Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Ремонт Айфон 12 у Львові: чому слід обрати ICOOLA?

Флагман всесвітньо відомої компанії Apple iPhone 12 побачив світ лише наприкінці 2020 року. Нова модель має чимало переваг над своїми попередниками: оновлений процесор та камери, покращена водостійкість та більш міцне захисне скло. Та не зважаючи на усі плюси новинки, вони все одно не дають стовідсоткової гарантії захисту від поломок і дуже часто Айфон 12 потребує ремонту. Сервісний центр ICOOLA приймає на ремонт Айфони 12 у Львові та швидко і недорого виправляє такі нюанси.

Терміновий ремонт Айфон 12 у Львові це ICOOLA

Попри підвищену надійність новинки від культового американського бренду, існує низка факторів, внаслідок яких Айфон 12 може опинитися у сервісному центрі.

Основними причинами за якими звертаються клієнти, щоб виконати ремонт iPhone 12 є:

 1. Удар об тверду поверхню. У такому випадку пристрій зазнає механічного пошкодження, що може спричинити тріщину дисплея та корпуса, розрив шлейфів чи дефекти материнської плати;
 2. Контакт із вологою. В результаті потрапляння води у корпус виникає корозія та інші, пов’язані із нею, неприємності для вашого гаджета;
 3. Проблеми із програмним забезпеченням. Різноманітні глюки, баги й некоректна робота ПО, може сильно зіпсувати враження від користування телефоном, або зробити його й зовсім неможливим.

Та навіть якщо вас спіткала така неприємність, як поломка Айфон 12, ви завжди можете звернутися за допомогою до офіційного сервісу ICOOLA. Знайти нас можна у місті Львові на вулиці Володимира Великого 12. Також ви можете надіслати нам iPhone 12 на ремонт, скориставшись допомогою послуг Нової пошти.

Скільки коштує ремонт Айфон 12 у Львові?

Ціна за ремонт Айфона у Львові в першу чергу залежить від складності поломки. Адже у деяких випадках вистачить лише оновлення операційної системи, тоді як серйозніша поломка може вимагати навіть заміни деяких запчастин.

Які види поломок може відремонтувати наш сервіс в Айфоні 12?

У сервісі ICOOLA працюють лише досвідчені спеціалісти високої кваліфікації, що здатні впоратися із будь-якою, навіть найскладнішою поломкою.

Ми надаємо такі види ремонтних робіт:

 1. перепрошивка та корекція проблем із ПО;
 2. заміна Wi-Fi антени;
 3. заміна основної та фронтальної камер, а також скла об’єктива;
 4. ремонт сенсора наближення;
 5. заміна корпуса пристрою, дисплея;
 6. ремонт кнопки увімкнення та заміна кнопок гучності;
 7. ремонт і заміна динаміків та мікрофона;
 8. ремонт аудіокодека;
 9. ремонт чи встановлення нового роз’єму для зарядки;
 10. корекція роботи вібромотора;
 11. заміна акумулятора;
 12. очищення від води та корозії, яку вона спровокувала.

Перед початком відновлення вашого пристрою, майстри ICOOLA проведуть безкоштовну діагностику для виявлення усіх несправностей, навіть не надто очевидних. Далі усі необхідні для телефону ремонтні роботи будуть узгоджені із власником та буде оголошена кінцева ціна за наші послуги. Після владнання усіх формальностей, майстер одразу ж візьметься за відновлення функціоналу вашого пристрою та приведе його до ідеального стану.

Як швидко ремонтується iPhone 12?

Сервіс ICOOLA надає послуги з ремонту техніки Apple на теренах України вже понад 6 років. Колосальний досвід та професійні навички наших майстрів дозволяють впоратися із несправностями Айфона за мінімальний відрізок часу. Зазвичай ремонт Айфона 12 у нас займає від 15 до 30 хвилин, залежно від складності. Отож, ви можете не хвилюватися, що доведеться якийсь час обходитися без незамінного гаджета. В ICOOLA усе зроблять швидко та якісно!

Чи взагалі вигідно ремонтувати iPhone 12?

Поломка iPhone зазвичай змушує власника замислитися, чи є сенс у проведенні ремонтних робіт. Можливо буде дешевше придбати новий пристрій? А раптом після ремонту улюблений гаджет вже не буде працювати як раніше? Завітавши у сервісний центр ICOOLA ви назавжди розпрощаєтеся із сумнівами. Висококласні майстри, новітнє професійне обладнання та оригінальні запчастини – і ваш смартфон знову стане як новенький. А завдяки найнижчим в Україні цінам на ремонт техніки Apple, привести до ладу iPhone 12 буде ще й неймовірно вигідно.

Ремонт iPhone 12 у Львові - яка ціна?

У нашому сервісному центрі ви можете розраховувати на економний ремонт та прийнятні ціни. Адже ICOOLA пропонує якісні послуги відновлення та заміни запасних частин за найнижчою в Україні ціною. Ми працюємо офіційно, а тому використовуємо для ремонту лише оригінальні запчастини та надаємо гарантію на них строком 1 рік. Звертаючись за ремонтом Айфону 12 в ICOOLA ви отримуєте найкращий сервіс від професіоналів за помірну ціну! До того ж у нас ви можете купити айфон бу у висококласній якості з гарантією 1 рік.

Ремонт iPhone 12: ціна
4 400 грн
1 400 грн
2 200 грн