Про нас

ICOOLA - сервісний центр інтернет-магазин відновлених гаджетів в Україні, який водночас є першою renew company. На нашій фабриці ми щомісяця даруємо друге життя сотням вживаним iPhone, щоб українці у складний час змогли купувати якісний телефон за найкращою ціною. Завдяки оригінальним запчастинам, багаторічному досвіду та високій професійності майстрів, ми займаємо лідерські позиції в сервісі та продажу відновлених Айфонів.

Як ми відновлюємо телефони - беремо тільки оригінальні iPhone, які були у вжитку, ретельно тестуємо, відновлюємо пошкоджені елементи, використовуючи оригінальні деталі, які зняті з пристроїв-донорів, робимо косметичний ремонт (шліфування екрану, подряпин тощо), проводимо 3-рівневу перевірку якості, упаковуємо і додаємо зарядний пристрій. Відновлені айфони нічим не відрізняються від нових, крім ціни - вони приблизно на 30% дешевші, ніж нові. А якість проведених робіт ми підтверджуємо гарантією на 12 місяців для кожного девайсу. 

Наша фабрика налічує понад 30 майстрів різної спеціалізації, які постійно підвищують свій рівень у ICOOLA Academy і вивчають передові технології. Крім продажу, ми також пропонуємо ремонт iPhone та iPad за доступними цінами. За понад 8 років ми навчились робити ремонт будь-якої складності і сумарно відновили вже більше 50 тис гаджетів. Кожен майстер ICOOLA пройшов спеціальний курс навчання та має не менше 3 років практичного досвіду. Професіоналізм та найсучасніше обладнання дозволяють усунути практично будь-яку несправність за лічені години. Більшість ремонтів відбувається під мікроскопом, оскільки техніка Apple, завдяки своїй прогресивності, є складною. Але ми зосередилися саме на ній, бо iPhone та iPad спроектовані таким чином, що будь-яку деталь можна зняти і замінити. Після цього гаджет продовжить служити ще багато років.

Екологічна місія

ICOOLA працює за принципами сталого розвитку, розвиваючи циркулярну економіку в Україні. Окрім продажу якісних смартфонів Apple та ремонту телефонів, ми взяли на себе обов'язок садити дерево за кожен проданий відновлений iPhone і вже висадили близько 4000. Це сприяє відновленню та озелененню нашої планети. Крім цього, відновлення гаджетів - це зменшення електронного сміття, що забруднює довкілля. Під час виробництва одного смартфона продукується понад 80 кг відходів. Відновлені гаджети не потрібно замінювати новими, оскільки вони продовжують ефективно функціонувати. Тому покупка відновленого iPhone - це не тільки економія, а й екологічно свідомий вибір.

Чому варто обрати ICOOLA?

У нашому асортименті всі актуальні моделі - від iPhone 7 до iPhone 13 Pro Max. Кваліфіковані продавці з радістю нададуть всю потрібну інформацію та проконсультують у зручному для покупця форматі - по телефону, у месенджерах або особисто, під час зустрічі у нашому шоу румі в ближньому центрі Львова, на вул. Володимира Великого 12.

Ми працюємо по всій Україні.  Якщо ви проживаєте не у Львові і сумніваєтесь, чи варто купувати таку дорогу річ, як смартфон, через інтернет - з ICOOLA ви не ризикуєте нічим. Ми швидко і безкоштовно надсилаємо телефон Новою поштою накладеним платежем, і при отриманні ви можете оглянути та протестувати гаджет, а вже після цього його оплатити. Ми турбуємося про те, щоб ваш досвід покупки у нашому магазині був максимально комфортним та позитивним. 

Ми пропонуємо ідеальне співвідношення якості і ціни, а також можливість купити ще дешевше, скориставшись програмою Trade-in. Ми викупимо ваш старий телефон за кращою на ринку ціною, після цього вам залишиться тільки сплатити різницю за новий. Покупцям доступна також можливість придбати телефон у кредит, оплачуючи частинами без відсотків.

Купуючи у нас, ви отримуєте повністю укомплектований товар із зарядним пристроєм та рік безкоштовної гарантії від сервісного центру ICOOLA. За бажанням ми поклеємо захисне скло і оберемо чохол для вашого девайса. У будь-який момент протягом року ви можете принести нам iPhone, якщо виникли неполадки, або повернути його Новою поштою, і ми обов’язково безкоштовно відремонтуємо ваш гаджет або замінимо на інший. Це унікальна пропозиція на ринку вживаних смартфонів. Ми знаємо, як зробити так, щоб iPhone ефективно працював ще багато років, щодня допомагаючи власнику виконувати потрібні задачі. Долучайтесь до тисяч задоволених клієнтів ICOOLA!