icoola
Купити iPhone
Ремонт iPhone
Ремонт iPad+
Продати iPhone
ICOOLA ECO
Топ пропозицій
Магазин Apple / Оформлення покупки та додаткова інформація

Оформлення покупки та додаткова інформація

Купити iPhone XR або будь-яку іншу модель на нашому сайті Ви можете декількома способами: перший - це зателефонувати по номеру 063-626-11-94 та зв’язатися з нашим менеджером. В телефонному режимі він розповість про усі деталі та зможе відправити Вам телефон накладеним платежем у будь-яке відділення Нової Пошти України.

Ще одним варіантом аби зробити замовлення товару – це замовити його прямо на нашому сайті. Зайдіть у розділ iPhone, та оберіть модель того телефону, який ви вподобали найбільше. Після цього оберіть обсяг пам’яті та колір моделі. Як тільки вибір був зроблений натискайте кнопку «Купити». Ще раз впевніться, що Ви обрали ту модель, котру дійсно хочете купити і оберіть клавішу «Підтвердити замовлення». У вікні, котре вам відкриється, необхідно вписати власне ім’я та прізвище, також не забудьте заповнити поле Email, після чого натискайте клавішу підтвердити. Все тепер вам слід почекати декілька хвилин, після чого з вами зв’яжеться наш менеджер і узгодить усі деталі відправки.

Усі хто бажає придбати смартфони від Apple, можуть прийти до нас в офіс, у місті Львів по вулиці Коцюбинського 25 та здійснити покупку прямо тут. На усю нашу техніку ми надаємо гарантію терміном на 12 місяців, тож Ви можете бути впевненими в тому, що ваш гаджет працюватиме ще дуже довго. Зазначимо, що ми серйозно відносимось до усіх наших клієнтів та відправляємо лише якісну та оригінальну техніку Apple. Купуючи iPhone XS бу або будь-які інші гаджети у нас, ви отримаєте ідеального помічника у повсякденному житті.

Політика повернення смартфонів в інтернет-магазині ICOOLA

ICOOLA – це одна з провідних компаній по продажу айфонів в Україні і ми дуже відповідально ставимось до наших клієнтів і нашого товару. Якщо ви вирішили купити iPhone XS Max або будь-яку іншу модель, ви завжди можете бути впевненими, що отримаєте якісний продукт, котрий буде працювати у вас в першу чергу без проблем, і вдруге – дуже довго. На відмінну від більшості компаній, які продають iPhone – ми надаємо безкоштовну гарантію на цілий рік.

Слід зазначити, що компанія ICOOLA продає лише відновлені iPhone в ідеальному стані (б/у). Саме на відновлені моделі, на жаль, правило 14-дневного повернення не діє. Згідно зі статтею 8, закону «Про захист прав споживачів» повернення після здійснення процесу купівлі-продажу товару не поширюється на вживану техніку (в тому числі і на відновлену), проте ми завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам і в разі будь-яких негараздів з вашим телефоном ми можемо їх безкоштовно відремонтувати (згідно з гарантією), проте повернення у нас немає.

Для того аби повернути смартфон по гарантії, ви повинні:

  • Мати гарантійний талон. В такому випадку, ви отримуєте його на Новій Пошті разом з телефоном. Саме там вказана модель телефону, серійний номер, термін дії гарантії та ціна телефону. Надійно зберігайте гарантійний талон, бо без нього ви не зможете повернути по гарантії власний пристрій.
  • Уточнимо, що смартфон повинен бути в належному стані без зовнішніх подряпин чи дефектів, котрі можуть свідчити про те, що поломка сталась через невідповідні умови користування гаджетом. Навіть найменший удар, який зазнає ваш iPhone може бути основою для якоїсь поломки всередині телефону.

Смартфон не повинен в жодних умовах контактувати з вологою чи водою. Хоч розробник цих смартфонів запевняє, що рівень захисту настільки високий, що ви можете занурювати його на глибину до 1 метра (починаючи від 7 моделей iPhone), проте, якщо в середині гаджету наші спеціалісти знайдуть вологу –  гарантійному обслуговуванні такий пристрій не підлягає.

Відмітимо, що ми відправляємо нашу продукцію лише накладеним платежем по всій території України, тому слід зазначити, що отримавши iPhone на Новій Пошті, Ви матимете змогу оглянути та протестувати всі його функції і лише тоді здійснювати оплату. Щоденно ми стараємось бути кращими у всіх сферах нашої діяльності, тому що хочемо стати саме тою компанією, яка стане однією з провідних по продажу айфонів в Україні. Перед відправкою смартфону у нас діє трирівнева перевірка гаджету на його функціональність, тому ви завжди отримуєте те, від чого просто не зможете відмовитись: якість товару, його функціонал, та оригінальність на вищому рівні.

Викуп iPhone: як продати або обміняти iPhone компанії ICOOLA?

Якщо у вас є айфон і ви хочете його продати або обміняти по Trade IN, то компанія ICOOLA з радістю допоможе вам у цьому. Функція викупу смартфона в Айкулі – це можливість отримати хороші гроші за свій гаджет, щоб потім придбати новіший і сучасніший. Відзначимо, що ми приймаємо смартфони в будь-якому стані, але ціна за такий пристрій буде нижчою, ніж за таку ж модель в прекрасному стані. Крім того, що у нас існує функція викупу, ви також можете скористатися Trade IN і обміняти свій пристрій на новішу модель, при цьому доплатити різницю у вартості. Щоб продати нам свій iPhone – оберіть власну модель на нашому сайті та натисніть кнопку "Продати", для обміну слід зайти у розділ "Trade-IN".