Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Ремонт iPhone 12 Mini в ICOOLA: чому ми найкращі в плані сервісу Apple?

Ремонт iPhone 12 Mini в ICOOLA.UA складається з декількох етапів. Щоб зрозуміти причину будь-якої поломки наш сервіс проводить безкоштовну діагностику (навіть, якщо ви відмовитесь від подальшого ремонту) і лише тоді береться виконувати реставрацію девайсу. Відзначимо, що ремонт будь-якого смартфону Apple вкрай складна процедура, адже робота ведеться з крихітними деталями, то ж майстерність та досвід роботи обов'язкові умови для будь-якого майстра нашої компанії. Якщо підсумувати, то відновлення iPhone 12 Mini складається з декількох етапів:

  1. Відбувається прийом та діагностика смартфону;
  2. Повідомляється клієнту кінцева вартість послуги (у випадку, якщо вона змінилась);
  3. Майстер приступає до виконання ремонту;
  4. Відбувається заміна елементу, що вийшов з ладу;
  5. Відбувається збір пристрою;
  6. Гаджет проходить 3-етапи тестування.

ICOOLA.UA має багаторічний досвід в плані ремонту будь-яких девайсів. Ми прекрасно знаємо, що нас обирають тому, що ми пропонуємо лише оригінальні запчастини, доступну ціну та найкращу якість. Відзначимо, що наша майстерня складається з понад 40 працівників, які щоденно удосконалюють свої навички та вивчають новітні технології з ремонту. До прикладу, ми виконуємо лазерне зрізання задньої кришки iPhone 12 Mini, можемо легко нанести олеофобне покриття на ваш екран або ж відновити втоплений смартфон. Наш досвід дозволяє виконати будь-який вид сервісних послуг, використовуючи найновіші методи ремонту смартфонів Apple.

Скільки коштує ремонт iPhone 12 Mini?

Ціна ремонту iPhone 12 Mini в ICOOLA.UA залежить від складності поломки, що трапилась з вашим девайсом. Якщо вам необхідно замінити батарею, це обійдеться у 35$, а полірування дисплею у 51$. Ціни на всі послуги ви можете побачити у відповідних карточках товару вище. Ми прагнемо зробити ціну доступну для кожного, адже розуміємо, що девайси Apple для своїх власників надзвичайно цінна річ. ICOOLA.UA має один з найбільших складів запчастин у Західній Україні, зняті з пристроїв донорів, тому і пропонує найнижчу ціну на ремонт Айфон 12 Міні.

Ремонт iPhone 12 Mini: ціна
1 900 грн
3 000 грн
1 300 грн