Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 602 250 (безкоштовно)

Ремонт iPhone 11 в ICOOLA

Топова модель iPhone 11 від Apple послужила уособленням передових технологій останніх двох років. Рівень герметичності корпусу став значно вище, функціонал досконаліше, а ось забезпечити абсолютну безпеку при порушенні правил експлуатації поки не вдається. І, незважаючи на величезне бажання більшості користувачів стати володарем інноваційного флагмана, багато хто нехтує правилами безпечного його використання, що найчастіше є причиною виникнення несправностей. Хоча не можна знімати з рахунків і природний знос деталей і вузлів, а також ймовірність, нехай і дуже незначну, помилок збірки при виробництві смартфонів.

Що ні послужило б приводом для занепокоєння, сервісний центр ICOOLA завжди допоможе виправити ситуацію в найкоротші терміни і за низькими цінами, надавши замовнику гарантію на відновлений гаджет протягом року з безкоштовним сервісним обслуговуванням. Заявки на ремонт Айфона 11 приймаємо з усіх регіонів України.

Ціна на ремонт iPhone 11

Власника потерпілого телефону завжди хвилює питання, яка сума рахунку за повернення до життя смартфона з широкими мультимедійними можливостями. Але, як ви розумієте, точно визначитися з сумою навскидку складно. Завжди існує ймовірність помилки, так як один і той же прояв дисфункції може використовуватися декількома дефектів, як апаратного сегмента, так і програмного забезпечення.

Щоб уникнути непорозумінь, наші профі озвучують вартість послуги клієнту тільки після того, як виконано ретельний візуальний огляд пристрою та його діагностика на професійному обладнанні. Завдяки сучасному обладнанню та повної укомплектованості штатних співробітників, компанія не має потреби в залученні сторонніх фахівців і обладнання. Весь цикл ремонтних робіт здійснюється в рамках одного підприємства, що дозволяє формувати ціну виключно на підставі двох параметрів:

 1. складності необхідних заходів щодо виправлення вад;
 2. витрат на встановлені запчастини.
 3. Тестування функціональної кошика Айфона виконується безкоштовно, незалежно від рішення клієнта про замовлення послуги. Видалення засмічень, яке не потребує розтину пристрою, також не передбачає оплати.

Види поломок iPhone 11

Список скарг, з якими звертаються в наш центр володарі «яблука 11», досить великий. При відмові хоч однієї з нижче перерахованих функцій мультимедійного девайса, не намагайтеся самостійно її налагодити - ризикуєте значно збільшити витрати на ремонт, а то і залишитися без зв'язку і стильного аксесуара.

Незважаючи на те, що Айфон 11 з'явився на прилавках магазинів порівняно недавно, нашим експертам вже довелося зіткнутися з наступними проблемами даної моделі:

 1. апарат не включається;
 2. телефон працює, а зображення немає;
 3. не йде зарядка або недовго тримається;
 4. дисплей залишається активним під час розмови;
 5. відсутня функція Wi-Fi ;
 6. пристрій сильно гріється;
 7. при розмові не чути співрозмовника або з'явилися сторонні шуми;
 8. камера робить неякісні знімки або зовсім не працює;
 9. немає мережі;
 10. затримка або повна відсутність реакції тачскрін дисплея;
 11. тріснутий або розбитий корпус, екран;
 12. всередину потрапила рідина.

Останньому пункту варто приділити трохи більше уваги, зазначивши, що заявлена ​​виробником захист стандарту IP68 не має на увазі використання гаджета в умовах занурення у водне середовище. Тому не проводите експерименти по втоплення свого високотехнологічного «улюбленця». А також намагайтеся виключити контакт флагмана з дрібним сміттям, який може забиватися в канали динаміків, порт підзарядки.

Окремі неполадки все ж можна спробувати усунути до відвідування майстерні, але без втручання в апаратну частину. Ось деякі допустимі заходи «швидкої допомоги на дому»:

 • якщо погіршився звук при голосового запису, розмові, то перевірте отвори динаміків на наявність забруднення і видаліть їх, якщо такі виявилися;
 • при неякісних знімках, неможливості їх зробити, переконайтеся, що захисна плівка / скло не закривають вічко, що до нього не прилип сміття;
 • тихе звучання викликів, повідомлень, музики можливо викликано випадковим переміщенням бігунка в налаштуваннях;
 • якщо погано заряджається акумулятор, спробуйте почистити порт, використовувати інший адаптер;
 • некоректний відгук iPhone 11 на окремі команди може виправити перезавантаження або скидання налаштувань, а також видалення підозрілих недавно завантажених додатків.

Процес ремонту Айфона 11 в ICOOLA

Процедура повернення до життя «яблучного» девайса проста, зрозуміла і не вимагає складних кроків, якщо ви віддасте перевагу нашої компанії Айкула, яка розташована у Львові, а замовлення приймає вже більше 5-ти років з усіх куточків України. Чому люди зі своїми маленькими трагедіями звертаються в наш центр, уточнимо трохи пізніше, а ось про те, як отримати нашу якісну послугу, поговоримо прямо зараз. Алгоритм дій виглядає так:

 • Ви запідозрили свій гаджет в небажанні повноцінно виконувати «обов'язки». Скористайтеся вищевикладеними рекомендаціями, і якщо все даремно, то зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом (онлайн-заявка на сайті, дзвінок по телефону), докладно викладіть експерту суть проблеми і повідомте, яким чином Айфон прибуде в майстерню. Це можна зробити особисто, відправити Новою поштою або з довіреною особою.
 • Коли смартфон ляже на стіл фахівця, йому проведуть візуальний огляд, а потім діагностують на професійному обладнанні. Виявивши реальні поломки, збій в ПО, на підставі цих несправностей проводиться розрахунок повної вартості послуги, ми озвучимо ціну до оплати і термін виконання ремонту. На цьому етапі клієнт нічого не платить і може відмовитися від подальшої взаємодії. Будь-які додаткові платні маніпуляції можуть проводитися лише за згодою клієнта.
 • Якщо домовленості досягнуті, то наш співробітник відразу ж приступає до відновлення iPhone 11. Зазвичай це займає не більше одного або півтори години, а то й кількох хвилин, але все залежить від складності поломки.

По закінченню робіт знову здійснюється контрольна діагностика телефону на відповідність параметрам функціоналу. При передачі готового пристрою власнику, або його представнику, оформляється гарантійний талон на безкоштовне сервісне обслуговування протягом року. Якщо передбачена відправка кур'єрською службою, то відповідна папір прикладається до девайсу.

Сервіс ICOOLA: переваги та вигоди

Чому ж користувачі звертаються саме в нашу компанію навіть з інших регіонів, щоб довірити дорогий смартфон для ремонту? Справа в тому, що всі, хто вже встиг скористатися послугами нашого підприємства, рекомендують нас своїм друзям і близьким. Якщо врахувати наш більш ніж п'ятирічний досвід діяльності в даній сфері, то досить широке коло населення вже знайомий з її якістю.

У свою чергу наш колектив за цей час встиг придбати нові знання і досвід, освоїти інноваційні технології усунення несправностей, підвищити рівень обслуговування. Вивчивши попит споживачів, реально оцінивши свої можливості, ми зуміли знайти оптимальний баланс між отриманням прибутку для подальшого розвитку СЦ ICOOLA і вигідними пропозиціями для потенційних і постійних замовників. В даний час у нас:

 1. безкоштовна діагностика всіх моделей «яблучного» бренду;
 2. гарантійне сервісне обслуговування на протязі року не передбачає оплати, при дотриманні правил експлуатації;
 3. низькі ціни;
 4. оригінальні запчастини;
 5. досвідчені фахівці постійно вдосконалюють свою майстерність, вивчаючи новинки девайсів всіх торгових марок, і Еппл зокрема;
 6. робочі місця оснащені всім необхідним інструментом;
 7. комплектуючі поставляються від надійних, перевірених часом партнерів.

Умови виконання гарантійних зобов'язань

Готовий смартфон ми віддаємо власникові, пропонуємо самостійно перевірити його функціонал, додатково роз'яснюємо важливі моменти в його використанні, які, при їх дотриманні, значно продовжать термін служби мультимедійного пристрою, позбавлять від фінансових витрат. А саме:

 • берегти від ударів і падінь;
 • уникати тісного контакту з водою і пилом;
 • користуватися оригінальними мережевими адаптерами;
 • при підозрі на збої в роботі, не намагатися самому вирішувати проблему.