Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Ремонт iPhone XS Max у Львові: низька ціна і гарантія

Модель iPhone XS Max ремонт якої досить складний технологічний процес, втілила в собі інноваційні технології, продуманий стильний дизайн і високий рівень надійності функціоналу. Фахівці відзначили безпрецедентну потужність флагмана, оснащеного процесором Bionic 12, що в поєднанні з великим OLED-дисплеєм вигідно відрізняє його на тлі інших торгових марок. Але ніщо не вічне в цьому світі, і з часом поломки неминучі. Найчастіше причиною несправностей стає активна експлуатація iPhone XS Max, яка веде до зносу елементів і вузлів. Недбале ставлення до цифрового «улюбленця», що викликає збої в роботі технічної частини і програмного забезпечення. Іноді зустрічається і виробничий брак, але він становить близько 0,1% випадків. Відзначимо, що до прикладу такий брак стався з певною серією iPhone 7, яка не бачила мережі sim-карти. Хоч би яка була причина проблем, львівський сервісний центр ICOOLA, що спеціалізується на ремонті дисплея iPhone XS Max або будь-яких інших комплектуючих, завжди готовий прийти на допомогу і відновити «яблучний» гаджет, попри складність робіт. Навіть якщо ви проживаєте в Києві чи іншому місті, все одно можете скористатися нашими послугами, відправивши телефон Новою поштою, попередньо обговоривши ситуацію з нашим менеджером.

Найчастіші поломки, з якими звертають користувачі для ремонта Айфона ХС Макс у Львові?

Власники цього статусного пристрою найчастіше звертаються для ремонту iPhone XS Max з такими несправностями, як:

 1. зелена смуга на дисплеї - наслідок здавлювання Айфона (випадково сівши на нього, поклавши щось важке);
 2. Ремонт дисплея iPhone XS Max;
 3. пропав автофокус на задній камері, виникли плями при зйомці;
 4. дисплей не реагує на дотики;
 5. акумулятор став погано заряджатися або взагалі ігнорує спроби його «підгодувати»;
 6. скорочення періоду роботи з моменту останньої підзарядки без збільшення навантаження;
 7. Айфон XC Макс не включається.

Будь-яка з перерахованих ознак служить тривожним сигналом, причину якого необхідно з'ясувати і усунути. Не намагайтеся зробити це самостійно, бо крім знання пристрою гаджета і навичок виконання відповідних маніпуляцій, потрібно устаткування для тестування телефону, а також професійний інструмент, що дозволяє без ризику нанесення додаткових ушкоджень виправити поломку.

Інженери нашої компанії безкоштовно виконують діагностику iPhone XS Max, пояснюють поточну ситуацію і розрахують суму ймовірних витрат на:

 1. заміщення розбитого екранного скла або на задній панелі новим;
 2. модульну заміну дисплея;
 3. заміну акумуляторної батареї;
 4. перестановку, перепайку модульних секторів при великих пошкодженнях.

iPhone XS Max, як відбувається ремонт в сервісі ICOOLA

При виявленні будь-яких неробочих моментів в функціоналі iPhone XS Max, власнику варто зв'язатися з експертом компанії ICOOLA і описати докладно, що сталося. З'ясувавши передбачувані причини неробочого стану, обговоривши умови доставки апарату в майстерню (особисте відвідування, кур'єрською службою, з довіреною особою), клієнт забезпечує вручення смартфона фахівця. З цього моменту і починається послуга:

 • огляд і тестування (безкоштовно);
 • повідомлення замовника про виявлені дефекти технічної частини, збої в програмному забезпеченні і про суму загальної вартості майбутніх заходів;
 • при підтвердженні згоди на ремонт, до нього приступають негайно;
 • після завершення відновлення Айфон знову тестують на рівень відповідності функціонала його дійсним параметрам;
 • повідомляють власника «яблука» про можливість забрати пристрій у зручний для нього час і обумовленим раніше способом;
 • при врученні готового «мобільника» надається гарантія на рік з безкоштовним сервісним обслуговуванням.

Терміни лагодження залежать від ступеня пошкоджень, які визначають фронт робіт. Як правило, це займає від 15 хвилин до години. Колектив центру налічує 30 фахівців, що виключає варіант тривалого очікування.

Яка ціна на ремонт iPhone XS Max у Львові та Ужгороді?

Відвідавши сервісний центр Айкула, ви завжди отримаєте швидке усунення неполадок за низькими цінами. Ми можемо собі це дозволити, через те, що в команді працюють тільки досвідчені майстри своєї справи, а їх робочі місця оснащені за останнім словом техніки, під рукою завжди є професійний інструмент. Тому до ремонту iPhone XS Max не залучаються сторонні фахівці та обладнання, що могло б призвести до додаткових витрат і подорожчання послуг для клієнтів.

Якщо ж говорити про конкретну вартість ремонту, то однозначно відповісти на це питання лише за описом ситуації не можна. Один і той же «симптом» у iPhone XS Max часом говорить про різні несправності. Щоб визначитися з точною ціною виправлення дефектів, потрібно провести діагностику стану девайса. У нашому центрі вона виконується безкоштовно. Навіть, якщо клієнт відмовляється від подальшої взаємодії, оплачувати попереднє тестування не доведеться. Після установки «діагнозу» фахівець заявляє про необхідні ремонти і їх вартість. При виявленні вад, що не підлягають абсолютному усуненні, гарантія не надається, про що власника попереджають відразу. Клієнт сам оцінює для себе співвідношення ступеня ризику і необхідності ремонту.

Переваги нашого сервісного центру по ремонту Айфона ХС Макс у Львові?

Якщо ваше «яблучко» десятого покоління раптом стало проявляти нездатність справлятися з властивими йому завданнями, якщо ви з якихось причин пошкодили його корпус або втопили свій смартфон, не займайтеся його «самолікуванням», щоб надалі не довелося шкодувати про додаткові поломки, а то і передчасно попрощатися з флагманом Apple назавжди.

Сервісний центр Айкула, що спеціалізується на відновленні брендової цифрової техніки, включаючи і лінійку iPhone, надає послуги в цій сфері вже понад п'ять років. За цей час ми зібрали дружний колектив справжніх профі, які беруть на себе повну відповідальність за весь обсяг виконаних робіт, що підтверджується безкоштовним гарантійним обслуговуванням. Крім того, наші клієнти вже змогли переконатися в бездоганній якості виконуваних нами заходів і лояльне ставлення до замовників:

 1. всі деталі і шлейфи, що підлягають заміні, використовуються оригінальні;
 2. на роботу і запчастини оформляється гарантія з безкоштовним сервісним обслуговуванням протягом усього терміну;
 3. безкоштовна діагностика на професійному обладнанні, навіть якщо користувач відмовляється від ремонту;
 4. для нас, практично, не існує девайсів, які ми не можемо відновити;
 5. низькі ціни, завдяки проведенню повного циклу відновлення пристроїв в рамках одного центру;
 6. терміни виконання замовлень максимально короткі, що пояснюється великим штатом фахівців;
 7. заявки на ремонт приймаються, як з Києва, так і з усієї України.

Особливості гарантійного обслуговування XS Max

Гарантія, яку надає СЦ ICOOLA, діє протягом року і поширюється, як на виконану роботу, так і на встановлені елементи і модулі, яким довелося провести «ротацію». Повертаючи власнику його iPhone XS Max, майстер, після ремонту, обов'язково вказує на особливості і правила експлуатації апарату, яких необхідно дотримуватися, щоб зберегти право на безкоштовне сервісне обслуговування. А саме:

 • зберегти виданий центром талон;
 • не експериментувати із зануренням у воду (не дивлячись на заявлений захист від пилу і вологи, цей параметр не завжди повною мірою відповідає дійсності);
 • не розкривати корпус;
 • не допускати попадання пилу і в'язких середовищ в канали динаміків, роз'єми для зарядки;
 • рекомендується уникати заповнення батареї флагмана енергією від Power Bank, автомобіля, через неоригінальний мережевий адаптер.

Якщо клієнт не дотримується всього перерахованого вище, то при зверненні в центр з приводу несправностей, він втрачає право на безкоштовне обслуговування. За таких обставин будь-яка поломка переходить в розряд не гарантійного випадку. Детальніше у розділі Гарантія на iPhone.  Зрозуміло, в допомоги ніхто не відмовить, але вартість послуги буде виставлена ​​в повному обсязі. Можливо, недолік і не матиме відношення до апаратної частини, тоді вирішити проблему вдасться перепрошивкою.

Ремонт iPhone XS Max: ціна
2 000 грн
1 100 грн
1 400 грн