Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Ремонт iPhone 11 Pro Max з гарантією

Топова модель айфона Pro Max від Apple 11-го покоління порадувала користувачів розміром дисплея в 6,5 дюйма, при наявності прогресивного графічного модуля і значного обсягу пам'яті. Ємнісний акумулятор і високопродуктивний процесор забезпечили можливість активного використання просунутого гаджета протягом тривалого періоду без підзарядки.

Стильний мінімалізм і мультимедійність зробили телефон найбажанішим в середовищі фанатів американського бренду, але ось вразливість до поломок у нього, як і у будь-якої техніки, нікуди не поділася. Якщо ви опинилися в числі тих, хто зіткнувся з цією проблемою, сервісного центру ICOOLA відновить ваш «яблучний» девайс до рівня повноцінного флагмана популярної торгової марки в найкоротший термін і з наданням гарантії на рік.

Основні поломки iPhone 11 Pro Max

Незважаючи на відносно недавні часи виходу в продаж даної моделі, наші фахівці встигли зіткнутися з різноманітністю несправностей, які стосуються і апаратної частини, і технічного стану корпусу, і програмного забезпечення. Основні причини тяжкого становища полягають в:

 1. необережному поводженні, що призводить до падіння пристрою на тверді поверхні, «прильоту» гострих, важких предметів його на панель, «втоплення» у вологому середовищі або дрібнодисперсних сипучих складах;
 2. виході з ладу вузлів і деталей при активній експлуатації, використанні неоригінального мережевого адаптера, підзарядці Айфона від Power Bank, автомобільного акумулятора;
 3. виробничий брак, хоча і вкрай рідко.

Серед скарг на відмову тієї чи іншої функції найчастіше зустрічаються:

 • iPhone не вмикається або не працює екран;
 • не йде зарядка або дуже повільно, швидко витрачається енергія батареї;
 • дисплей не блокується при розмові;
 • камера не реагує на команди;
 • не функціонує динамік, мікрофон;
 • забито скло задніх або передньої панелі;
 • гаджет впав у воду або був залитий іншими рідинами.

Що не варто робити власникам «яблука»

Не ризикуйте «життям» свого дорогого девайса, намагаючись самостійно виявити і усунути поломку. Складне пристрій апарату з найдрібнішими деталями і чутливими вузлами вимагає використання професійного обладнання та інструменту, яке відсутнє в домашніх умовах. Втручання дилетанта може лише призвести до подорожчання подальшого ремонту, а то і повної втрати стильного аксесуара.

Незважаючи на заяву виробника про досконалої захисту iPhone 11 Pro Max, що відповідає стандарту IP68, герметичність корпусу не завжди така надійна. Не варто експериментувати, занурюючи флагман в водні стихії навіть на короткий період. Як показала практика, це часто закінчується серйозними поломками самих різних робочих модулів.

Якщо ж це сталося, то ні в якому разі не намагайтеся користуватися телефоном або ставити на зарядку. Необхідно провести діагностику, щоб переконатися, що все в порядку, чи виявити дефект. У компанії Айкула дана послуга безкоштовна.

Як можна спробувати самому усунути несправність

Перед тим, як здавати девайс в лагодження, користувачеві варто провести прості маніпуляції без втручання у «внутрішні справи» корпусу. Є реальна ймовірність домогтися в цьому успіху, дотримуючись таких порад:

 1. звук став слабким - перевірте налаштування і кнопку на бічній панелі, які могли бути випадково встановлено в нижнє положення;
 2. камера робить знімків або вони розмиті - переконайтеся, що захисна плівка та інші аксесуари не затуляють об'єктиви;
 3. відеомодуль не включається - перемкніть режим зйомки з основної камери на фронтальну, і навпаки;
 4. погано заряджається батарея - гляньте, чи немає в роз'ємі бруду, сторонніх дрібних предметів, спробуйте використовувати інший адаптер;
 5. не включається «мобілка» - перевірте рівень зарядки АКБ;
 6. гаджет швидко став втрачати енергію - видаліть непотрібні додатки, вимкніть зайві опції і фонові програми.

Не допомогло? Тоді тільки досвідчений майстер поверне вам спокій, а телефону повноцінний функціонал, відповідний його початковим можливостям.

Найбільш поширені види ремонту

Причини проявилися несправностей Айфона не тільки відрізняються різноманітністю, але підступністю. Наприклад, розбита передня панель може виглядати жахливо, але в реальності потрібно лише перевстановити скло, або маленька на вигляд тріщинка екрану спричинить за собою заміну дисплейного модуля. Щоб уникнути установки помилкових «діагнозів» і нецільового виправлення вад і проводиться професійна діагностика девайсів.

Найчастіше, крім наведених прикладів, доводиться здійснювати такі заходи:

 1. відновлення після проникнення під корпус води;
 2. заміна акумуляторної батареї через недотримання правил підзарядки;
 3. «Ротація» нової камери, до поломок якої можуть призвести механічні дії і збої в ПО;
 4. нерідко доводиться оновлювати купол задньої камери, об'єктив, який виступає за площину панелі;
 5. перевстановлення або пайка мікросхеми Wi-Fi, Bluetooth;
 6. ремонт динаміка необхідний при пошкодженнях шлейфу, аудиокодека водою.

Це далеко не повний список послуг, так як кожен iPhone має свої особливості, на які впливає і інтенсивність експлуатації, і дотримання правил експлуатації

Ціна на ремонт Айфона 11 Про Макс

Вартість налагодження гаджета - одне з головних питань користувачів, які змушені звернутися за допомогою до майстра. Однозначно відповісти на нього без попереднього огляду неможливо, так як опис проблеми зі слів власника не завжди дає чітке розуміння ситуації. Але те, що у нас низькі ціни та вигідні умови співпраці - це незаперечний факт.

Львівський СЦ ICOOLA, успішно діє в даній сфері послуг понад п'ять років, за цей час оснастив свої майстерні сучасним професійним обладнанням та інструментами, укомплектував штат знають, досвідченими інженерами. Тобто, весь цикл відновлення девайсів проходить в рамках одного підприємства, без залучення сторонніх фахівців і ресурсів, що дозволяє нам встановлювати справедливі, доступні для клієнтів ціни.

Які вигоди по ремонту ви отримаєте, звернувшись до нас

Крім того, розуміючи важливість виявлення точної причини дисфункцій мобільних пристроїв в співвідношенні з фінансовими можливостями замовника, керівництво центру звільнило всіх клієнтів від оплати попередньої діагностики. Ми знайдемо джерело проблем, розрахуємо суму за відновлення флагмана, а ви приймете рішення про те, наскільки це доцільно для вас на поточний момент. На даному етапі у вас не буде ніяких витрат.

Якщо ж ви віддаєте перевагу відразу «повернути до життя» свій Айфон, то майстер відразу приступить до роботи і виконає її в найкоротший термін. По завершенню всіх «реанімаційних» заходів знову виконується оцінка функціоналу, щоб переконатися, що всі недоліки усунуті. Апарат повертають клієнтові для перевірки і підтвердження здійсненого замовлення.

З моменту передачі «мобільника» його власнику наступають гарантійні зобов'язання, які передбачають безоплатне сервісне обслуговування iPhone протягом року при настанні гарантійного випадку.

Коротко переваги взаємодії з нашим центром виглядають так:

 • високий професіоналізм співробітників;
 • низькі ціни;
 • безкоштовне тестування та гарантійне обслуговування;
 • якісні оригінальні запчастини та комплектуючі;
 • оперативне рішення будь-яких завдань;
 • приймаємо заявки з усіх регіонів України.

Терміни роботи з гаджетом в Айкулі

Як і у випадку з цінами, навскидку сказати, скільки часу займе «лікування» багатофункціонального мобільного пристрою, не можна. Наш експерт відповість на це питання, оцінивши об'єкт візуально, піддавши більш глибокої перевірки на професійному обладнанні. Як правило, після проведеного тестування, робота триває від 15 хвилин, а в складних випадках до півтора-двох годин. Майстер приступає до виконання послуг, як тільки клієнт дає на це свою згоду. У нас повністю укомплектований штат співробітників, які зацікавлені в підтримці позитивного іміджу компанії якісним виконанням роботи. Ми не женемося за миттєвим доходом, а будуємо взаємовигідні відносини з нашими партнерами для стабільного розвитку.

Ремонт iPhone 11 Pro Max: ціна
1 600 грн
2 100 грн
2 700 грн