icoola
Купити iPhone
Ремонт iPhone
Ремонт iPad+
Продати iPhone
ICOOLA ECO
Топ пропозицій
Магазин Apple / Чому саме ми і що інтернет-магазин ICOOLA пропонує вам?

Чому саме ми і що інтернет-магазин ICOOLA пропонує вам?

ICOOLA – це перша renew company в Україні та один з лідерів в сервісі та продажу відновлених Айфонів. Щодня ми відновлюємо електроніку і зменшуємо кількість електронного сміття, котре повинне було б бути викинутим. У нас ви можете, як відновити девайс, так і купити телефон.

Сьогодні фірм, котрі продають якісну оригінальну техніку Apple за доступними цінами надзвичайно мало. Запитайте себе, чи хочете Ви аби ваш iPhone працював доти, доки Вам попросту не набридне ним користуватися? Якщо хочете, то наша продукція – саме для Вас. Наші смартфони продаються лише у ідеальному стані, справність батареї в яких вище, аніж 87%. Ми гарантуємо, що Ви отримаєте якісний і оригінальний смартфон від компанії Apple. Також наш сервісний центр надає на всі товари гарантію один рік, тому що ми впевнені, що ця продукція якісна і точно працюватиме довго.

Магазин Apple - ICOOLA.UA

До того ж на відміну від багатьох інших інтернет-магазинів, котрі просять значну передплату за товар, ми відправляємо нашу техніку накладеним платежем, тому ви можете протестувати і перевірити свій Apple на оригінальність прямо у відділенні Нової Пошти і аж тоді, коли будете впевнені у тому, що ця техніка ідеальна – зробити покупку.

Яку техніку Apple ми пропонуємо?

Ми пропонуємо якісні iPhone в ідеальному стані, за найнижчими цінами в Україні. Наша компанія займається тільки збутом відновлених айфонів таких моделей, як:

 • iPhone SE;
 • iPhone 6;
 • iPhone 6s;
 • iPhone 7;
 • iPhone 7 Plus;
 • iPhone 8;
 • iPhone 8 Plus;
 • iPhone X, XR, XS (Max);
 • iPhone 11, iPhone 11 Pro бу, 11 Pro Max;
 • iPhone SE 2 (2020);
 • iPhone 12 бу, 12 Pro, 12 Pro Max, 12 Mini. 

Кожну з вищевказаних моделей ви можете обрати у різних кольорах: Jet Black, Rose Gold, Silver, Black, Gold, Red, Space Gray, а у випадку покупки смартфонів серії XR, 11 чи 12 колірна гама ще ширша. Окрім цього наші моделі айфонів доступні з обсягом пам’яті 32 ГБ, 64 ГБ, 128 ГБ, 256 та 512 ГБ. Придбавши техніку в інтернет-маркеті ICOOLA, Ви отримаєте повну комплектацію та гарантію на 1 рік. Хочете мати найкращий Айфон? Замовляйте його на icoola.ua.

Чи ремонтуємо ми iPhone?

Звісно, ми є одними з найкращих сервісних центрів Apple в Україні. Мінімальний стаж наших фахівців в середньому складає 5 років, що дозволяє без проблем впоратись з будь-якими поломками iPhone. Запорука нашого успіху - це найнижчі ціни та найшвидший ремонт. В середньому будь-яку поломку ми здатні відремонтувати за 15-30 хвилин, проте більш серйозні проблеми займають максимум до 1 дня.

Як з нами зв’язатися?

Замовити покупку ви можете в онлайн меню на самому сайті, за номером телефону 063-626-11-94, написати нам на e-mail icoolaua@gmail.com або ж прийти у наш магазин Айкула і придбати техніку прямо тут. Знаходимось ми за адресою м. Львів, вул. Коцюбинського 25.

Наші контактні дані

Відзначимо, що наша компанія працює на ринку понад 8 років, з яких 3 у мережі інтернет. Ми працюємо офіційно та відкрито заявляємо, що наша продукція ідеальна та оригінальна. ТЗОВ АКУЛА, Код ЄДРПОУ - 43280732, м. Львів, вул. Коцюбинського 25.

Чим ми відрізняємось від інших інтернет-магазинів?

Насамперед тим, що у нас є власний сервісний центр, який надає гарантію на 12 місяців. Крім цього, у нас найнижчі ціни та найшвидша доставка. Замовивши товар на сайті, наші співробітники відправлять вам його у той самий день. Також компанія ICOOLA є офіційною і працює відкрито. Наші смартфони перевірені і протестовані сервісним центром на якість і оригінальність, тому що ми прагнемо досконалості. Компанія Айкула успішно працює на ринку більш ніж 8 років і за цей час ми змогли задовольнити якісним смартфоном декілька тисяч покупців. В нашій команді більш ніж 30 працівників, які турбуються про те, щоб ви змогли отримати iPhone Neverlock в ідеальному стані і були задоволеними на 101%. Досягати такого рівня непросто, тому ми і будуємо команду професійних людей, які дбають в першу чергу про своїх клієнтів. І це тільки початок.

Renew company ICOOLA.UA

ICOOLA садить дерево за кожен проданий телефон

Окрім того, що ми продаємо якісні смартфони Apple та виконуємо ремонт телефонів, ми взяли на себе обов'язок садити дерево за кожен проданий iPhone, позаяк вважаємо, що наша природа потребує захисту та відновлення. Щороку сотні тисяч кілограм сміття по всьому світу, в тому числі і зламаних телефонів, забруднюються нашу планету. Ми ж, як сервіс з відновлення гаджетів розуміємо свою відповідальність в цій сфері і окрім зменшення електронного сміття прагнемо озеленити нашу планету. Дякуємо, що обрали ICOOLA.