icoola
Купити iPhone
Ремонт iPhone
Ремонт iPad+
Продати iPhone
ICOOLA ECO
Топ пропозицій

ми купимо твій старий iphone — ми купимо твій старий iphone — ми купимо твій старий iphone — ми купимо твій старий iphone — ми купимо твій старий iphone — ми купимо твій старий iphone — ми купимо твій старий iphone — ми купимо твій старий iphone — ми купимо твій старий iphone — ми купимо твій старий iphone — ми купимо твій старий iphone — ми купимо твій старий iphone — ми купимо твій старий iphone — ми купимо твій старий iphone — ми купимо твій старий iphone — ми купимо твій старий iphone — ми купимо твій старий iphone — ми купимо твій старий iphone — ми купимо твій старий iphone — ми купимо твій старий iphone — ми купимо твій старий iphone — ми купимо твій старий iphone — ми купимо твій старий iphone — ми купимо твій старий iphone — ми купимо твій старий iphone — ми купимо твій старий iphone — ми купимо твій старий iphone — ми купимо твій старий iphone — ми купимо твій старий iphone — ми купимо твій старий iphone —

Ми з радістю надамо вам знижку на покупку будь-якого iPhone або викупимо у вас ваш старий пристрій. Щоб дізнатися приблизну ціну вкажіть модель, стан та об'єм пам'ятті вашого девайсу.

Продай або обміняй свій iPhone. Щоб дізнатися ціну, заповни заявку!

Заповніть данні
— Приблизна ціна— Приблизна ціна
screen screen
screen screen

Обмін iPhone на новий в ICOOLA

Вигідна пропозиція послуги iPhone обмін - дозволяє обміняти або просто продати свій старий iPhone на новий. Щоб дізнатися суму, яку Вам доведеться доплатити при обміні, або яку Ви отримаєте, якщо вирішите продати нам свій старий телефон, вкажіть в контактній формі наступні дані:

  • Модель iPhone б у;
  • Стан вашого девайса;
  • Обсяг пам'яті вашого гаджета.

Після цих дій під полем з’явиться сума, за яку ми готові придбати ваш смартфон. Зацікавило, тоді відправляйте заявку на зв'язок з менеджером, вкажіть власне ім'я, електронну пошту (не обов'язково) та номер мобільного телефону, якщо ви хочете обміняти чи продати iPhone.

Відзначимо, що коли ви обираєте стан пристрою, то потрібно розуміти, що:

  • Клас А - це смартфон, в якому відсутні будь-які подряпини, як на корпусі, так і на екрані, в якому не замінювались жодні запчастини, а ємність акумулятора вище 95%;
  • Клас B - це смартфон, в якому допустимі мінімальні царапини. В якому також не замінювались будь-які запчастини, а справність акумулятора вище 86%;
  • Клас С - це смартфон, який має царапини чи сколи, в якому міг замінюватись акумулятор, чи екран - проте всі інші запчастини виключно оригінальні;
  • Клас D - це смартфон, в якому розбитий екран, який не вмикається або ж був втоплений.

Уточнимо, щоб дізнатись точну вартість за смартфон зв'яжіться з нашим менеджером та розкажіть йому про всі нюанси пристрою. Ви також можете скористатися послугою Trade IN iPhone у Львові та по всій Україні на сайті Айкула.

Чи можна обміняти у нас іншу техніку Apple?

Так, проте вам прийдеться залишити будь-який девайс, мінімум на 1 годину, позаяк тестування Macbook, iPad чи iMac займає куди більше часу. Наші спеціалісти оцінять цей девайс та запропонують вам за нього вигідну суму. Щодня ми скуповуємо багато вживаних iPhone та розуміємо всю важливість оцінки девайсу. 

А чи приймаємо ми AirPods та AppleWatch?

Так, і цю техніку також можна здати в ICOOLA. Відзначимо також, що її потрібно залишити на тестування і лише після цього менеджер зможе запропонувати вам необхідну суму на обмін. Слід зазначити, що у випадку, якщо ви принесли iPhone, то функція оцінки триває набагато скорше.

сховай мене
Як відбувається обмін чи викуп Вашого iPhone?

Обмін або викуп iPhone відбувається менеджером ICOOLA після того, як він оголосить фінальну вартість вашого пристрою. Прийти та продати свій гаджет ви можете в ICOOLA у м. Львів, по вулиці Коцюбинського 25 або ж відправити накладеним платежем через Нову Пошту. Як тільки ми оглянемо та протестуємо всі функції вашого iPhone ви отримаєте оплату за свій смартфон!

Чи може наш менеджер не забрати з пошти ваш iPhone?

Ні. Така ситуація виключена. Відзначимо, що ми завжди відкриті з нашими клієнтами. Якщо ви відправили нам свій пристрій та не приховали жодних дефектів, котрі б могли бути у вашому iPhone, то ми 100% купимо у вас цей гаджет

Чи можна продати будь-яку іншу техніку в ICOOLA?

Так - Ви можете продати будь-яку іншу техніку Apple в ICOOLA. Зв'яжіться з нашим менеджером в будь-якому зручному для Вас месенджері та розкажіть, що саме ви хочете продати!

На що можна обміняти свій старий iPhone?

Ви можете здійснити як продаж так і обмін свого старого пристрою на будь-яку продукцію в нашому інтернет-магазині!

Чому у нас такі високі ціни на викуп iPhone?

Друзі, ціни вказані відповідно до певного класу смартфону, якщо ви продаєте нам телефон у відмінному стані, без жодних царапин та справність акумулятора у якого більше 95 % то ми заплатимо Вам за нього 100% вартості. Якщо стан чудовий, середній або ж поганий, то ціна буде нижчою. Ми пропонуємо найвищу ціну на викуп в Україні, позаяк вважаємо, що техніка Apple є найнадійнішою та найкращою і вартує такої ціни.