Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Ремонт iPhone 12 Pro Max у Львові з гарантією

iPhone 12 Pro Max один з найнадійніших телефонів у світі. Щоб він зламався, має статися щось неординарне, адже це дуже надійний гаджет. Випадковий брак практично неможливий, адже в ICOOLA цей гаджет проходить трирівневу перевірку на якість. Якщо телефон зламався - найбільш ймовірна причина - падіння або потрапляння вологи всередину. Однією рукою ним незручно управляти, так що можливі падіння. Втім, від падіння телефон захищений міцним сапфіровим склом. У воді він може перебувати пів години на глибині до 20 метрів, принаймні такі випробування він витримав. Як бачите, розробники зробили все, щоб захистити Айфон, проте, якщо з вашим улюбленцем, щось і сталося, тоді звертайтесь до нас, в компанію ICOOLA.UA і ми легко виконаємо ремонт iPhone 12 Pro Max у Львові і до того ж надамо гарантію на 1 рік. Відзначимо, що, окрім того, що ми ремонтуємо, ми також продаємо якісні відновлені iPhone, то ж ви можете купити у нас будь-яку модель за дуже доступну ціну.

Поломки можуть бути пов'язані з «залізом» і програмним забезпеченням. До явних поломок можна віднести тріщини чи сколи. При пошкодженні внутрішніх вузлів та чи інша функція телефону відмовляє. Втім, не все так однозначно. Остаточно несправність може встановити лише фахівець. Не намагайтеся усунути несправність самостійно. В iPhone деталі щільно підігнані, ви можете випадково що-небудь пошкодити.

Якщо ви обираєте сервісний центр, ми найкращі, позаяк пропонуємо цілий ряд переваг, які не надає жоден інший сервісний центр. ICOOLA спеціалізується саме на продукції Apple. Тут зібрана команда фахівців, кожен з яких працює в цій сфері не менше 5 років. Як бачите, майстри центру знають про iPhone абсолютно все, то ж можете бути спокійні, коли віддаєте на ремонт Айфон 12 Про Макс нашим інженерам.

У нас абсолютно безкоштовна діагностика. Багато майстерень, обіцяючи безкоштовну діагностику, хитрують. У них вона безкоштовна лише в тому випадку, якщо клієнт погоджується на ремонт. В  ICOOLA вона безкоштовна навіть для тих, хто відмовляється від ремонту. Ми - це команда, яка продає найкращі iPhone 11 бу та інші моделі, а також пропонує високотехнологічний ремонт девайсів. Наступний важливий момент -  запчастини. Ми пропонуємо лише оригінальні комплектуючі. Тільки в цьому випадку мова може йти про абсолютну надійність. Дешеві аналоги швидко вийдуть з ладу. Важливо і те, де проходить ремонт. Деякі майстерні всього лише виконують роль посередника. У них телефони не ремонтують. Вони збирають замовлення і передають їх іншим майстрам. У ICOOLA такого немає. Тут телефон відремонтують прямо при вас.

На швидкості ремонту позначається і наявність необхідних запчастин. У маленьких майстерень немає можливостей тримати свій мінісклад. Коли приходить клієнт, вони купують необхідні запчастини. Все це час. У ICOOLA є всі необхідні компоненти. Телефон приведуть до ладу протягом пів години. Останнє - це гарантійний термін. ICOOLA дає місяць  гарантії. Це важливо.

Чи варто виконувати ремонт Айфона 12 Про Макс у Львові?

iPhone 12 Pro Max - один з кращих телефонів у світі. Тут надширокий екран з-за допомоги якого, дивитися відео і грати на ньому ігри дуже зручно. Звісно слід берегти свого цифрового улюбленця, проте, якщо з вашим смартфоном щось трапилось - renew company ICOOLA пропонує ремонт Айфона 12 Про Макс по дуже низьким цінам з використанням лише оригінальних запчастин. До того ж у нас безкоштовна гарантія на будь-які бу Айфони у Львові та Україні. Обирайте якісні Ecophone - обирайте ICOOLA.

Телефон відрізняється надійним захистом. У воді він може перебувати протягом пів години на глибині до 8 метрів. Також він має найміцніше скло, воно в 4 рази міцніше, ніж на попередній моделі.

Збірка теж не викликає нарікань. Всі запчастини щільно підігнані. Для зняття захисту тут використовується система розпізнавання осіб. В її основі інфрачервоні датчики. Телефон впізнає власника під хорошим кутом, в т. ч. і в окулярах. Звучання відмінне. Краще чути голос співрозмовника, виділяти його на тлі вуличного шуму, допомагає система шумозаглушення.

У телефоні 3 тильних камери і 1 фронтальна. Тильні камери: стандартна, широкутна і портретна. Якість зйомки фото і відео стало краще. Внутрішня начинка теж стала більш досконалою. Ми бачимо новий процесор А 14. Для поточних завдань тут виділено 6 ГБ оперативної пам'яті. Якщо брати загальну пам'ять, ми бачимо 3 варіанти. Найоб'ємніший у 512 ГБ. Друзі, хочемо сказати, щоб ви не заповнювали пам'ять свого Айфон 12 Про Макс на всі 100%, адже в такому разі може полетіти прошивка iOS і тоді прийдеться виконувати ремонт Айфона 12 Про Макс у місті Львів уже в сервісі Apple.

Друзі, це чудовий телефон, який здатний виконувати будь-які задачі, звісно, як і за будь-якою технікою, так і за цим гаджетом слід уважно дивитися і не брати смартфон у ванну чи сауну, адже пара від води, здатна проникати навіть в найзахищеніший гаджет і в такому разі він зламається. Звісно техніка Apple легко піддається відновленню, тому ремонт iPhone 12 Pro Max можна виконати в renew компанії ICOOLA у м. Львів, по вулиці Володимира Великого 12.

Ціна на ремонт iPhone 12 Pro Max?

На кінцеву ціну ремонту iPhone 12 Pro Max впливає складність поломки. З прейскурантом можна ознайомитися на сайті магазина. Вийти з ладу може апаратна частина або програмне забезпечення. Оновлення програмного забезпечення обійдеться дешевше. Точно визначитися з вартістю робіт зможе майстер після тестування.

За тестування плата не береться. Навіть якщо ви відмовитесь від ремонту, тестування буде безкоштовним. Ціна ремонту Айфона 12 Про Макс в ICOOLA буде нижчою, ніж в деяких інших майстернях. Річ у тому, що всі ремонтні роботи виконують наші інженери. Деякі інші компанії частину замовлень передають в інші майстерні, природно, що в цьому випадку кінцева вартість робіт буде вищою.

Ми використовуємо лише оригінальні деталі, і гарантуємо якісний ремонт вашого пристрою. До того ж ви отримаєте 1 місяць безкоштовної гарантії на запчастину, терміном на 1 рік.

Ремонт iPhone 12 Pro Max: ціна
2 200 грн
3 000 грн
1 400 грн