Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Ремонт Айфона у Львові – чому ми найкращі в плані сервісу Apple?

Чому слід обрати наш сервісний центр Apple для ремонту iPhone у Львові? Все просто, тому що компанія ICOOLA, не просто майстерня, де ремонтують айфони - це еко-бренд, котрий дбає про природу, відновлює техніку та продає високоякісні гаджети Епл. Відомий у всьому світі каліфорнійський бренд Apple важко перевершити за якістю продукції. Уся техніка виробника відрізняється від конкурентів високою витривалістю і довговічністю. Та навіть із такими висококласними пристроями, як iPhone, часом трапляються неприємності.

Дрібні поломки й несправності, некоректна робота та баги програмного забезпечення, або ж банальне механічне пошкодження Айфона чи потрапляння вологи у корпус – спеціалісти ICOOLA владнають будь-яку неприємність вашого гаджета. У нашому офіційному сервісному центрі Apple, що знаходиться у Львові по вулиці Володимира Великого 12, ви знайдете підтримку та допомогу у порятунку вашого пристрою. Кожен, хто завітає до нас із проблемним iPhone отримає якісну та безкоштовну консультацію, а також максимально швидку сервісну підтримку iPhone у Львові та Сихові. Хіба ваш улюблений гаджет не заслуговує такої турботи?

Ціни на ремонт Apple iPhone в ICOOLA?

Оскільки смартфони Apple - аксесуар не з дешевих, багатьох власників лякає перспектива ремонту. Особливо часто це трапляється, коли гаджету потрібна справді серйозна допомога. До випадків, що потребують ґрунтовного ремонту, зокрема, можна віднести наслідки падіння iPhone з висоти та потрапляння вологи всередину корпусу. Розрив шлейфу, розбитий об’єктив камери, тріщина в дисплеї чи корозія контактів – такі проблеми будуть потребувати не лише послуг ремонту, але й заміни оригінальних запчастин.

Звернувшись за послугами ремонту iPhone до сервісного центру ICOOLA, ви отримаєте не лише кваліфікований ремонт улюбленого пристрою, а й найнижчу поміж конкурентів ціну за виконану роботу. Ми любимо наших клієнтів, а тому підходимо до ремонту їх техніки з особливою уважністю та обережністю.

В ICOOLA використовують для ремонту гаджетів Apple лише оригінальні та перевірені запасні частини, придбані напряму у виробника. А отже ремонт вашого Айфон в нашому сервісному центрі буде більш ніж вигідним, навіть у разі серйозного втручання.

Переваги ICOOLA, які ви отримаєте, звернувшись за Remont iPhone?

Сервісний центр ICOOLA займає лідерські позиції на ринку продажу та ремонту техніки бренду Apple вже понад 10 років. За цей час ми виконали безліч ремонтних робіт, від найпростішого оновлення програмного забезпечення до серйозних операцій із заміною кількох запчастин несправного пристрою.

За роки досвіду ми бачили чимало подяк, схвальних відгуків та посмішок клієнтів. Отож, пропонуючи свої послуги, спираємося на переваги, що неодноразово отримували позитивну оцінку наших клієнтів.

Переваги ремонту iPhone в сервісному центрі ICOOLA:

  • наш сервісний центр офіційно та успішно працює на ринку вже більш як 10 років;
  • майстри ICOOLA володіють поглибленими технічними знаннями й навичками, а також колосальним досвідом у сфері ремонту гаджетів компанії Apple;
  • спеціалісти нашого сервісного центру здатні впоратися із більшістю поломок за 15-30 хвилин;
  • для ремонту вашого смартфону будуть використовуватися лише оригінальні запчастини, придбані у офіційних постачальників;
  • у нас є все необхідне оснащення, яке може знадобитися для ремонту вашого Айфона;
  • майстрів ICOOLA не налякає навіть найскладніший ремонт, а ви обов’язково отримаєте ваш iPhone після ремонту в ідеальному стані;
  • лише у нас найнижча на ринку ціна за ремонт смартфонів Apple;
  • ми на 100% впевнені у якості ремонту та надаємо гарантію терміном 1 місяць на усі встановлені нами запчастини.

Занадто добре щоб бути реальністю? Завітайте до нас та перевірте самі. ICOOLA вас точно не розчарує!

Ремонт iPhone у Львові: де знаходиться Айкула?

Якщо у вас трапилася неприємність і ваш iPhone не вмикається, він некоректно працює, змок під дощем, або впав та отримав пошкодження – тоді вам точно потрібно здати iPhone в ремонт. Знайти нас можна у Львові по вулиці Володимира Великого 12. Тут вас приязно зустрінуть, проконсультують та оберуть спосіб «лікування» вашого пристрою.

Проте, ми обслуговуємо не лише львів’ян, а й клієнтів з усієї України. Якщо ви хочете скористатися нашими послугами та при цьому не проживаєте у Львові, чи не маєте можливості завітати до нас особисто, ви завжди можете надіслати ваш пристрій поштою.

Надіславши нам iPhone Новою поштою чи кур’єром ви отримаєте певність того, що із ним будуть працювати справжні професіонали. В ICOOLA проведуть докладний огляд вашого пристрою, узгодять із вами ціну ремонту та запасних частин, після чого повернуть iPhone власнику вже у робочому стані особисто, або ж поштою.

Чи ми офіційний сервісний центр Apple?

Звертаючись за ремонтом гаджетів Apple, користувачі часто непокояться та довго вибирають сервісний центр, у який можна звернутися зі своєю проблемою. Адже високотехнологічні пристрої відомого бренду мають низку особливостей, на які варто звертати найпильнішу увагу у процесі ремонту.

Надзвичайно важливим фактором ремонту iPhone також є використання оригінальних запчастин від виробника. Адже підробні й неоригінальні деталі не те що не допоможуть, а можуть навіть серйозно зашкодити вашому смартфону, чи навіть поглибити серйозність поломки. Отож офіційні джерела та сам виробник радять звертатися за будь-яким, навіть не надто серйозним, ремонтом до офіційних представництв та сервісних центрів, сертифікованих Apple.

Сервісний центр ICOOLA у Львові є офіційним та визнаним виробником підприємством, що володіє ексклюзивними правами на ремонт гаджетів бренду Apple. Наші майстри спеціалізуються на ремонті iPhone та інших пристроїв виробника, а також володіють виключними знаннями й навичками у корекції роботи гаджетів найпопулярнішого американського технобренду.

Усі запчастини, що використовуються в ICOOLA для ремонту, є оригінальними та замовляються в офіційних постачальників. Саме у підтвердження цього факту ми й надаємо гарантію на встановлені нами деталі строком 1 рік!

Скільки часу триває ремонт айфона?

Часто користувачі смартфонів відкладають ремонт до останнього, турбуючись про те, що надовго залишаться без такого необхідного пристрою. Адже у наші дні iPhone є не лише засобом зв’язку. Він має безліч таких потрібних нам щодня функцій, як камера, програвання музики, можливість пошуку в інтернеті, навігація, оплата покупок та послуг, і ще багато іншого. Більшість власників також активно користуються iPhone для роботи й не уявляють ні дня без улюбленого пристрою.

Та, скориставшись послугами сервісного центру ICOOLA, ви навіть не встигнете скучити за вашим смартфоном. Адже з більшістю поломок наші кваліфіковані майстри здатні впоратись лише за 15-30 хвилин.

У ICOOLA вам, в першу чергу, буде запропоновано детальний огляд гаджета, повна діагностика та виявлення усіх недоліків його роботи. Наш спеціаліст запропонує послуги з ремонту, які необхідні вашому iPhone, та проведе оцінку вартості усіх передбачених робіт. Узгодивши з вами вартість ремонту, майстер одразу ж візьметься за порятунок вашого пристрою. Клієнти ICOOLA у своїх відгуках підкреслюють швидкість роботи як одну з першочергових наших переваг, особливо у порівнянні з іншими сервісними центрами. Наші клієнти та їх час – пріоритет сервісу ICOOLA. Ми не змусимо вас чекати та владнаємо проблему максимально швидко та результативно.

iPhone - ремонт, який під силу лише професіоналам!

Лідер у виробництві високоякісних гаджетів, що полонили й повели за собою безліч прихильників, володіє безліччю запатентованих та ексклюзивних технологій виробництва. Саме тому пристрої бренду Apple є настільки унікальними та неповторними.

Проте, Remont iPhone - завдання не з легких. Щоб провести навіть поверхневу корекцію роботи пристрою та при цьому не нашкодити йому ще більше, необхідно володіти винятковими знаннями й навичками. Майстри компанії ICOOLA вирізняються не лише технічною грамотністю і багаторічним досвідом. Важливою їх особливістю є вузька спеціалізація й глибоке розуміння технологій та принципів роботи саме техніки бренду Apple. Спеціалісти нашого сервісного центру знають не з чуток про усе розмаїття поломок та скарг, які можуть виникнути у власників iPhone. Через їх руки пройшли сотні та навіть тисячі пристроїв із проблемами будь-якої складності. Саме тому у ремонті iPhone та інших гаджетів відомого американського бренду ICOOLA не має конкурентів. Ми ні в якому разі не бажаємо вам проблем із вашим пристроєм. Та якщо раптом ваш iPhone спіткає поломка, або ви просто будете не задоволені певними аспектами його роботи, звертайтеся за допомогою до нас.

Ремонт iPhone: ціна  
1 300 грн
1 200 грн
2 200 грн