Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Ремонт iPhone 7 у Львові від сервісу ICOOLA

Інноваційна модель від компанії Apple iPhone 7 перевершила всі очікування шанувальників даної торгової марки. Гаджет має явні переваги в порівнянні з попередньою серією. Вдосконалений дизайн, підвищена продуктивність, поліпшені робочі характеристики, потужний процесор дають можливість користувачеві отримати максимально стабільний пристрій в своєму ціновому діапазоні.

Попри високий рівень надійності, гаджет не застрахований від поломок, пов'язаних з неправильною або недбалою експлуатацією. Якщо необхідний ремонт Айфона 7 у Луцьку чи Львові, звертайтеся в сервісний центр ICOOLA. Виконуємо роботи будь-якої складності. Відновлюємо працездатність модема, переклейку екрану і всі найскладніші випадки із життя цього смартфону.

Поширені проблеми і поломки Айфона 7

Техніка «яблучного» виробника вважається однією з найбільш якісних на ринку мобільних пристроїв. Але не виключені поломки і специфічні «глюки». Які найпоширеніші неполадки Айфона 7:

 • Пошкодження захисного скла. Відбувається в результаті падіння, ударів або інших механічних впливів. Якщо сенсор працює справно, проводять заміну тільки пошкодженого елемента.
 • Непрацездатність дисплейного модуля. Телефон не реагує на тачскрін, з'являються плями, смуги на екрані, тріщини, не відображається, спробуйте розмита картинка (потрібна установка нового сенсора).
 • Поломки корпусу, відколи, облазить фарба, відходження задньої кришки.
 • Попадання вологи (впав у воду, пролили чай, молоко, сік). Потрібно просушити, очистити від залишків речовини складові пристрою. Виконується повне розбирання корпусу з видаленням утворилися оксидів.
 • Спотворення звуку при розмові. Питання вирішується скиданням налаштувань або заміною шлейфу.
 • Помилка активації.
 • Кнопка Home перегрівається і знаходиться в затиснутому стані.
 • Можливі подряпини, тріщини на склі камери. Обумовлено тим, що оптика трохи «випирає» з корпусу. Проблема вирішується шляхом заміни скла. Швидка і недорога процедура.
 • Погано заряджається. Причин може бути кілька - забитий пилом роз'єм, деякі програмні збої.
 • Телефон швидко сідає. Необхідна заміна акумулятора.
 • Несправне працює динамік, погано чути співрозмовника.
 • Проблеми, пов'язані з материнською платою. При оновленні видаються системні помилки.
 • Чи не працює основна камера, ліхтарик. Можлива причина - від'єднання шлейфу. Усувається протягом 10 хвилин в сервісі фахівцем.
 • Порушення функцій Wi - Fi. Вирішується заміною модуля.
 • Будь-які програмні збої - «зависання» додатків, що не відкриваються вкладки вимагають втручання фахівців. Це може бути наслідком некоректного оновлення ОС iOS. Причина усувається протягом пів години шляхом певного набору кроків.

При виникненні будь-якого роду несправності рекомендовано звертатися до професіоналів, не намагатися здійснити ремонт Айфона 7 самостійно. Спроби вручну розібрати телефон без спеціальних інструментів можуть привести до повної або часткової поломки техніки.

Чи дорого ремонтувати iPhone 7 у Львові?

Визначити вартість робіт по ремонту Айфона 7 у Львові чи Луцьку без попередньої діагностики вкрай складно. Наш центр проводить комплексне обстеження гаджета перед початком сервісних процедур. Підсумкова ціна буде залежати від наступних факторів:

 1. Рівень поломки. У разі модульного ремонту - заміна екрану, скла камери, акумулятора, корпусу, шлейфів, датчиків, сума визначається більшою мірою вартістю нової запчастини. Якщо необхідна пайка материнської плати, чистка та профілактика після попадання води, вирішальним елементом є професіоналізм співробітників і використання сучасного обладнання;
 2. використовувані витратні матеріали;
 3. можливі несправності, виявлені в ході робіт.
 4. Фактично будь-які компоненти девайса підлягають заміні. Які неробочі модулі можна відновити:
 5. основна і фронтальна камера;
 6. дисплейний модуль;
 7. захисне скло;
 8. акумулятор;
 9. корпус;
 10. кнопка управління гучністю, Home;
 11. шлейф зарядки і мікрофона;
 12. поліфонічний і голосовий динамік;
 13. аудіокодек;
 14. відновлення материнської плати та інші.

У будь-якому випадку покупка нового айфона 7 обійдеться набагато дорожче, ніж ремонт компонентів пристрою. Якщо ви шукаєте, де недорого і якісно відремонтувати техніку, замовляйте послуги в нашій компанії. Формуємо чесні ціни без зайвих витрат.

Скільки часу займає ремонт Айфона 7 у Львові, і які запчастини використовуються?

Телефони настільки міцно увійшли в життя людини, що використовуються не тільки як засіб зв'язку, а й в якості аналога персонального комп'ютера. Вони допомагають організувати робочий процес, вести особистий блог в соцмережах, займатися рекламою, управляти системою «Розумний будинок». Тому при наявності поломки власник бажає отримати справний пристрій якомога швидше.

Якщо несправність відноситься до легких і стандартним процедурам (заміна екрану, чистка роз'єму зарядки і т.д.), телефон готовий в день звернення.

Які фактори впливають на швидкість виконання зобов'язань:

 • обсяг робіт;
 • складність завдання;
 • доступність запчастин на складах;
 • зайнятість сервісного відділу.

Наші інженери використовують оригінальні деталі, бо це гарантує повну сумісність з внутрішніми компонентами вироби. Застосування неякісних аналогів може привести до некоректної роботи пристрою, а також бути причиною подальших несправностей. Наші сервісні інженери запропонують ефективне рішення проблеми, з огляду на встановлені строки.

Чи часто ламається Айфон 7?

Техніка Apple, зокрема iPhone 7, відрізняється якістю і добротним складанням, що забезпечує максимальну продуктивність і ефективність в процесі експлуатації. Щоб виріб функціонувало справно, необхідно дотримуватися кількох рекомендацій:

 • дбайливе поводження;
 • використання захисних чохлів;
 • виключення попадання різних рідин, випадкових падінь;
 • інсталяція перевірених додатків;
 • ремонт в спеціалізованих центрах.

Вважаються надійними пристроями, які можуть прослужити не один рік. Ламаються не часто, основні проблеми пов'язані з механічними пошкодженнями.

Яка гарантія після ремонту Айфона 7 ви отримаєте від ICOOLA?

Наш центр виконує профільні роботи по заміні запчастин виробів Apple. Надаємо офіційну гарантію 12 місяців на всі види послуг, включаючи оригінальні запчастини. У нас можна полагодити як новинки, так і моделі попередніх поколінь.

Проводимо діагностику (при необхідності) для виявлення всіх можливих причин несправності. Роботи проводяться тільки після узгодження з замовником вартості і строків. Використовуємо спеціалізоване обладнання, виробляємо тестування функцій девайса після проведеного ремонту.

Де полагодити Айфон 7 у Львові?

Рекомендуємо при виявленні будь-яких поломок звертатися до фахівців нашого сервісного центру за адресою: м.Львів, вул. Коцюбинського, 25. Кваліфіковані співробітники оцінять складність завдання, нададуть максимально повну інформацію з організаційних питань. Знайти нас легко, досить скористатися Google картою або зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті.

Переваги ремонту Айфона 7 в компанії ICOOLA

Телефон iPhone 7 - складний пристрій, що володіє всіма необхідними характеристиками сучасного девайса. Приємний, ергономічний корпус легко укладається в руці, їм зручно користуватися. Шанувальники онлайн-ігор оцінять моментальний запуск самих «важких» іграшок і додатків. Стильний і функціональний гаджет користується попитом, модель буде актуальна не один рік.

Якщо з часом дана модель стала працювати не на повну потужність, необхідно звернутися за консультацією до компанії ICOOLA. Пропонуємо вигідні умови роботи:

 • безкоштовна діагностика;
 • низькі ціни;
 • актуальна наявність оригінальних запчастин на складах;
 • швидкий ремонт гаджетів (в разі стандартних ситуацій);
 • досвідчені фахівці;
 • якісний сервіс від моменту прийому заявки до технічної підтримки після виконання ремонтних процедур;
 • консультаційна підтримка;
 • належна документація (чек, гарантійні зобов'язання);
 • робота по всій Україні (приймаємо замовлення через відділення Нової Пошти).

Кожен день вдосконалюємо свої навички, покращуємо клієнтське обслуговування, застосовуємо спеціалізований інструментарій.

Ремонт iPhone 7: ціна
1 300 грн
1 100 грн
990 грн