Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Ремонт iPad в сервісному центрі ICOOLA

Планшети від Apple використовуються для цілого ряду призначень - читання книг, процесу навчання, складання відео, набору текстів, відпочинку у вигляді перегляду фільмів, у дорозі або вдома. Айпади мають відмінну продуктивність, якісну кольоропередачу і хорошу автономність. Вразливим місцем залишається екран, тому часто клієнти звертаються за ремонтом iPad з цієї причини. Насамперед цей вид гаджетів підходить для ігроманів, блогерів, що монтують відео, дизайнерам для нотаток або малюнків, креслень від руки.

Відзначимо, що ми займаємося також ремонтом iPhone і з радістю проконсультуємо Вас з будь-яких питань, пов'язаних з технікою Apple.

Ремонт Айпада: які поломки свідчать про необхідність відновлення роботи Айпада

Перелік явних поломок, які свідчать про необхідність ремонту iPad:

 • сліди пошкодження екрана, що заважають користуватися пристроєм. Порушується цілісність дисплея, може проникнути пил, бруд, волога;
 • не працює тачскрін, сліпі плями на дисплеї, смуги, відсутність зображення;
 • деформований корпус. Мова про погнуту задню, передню панель. Порушення геометрії може призвести до серйозних наслідків;
 • Мимовільне спрацювання сенсора – пристрій сам запускає програми, ігри тощо;
 • Не працюють механічні кнопки;
 • Айпад перестав включатись;
 • Айпад не заряджається. Це акумулятор, що вийшов з ладу, або розхитався роз'єм зарядки;
 • В девайс потрапила вода. Необхідне ретельне чищення з розбором корпусу, усунення оксидів, залишків рідини з внутрішніх частин;
 • Проблеми з доступом до Інтернету;
 • Неполадки із камерою;
 • Співрозмовник не чує вас під час спілкування через месенджери тощо.

Не варто витрачати час на самостійний ремонт, сушіння за допомогою рису або використовувати інші сумнівні методи. Слід одразу віднести гаджет до майстрів, розповісти про події, що призвели до поломки.

Є низка несправностей, які можна усунути в домашніх умовах. Наприклад, підвисання планшета через запущену велику кількість програм. Звичайне перезавантаження допоможе у цій ситуації. В інших випадках потрібна діагностика від фахівця.

Чому краще звертатися до професіоналів за ремонтом Айпаду?

Якщо потрібний ремонт iPad, то сервісну компанію необхідно вибирати з особливою ретельністю. Не звертатися до приватників щодо оголошень на під'їздах, а нести техніку до серйозних організацій.

Запорука успішно виконаних ремонтних робіт залежить від трьох факторів:

 • наявність високоточного обладнання;
 • застосування спеціалізованого інструментарію;
 • висока кваліфікація майстрів.

В ICOOLA працюють понад 40 професійних інженерів із досвідом не менше 3 років. Ми беремося за складні завдання, виконуємо необхідні маніпуляції за 1 годину. Планшет від Apple – це складний, багатофункціональний пристрій. Виробник з кожною новою моделлю прагне зменшити товщину корпусу, внести корективи, що покращують функціональність девайсу. Як наслідок, внутрішні компоненти стають меншими, потрібна гранична акуратність при роботі з ними. Не маючи відповідних навичок, майстри-аматори можуть завдати ще більшої шкоди. Наша компанія дає гарантію на виконані процедури та замінені запчастини 1 місяць. Ми прагнемо створити сприятливі умови для замовника при прийомі техніки, цінуємо нашу репутацію.

Ціна на ремонт iPad у Львові та Україні

Ціна на ремонт iPad у Львові може сильно змінюватись в залежності від майстерності конкретного сервісного центру. Ми розуміємо, що клієнти бажають отримати відремонтований гаджет, не переплачуючи зайві гроші. Тому наша політика ціноутворення зводиться до трьох принципів:

 1. оплата лише за фактичну роботу, жодних неврахованих комісій;
 2. низькі ціни на запчастини, тому що співпрацюємо з постачальниками безпосередньо та у нас хороші знижки;
 3. стандартний прайс, єдиний всім. Виняток становлять складні поломки, коли потрібний індивідуальний розрахунок.
 4. Фактично підсумкова сума складається з таких параметрів:
 5. тип неполадки;
 6. вартість запчастини (якщо необхідна заміна);
 7. час інженера.

Є можливість замовити терміновий ремонт айпаду недорого. Умови обумовлюються менеджером на момент оформлення заявки. У роботі використовуються оригінальні деталі, які повністю сумісні з пристроєм. На складі завжди є достатньо комплектуючих, тому чекати поставки не доведеться. У результаті клієнт отримує повноцінно функціонуючий девайс із всіма робочими функціями.

Важливо уточнити, що крім ремонтних послуг, ви можете придбати у нас відновлені смартфони Apple. Радимо звернути увагу на iPhone XR 64gb Yellow.

Ремонт iPad: особливості та процес роботи

При бажані замовника дізнатися трохи про ремонт iPad: особливості та процес роботи, ми з радістю надаємо будь-яку інформацію. Незалежно від типу поломки, єдиний правильний крок – принести техніку в сервіс. Спроби розв'язувати проблему самостійно, пошук майстрів в інтернеті, звернення до приватників лише погіршать ситуацію.

Основні етапи опишемо нижче:

 1. Прийом техніки, фіксування скарг клієнта на роботу гаджета.
 2. Зовнішній огляд наявності механічних пошкоджень – тріщини на корпусі, розбитий екран, контакти з водою тощо.
 3. Первинна діагностика пристрою (включення, тестування, при можливості).
 4. Обережний демонтаж корпусу.
 5. Візуальний огляд внутрішніх деталей, оцінка рівня ушкодження, у якому стані перебуває шлейф акумулятора, мембрана кнопки включення тощо.
 6. Фінальна діагностика інших компонентів. Остаточне встановлення виду поломки.
 7. Озвучування результату замовнику, узгодження вартості, строків виконання робіт.
 8. Безпосередній ремонт.
 9. Складання планшета.
 10. Перевірка на функціональність.

Переконавшись у справності пристрою, техніка повертається власнику. Більшість проблем усувається протягом години. Якщо потрібен додатковий час, про це обов'язково повідомляють клієнта. Здійснюється розрахунок, виписуються платіжні документи.

Як запобігти ремонту iPad

Головне питання користувачів – чи можна запобігти ремонту iPad? Однозначної відповіді немає. Є засоби захисту, які допоможуть знизити ризик пошкодження пристрою. До таких відносяться:

 1. Захисні чохли. Чохли з екошкіри, пластикові накладки бампери, прості силіконові чохли. Вони не тільки захищають апарат, але й розширюють його функції – мають підставки для зручної роботи або перегляду фільму, тримачі стилусу. Представлений асортимент на ринку вартий уваги;
 2. Захисне скло. Забезпечить захист екрану під час щоденного використання. Корисний та затребуваний аксесуар, коштує недорого. Експерти сходяться на думці, що подібний захист ефективніший за плівки;
 3. Плівка клеїться на екран просто, але вбереже лише від подряпин та потертостей. Проведення тестів показують, що при падінні планшета екран постраждає, а плівка залишиться не зачепленою. Вона не амортизує силу удару, як захисне скло. Вибір залишається за користувачем.
 4. Ноутбуки, планшети, айфони тендітна техніка, незважаючи на якісне складання. Використовуйте оригінальні зарядні пристрої, уникайте сильних перепадів температур. Інструктуйте дітей щодо відповідального ставлення до дорогої техніки. Дотримання правил експлуатації, акуратність, догляд за девайсом дозволять користуватися обладнанням без звернення до ремонтних служб.

Гарантії на ремонт iPad

Будь-якому клієнту важливо знати, які гарантії на ремонт Айпада надає наша компанія. Наш термін фіксований та становить 1 місяць.

Наприклад, якщо в нашому центрі було замінено акумулятор і протягом цього терміну з ним виникнуть несправності, то буде встановлено новий безкоштовно. Однак при зверненні до сервісників з несправністю роз'єму зарядки – це вже інша проблема, а не гарантійний випадок. Ми не намагаємося нажитися на додаткових проблемах, лише чесно надаємо свої послуги. Намагаємося йти назустріч клієнту та прибрати дефект із мінімально можливими витратами.

Рівень підготовки та набуті навички дозволяють нам справлятися із завданнями підвищеної складності. У штаті працюють справжні професіонали своєї справи, які забезпечені необхідним технологічним обладнанням та сучасною лабораторією. Ми дбаємо про навколишнє середовище, знижуючи кількість викинутого електросміття, утилізуємо батареї належним чином. Користуйтеся технікою Apple, а ми розберемося з технічними неполадками, що виникають. Ну і не забувайте читати наш цікавий блог, в якому багато корисної інформації.

1 600 грн
1 600 грн
1 700 грн