Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

iPhone 11 ремонт смартфона в ICOOLA

Топова модель iPhone 11 від Apple послужила уособленням передових технологій останніх двох років. Рівень герметичності корпусу став значно вищим, функціонал досконалішим, а от забезпечити абсолютну безпеку при порушенні правил експлуатації поки що не вдається. І, незважаючи на величезне бажання більшості користувачів стати власником інноваційного флагмана, багато хто нехтує правилами безпечного його використання, що найчастіше є причиною виникнення несправностей. Хоча не можна знімати з рахунків і природне зношування деталей і вузлів, а також ймовірність, нехай і вельми незначну, помилок збірки при виробництві смартфонів.

Що не стало б приводом для занепокоєння, сервісний центр ICOOLA завжди допоможе виправити ситуацію в найкоротший термін та за низькими цінами, надавши замовнику гарантію на відновлений гаджет протягом року з безкоштовним сервісним обслуговуванням. Заявки приймаємо з усіх регіонів України.

Ціна на ремонт iPhone 11

Власника постраждалого телефону завжди турбує питання, яка сума рахунку за повернення до життя смартфона з широкими мультимедійними можливостями. Але, як ви розумієте, точно визначитися із сумою навскідку складно. Завжди існує ймовірність помилки, оскільки один і той же прояв дисфункції може відповідати декільком дефектам, як апаратного сегмента, так і програмного забезпечення.

Щоб уникнути непорозумінь, наші профі озвучують вартість послуги клієнту тільки після того, як виконано ретельний візуальний огляд пристрою та його діагностику на професійному обладнанні. Завдяки сучасному оснащенню та повній укомплектованості штатних співробітників, компанія не потребує залучення сторонніх фахівців та обладнання. Весь цикл ремонтних робіт здійснюється в рамках одного підприємства, що дозволяє формувати ціну виключно на підставі двох параметрів:

 • складності необхідних заходів щодо виправлення вад;
 • витрат за встановлені запчастини.


Тестування функціонального кошику Айфону здійснюється безкоштовно, незалежно від рішення клієнта про замовлення послуги. Видалення засори, що не вимагає відкриття пристрою, також не передбачає оплати.

Види поломок iPhone 11

Список скарг, з якими звертаються до нашого центру власники «яблука 11», досить великий. При відмови будь-якої з нижче перерахованих функцій мультимедійного девайсу, не намагайтеся самостійно її налагодити - ризикуєте значно збільшити витрати на ремонт, а то й залишитися без зв'язку та стильного аксесуара.

Незважаючи на те, що Айфон 11 з'явився на прилавках магазинів порівняно недавно, нашим експертам вже довелося зіткнутися з такими проблемами цієї моделі:

 • апарат не вмикається;
 • телефон працює, а зображення немає;
 • не йде зарядка чи недовго тримається;
 • дисплей залишається активним під час розмови;
 • відсутня функція Wi-Fi;
 • пристрій сильно гріється;
 • під час розмови не чути співрозмовника чи з'явилися сторонні шуми;
 • камера робить неякісні знімки або не працює;
 • немає мережі;
 • затримка або повна відсутність реакції тачскріну дисплея;
 • тріснулий або розбитий корпус, екран;
 • усередину потрапила рідина.


Останньому пункту варто приділити трохи більше уваги, зазначивши, що заявлений виробником захист стандарту IP68 не має на увазі використання гаджета в умовах занурення у водне середовище. Тому не проводіть експерименти щодо потоплення свого високотехнологічного «улюбленця». А також намагайтеся унеможливити контакт флагмана з дрібним сміттям, яке може забиватися в канали динаміків, порт підзарядки.

Окремі неполадки все ж таки можна спробувати усунути до відвідування майстерні, але без втручання в апаратну частину. Ось деякі допустимі заходи «швидкої допомоги вдома»:

 1. якщо погіршився звук під час голосового запису, розмові, то перевірте отвори динаміків наявність забруднення і видаліть їх, якщо такі виявилися;
 2. при неякісних знімках, неможливості їх зробити, переконайтеся, що захисна плівка/скло не закривають вічко, що до нього не прилипло сміття;
 3. тихе звучання дзвінків, повідомлень, музики можливе випадковим переміщенням бігунка в налаштуваннях;
 4. якщо акумулятор погано заряджається, спробуйте почистити порт, використовувати інший адаптер;
 5. некоректний відгук iPhone 11 на окремі команди може виправити перезавантаження або скидання налаштувань, а також видалення підозрілих нещодавно завантажених програм.

Процес ремонту Айфона 11 в ICOOLA

Процедура повернення до життя «яблучного» девайсу проста, зрозуміла і не вимагає складних кроків, якщо ви віддасте перевагу нашій компанії Айкула, яка розташована у Львові, а замовлення приймає вже понад 5 років з усіх куточків України. Чому люди зі своїми маленькими трагедіями звертаються до нашого центру, уточнимо трохи пізніше, а ось про те, як отримати нашу якісну послугу, поговоримо прямо зараз. Алгоритм дій виглядає так:

 • Ви запідозрили свій гаджет у небажанні повноцінно виконувати обов'язки. Скористайтеся вищевикладеними рекомендаціями, і якщо все марно, зв'яжіться з нами будь-яким зручнимним способом (онлайн-заявка на сайті, дзвінок по телефону), докладно викладіть експерту суть проблеми та повідомте, яким чином Айфон прибуде до майстерні. Це можна зробити особисто, надіслати Новою поштою або з довіреною особою.
 • Коли смартфон ляже на стіл фахівця, йому проведуть візуальний огляд та діагностують на професійному обладнанні. Виявивши реальні поломки, збій у ПЗ, на підставі цих несправностей проводиться розрахунок повної вартості послуги, ми озвучимо ціну до оплати та термін виконання ремонту. На цьому етапі клієнт нічого не платить і може відмовитись від подальшої взаємодії. Будь-які додаткові платні маніпуляції можуть проводитись лише за згодою клієнта.
 • Якщо домовленості досягнуті, то наш співробітник відразу ж приступає до відновлення iPhone 11. Зазвичай це займає не більше одного або півтори години, а то й кількох хвилин, але все залежить від складності поломки.

Після закінчення робіт знову здійснюється контрольна діагностика телефону на відповідність до параметрів функціоналу. При передачі готового пристрою власнику або його представнику оформляється гарантійний талон на безкоштовне сервісне обслуговування протягом року. Якщо передбачено відправлення кур'єрською службою, то відповідний папір прикладається до девайсу.

Сервіс ICOOLA: переваги та вигоди

Чому ж користувачі звертаються саме до нашої компанії навіть із інших регіонів, щоб довірити дорогий смартфон для ремонту? Справа в тому, що всі, хто вже встиг скористатися послугами нашого підприємства, рекомендують нас своїм друзям та близьким. Якщо врахувати наш більш ніж п'ятирічний досвід діяльності в даній сфері, то досить широке коло населення вже знайоме з її якістю.

У свою чергу наш колектив за цей час встиг набути нових знань та досвіду, освоїти інноваційні технології усунення несправностей, підвищити рівень обслуговування. Вивчивши попит споживачів, реально оцінивши свої можливості, ми змогли знайти оптимальний баланс між отриманням прибутку для подальшого розвитку СЦ ICOOLA та вигідними пропозиціями для потенційних та постійних замовників. В даний час у нас:

 • безкоштовна діагностика всіх моделей "яблучного" бренду;
 • гарантійне сервісне обслуговування протягом року не передбачає оплати, за дотримання правил експлуатації;
 • низькі ціни;
 • оригінальні запчастини;
 • досвідчені фахівці постійно вдосконалюють свою майстерність, вивчаючи новинки девайсів усіх торгових марок, та Еппл зокрема;
 • робочі місця обладнані всім необхідним інструментом;
 • комплектуючі поставляються від надійних, перевірених часом партнерів.
 • Умови виконання гарантійних зобов'язань

 

Готовий смартфон ми віддаємо власнику, пропонуємо самостійно перевірити його функціонал, додатково роз'яснюємо важливі моменти у його використанні, які, при їх дотриманні, значно подовжать термін служби мультимедійного пристрою, позбавлять фінансових витрат. А саме:

 1. берегти від ударів та падінь;
 2. уникати тісного контакту з водою та пилом;
 3. користуватись оригінальними мережевими адаптерами;
 4. при підозрі на збої у роботі, не намагатися самому вирішувати проблему.
Ремонт iPhone 11: ціна
1 200 грн
2 100 грн
2 700 грн