд та ідеальну якість, то ж і хочемо такого ж відношення клієнта до нас. Дякуємо за розуміння...

А що з комплектацією?

Комплектація у нас наступна:

  1. Гарантійний талон на 1 рік;
  2. Власне сам смартфон;
  3. USB-кабель та блок зарядки;
  4. Коробка Екофон (фірмова коробка від ICOOLA);
  5. Вкладиш з місією.
Чи дійсно ICOOLA садить дерево за проданий iPhone?

Так, наша компанія взяла на себе обов'язок садити дерево за кожен проданий iPhone, позаяк ми безпосередньо маємо відношення до екології, відновлюючи електроніку.