icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / купити iPhone

iPhone 12 Pro бу

Чому варто купити iPhone 12 Pro?

Ця модель новинка ринку, безсумнівно, якщо ви вирішили купити iPhone 12 Pro в Тернополі чи Франківську і обрали для цього ICOOLA.UA, то вітаємо, бо ми найкраща компанія на ринку Apple. У нас безкоштовна річна гарантія, високоякісні гаджети та найбільший асортимент відновлених телефонів в Україні.

На рахунок цієї моделі, то світ побачив її у другій половині 2020 року. Цей смартфон входить у флагманську серію, а значить, тут все найкраще, адже з iPhone не може зрівнятися жодна інша марка. Саме на цю компанію рівняються всі інші виробники.

Якщо вам сподобався iPhone 12 Pro купити його можна у нашому онлайн магазині, телефонуйте прямо зараз і він буде вашим. З огляду на те, що телефон буде актуальним і працездатним ще років п'ять, його можна назвати новим. Друзі, ми продаємо лише високоякісні айфони бу (відновлені) в оригінальній коробці Екофон.

Чому варто купити iPhone 12 Pro в ICOOLA?

Друзі, купити iPhone 12 Pro в ICOOLA варто тому, що ми найкращі в сфері Apple. Багаторічний досвід ремонту та продажі дозволив нам розвинути власну компанію до такого величезного рівня та стати найбільшим сервісним центром Apple в Західній Україні. Ми не просто ремонтуємо, а відновлюємо, зменшуючи електронне сміття на планеті. Купуючи у нас цю модель, ви отримаєте цілий ряд переваг, а саме:

 1. 1 рік безкоштовної гарантії;
 2. Якісний оригінальний Айфон 12 Про;
 3. Повну комплектацію: оригінальну коробку Екофон та зарядний пристрій;
 4. Вкладеш з місією нашої компанії.

До того ж двічі на рік наша компанія висаджує дерева за кожен відновлений iPhone.

Які iPhone 12 Pro можна купити в нашому магазині?

У нашому магазині, ви можете придбати Айфон 12 Про в наступних специфікаціях:

 • iPhone 12 Pro Gold;
 • iPhone 12 Pro Graphite;
 • iPhone 12 Pro Pacific Blue;
 • iPhone 12 Pro Silver.

Ви можете купити його на 128 Гб чи 256 Гб або ж обрати смартфон з колосальним обсягом пам'яті на 512 Гб (За цією моделлю уточняйте в менеджера)...

 

Скільки коштує відновлений iPhone 12 Pro?

Вартість на відновлений iPhone 12 Pro варіюється в залежності від обсягу пам'яті, чим більше пам'яті - тим вища ціна. Ви можете купити у нас цей телефон за наступними цінами:

 • iPhone 12 Pro 128GB - 1093$;
 • iPhone 12 Pro 256GB - 1176$;
 • iPhone 12 Pro 512GB - 1404$.

Якщо хочете уточнити та отримати додаткові фотографії будь-якої моделі, зв'яжіться з нашим менеджером у Телеграм або Viber

Що я отримаю в комплектації Айфона 12 Про бу?

Кожен, хто обирає у нас бу Айфон 12 Про, отримує повну комплектацію, а саме:

 1. Оригінальну коробку Ecophone;
 2. Зарядний пристрій та гарантійний талон;
 3. Власне сам смартфон;
 4. Вкладиш з місією про нашу компанію.

Обравши ICOOLA в якості сервісного центру Apple або магазину, ви отримаєте не просто якість, а високотехнологічний пристрій, що пройшов декілька рівнів тестування.

Де знаходиться магазин Айкула?

Наш магазин знаходиться у Львові, по вулиці Коцюбинського 25. Ми працюємо з 10:00 до 19:00, то ж ви можете придбати смартфон прямо тут. Звісно ми співпрацюємо з Новою або Укрпоштою, то ж ви легко можете здійснити замовлення на сайті.