icoola
Купити iPhone
Ремонт iPhone
Ремонт iPad+
Продати iPhone
ICOOLA ECO
Топ пропозицій
Магазин Apple / Гарантія від компанії ICOOLA: все що потрібно знати про гарантійне обслуговування

Гарантія від компанії ICOOLA: все що потрібно знати про гарантійне обслуговування

Перш за все, ми хочемо сильно ПОДЯКУВАТИ за те, що ви вибрали одну з кращих компаній в плані сервісу та продажу оригінальної техніки Apple. Більшість інших компаній надають гарантію тільки на один тиждень або на місяць, а якщо ви виявите бажання придбати її на значно триваліший період, то вам прийдеться доплатити за це значну суму. Ми ж надаємо гарантійний талон на всю нашу техніку, терміном на 12 місяців безкоштовно, тому при будь-яких проблемах ми виконаємо ремонт Айфона 6 або будь-якої іншої моделі, яку ви придбали у нас. Саме тому ми і є кращими в сфері ремонту і сервісу смартфонів від Apple.

Умови при яких гарантійний термін не діє:

  • Якщо дефект пристрою виник у разі недбалого поводження і використання його не за призначенням, або при порушенні умов та правил експлуатації. До прикладу ви купили iPhone X бу, через певний час він у вас впав та розбився, в такому разі гарантія вам не допоможе;
  • Якщо дефекти пристрою викликані проникненням всередину сторонніх предметів. Або ж у разі прямого впливу механічних сил або ж під впливом хімічного, термічного або фізичного впливу;
  • Якщо дефекти пристрою викликані в наслідок того, що ви звернулися до іншого сервісного центру, або спробували розкрити пристрій самостійно;
  • Присутність механічних або термічних пошкоджень пристрою або його складових: (подряпини, вм'ятини, тріщини);
  • Відсутність або пошкодження на пристрої спеціальних маркувань (серійного номера, назви моделі, та ін.);
  • Пошкодження викликані стихійними лихами або будь-якими іншими побутовими факторами;
  • Ушкодження, які були вчинені під впливом зовнішніх факторів, або ж неправильним підключенням до електроживлення, або ж іншими випадками.

Гарантія від компанії Айкула не поширюється на вихідні матеріали, комплектуючі аксесуарів та елементи живлення. Важливо уточнити, що зарядний пристрій та акумулятори гарантійній заміні не підлягають, всі вони перед відправкою клієнту проходять 3-рівневу систему перевірки, що унеможливлює брак. Досить часто клієнти заряджають пристрій в автомобілі, поїзді і т.д, нехтуючи правилами експлуатації і в таких випадках поломка акумуляторної батареї трапляється не з нашої вини.

Продавець знімає з себе відповідальність (тобто не відшкодовує компенсацію) за можливі пошкодження, завдані пристрою людьми, домашніми тваринами, якщо пошкодження сталися у разі недотримання правил користування. Дотримуючись Статті 8 Закону про «Захист прав споживачів» обмін продукції протягом 14-денного терміну не поширюється на товар, який був у вжитку, тобто б/у (на телефони в тому числі). Можливий обмін продукції або усунення будь-яких поломок протягом гарантійного терміну.

Відзначимо, що якщо ви хочете здати свій iPhone 11 бу або будь-яку іншу модель нам по гарантії, то можете приїхати до нас в магазин, який знаходиться у місті Львів, по вулиці Коцюбинського 25 або ж надіслати нам свій гаджет Новою Поштою. При відправці айфону поштою, обов'язково в посилку вкладіть і гарантійний талон. Друзі, ми завжди йдемо на зустріч Вам і розуміємо, що Ви хочете придбати якісну техніку. Що б не сталося з вашим гаджетом, зв'яжіться з нами та ми обов'язково підемо Вам на зустріч і виправимо безплатно будь-які негаразди, якщо вони відбулися з нашої вини.

Компанія ICOOLA – в першу чергу дбає про те, щоб ви були в захваті від отриманого смартфона, а найкращою подякою від вас буде рекомендація нашого інтернет-магазину та сервісного центру своїм близьким і знайомим.