Я шукаю...

Гарантія від компанії ICOOLA: все що потрібно знати про гарантійне обслуговування

Перш за все, ми хочемо подякувати, що ви обрали відновлений телефон з гарантією від ICOOLA. Більшість інших компаній надають гарантію тільки на один тиждень або на місяць, а якщо ви вирішите отримати повноцінну річну гарантію, то вам доведеться доплатити за це значну суму. Ми ж надаємо гарантійний талон на всю нашу техніку терміном на 12 місяців безкоштовно. Саме тому, що ми впевнені у якості нашої роботи і є професіоналами у сфері ремонту і сервісу смартфонів від корпорації Apple, iPad чи Google Pixel бу.

ICOOLA  гарантує, що продукт не має дефектів та обслуговується протягом 12 місяців після дати покупки:

 1. У разі несправності ми безкоштовного відремонтуємо пристрій.
 2. Якщо пристрій неможливо відремонтувати - замінимо на такий самий або будь-який інший відновлений пристрій з доплатою або компенсацією відповідно до початкової вартості телефону вказаної в чеку про покупку.

Гарантія не буде діяти лише у випадках:

 • Якщо дефект пристрою виник у разі недбалого поводження і використання його не за призначенням, або при порушенні умов та правил експлуатації. До прикладу ви купили iPhone, через певний час він у вас впав та розбився, в такому разі гарантія вам не допоможе, але ми можемо зробити ремонт зі знижкою;
 • Якщо дефекти пристрою викликані проникненням всередину сторонніх предметів. Або ж у разі прямого впливу механічних сил або ж під впливом хімічного, термічного або фізичного впливу;
 • Якщо дефекти пристрою викликані внаслідок того, що ви звернулися до іншого сервісного центру, або спробували розкрити пристрій самостійно;
 • Присутність механічних або термічних пошкоджень пристрою або його складових: (подряпини, вм'ятини, тріщини);
 • Відсутність або пошкодження на пристрої спеціальних маркувань (серійного номера, назви моделі, та ін.);
 • Пошкодження викликані стихійними лихами або будь-якими іншими побутовими факторами;
 • Ушкодження, які були вчинені під впливом зовнішніх факторів, або ж неправильним підключенням до електроживлення, або ж іншими випадками.
   

Гарантія від компанії ICOOLA не поширюється на вихідні матеріали чи комплектуючі аксесуарів та елементи живлення. Варто відзначити, що гарантія на акумуляторну батарею діє лише 3 місяці, адже досить часто клієнти заряджають пристрій в автомобілі, поїзді на вокзалі, нехтуючи правилами експлуатації. В таких випадках поломка акумуляторної батареї трапляється не з нашої вини.

Відзначимо, що якщо ви хочете здати свій iPhone нам по гарантії, то можете приїхати до нас в магазин, який знаходиться у місті Львів, по вулиці Володимира Великого 12 або ж надіслати нам свій гаджет Новою Поштою, а ми сплатимо за доставку. При відправці айфону поштою, обов'язково в посилку вкладіть і гарантійний талон. Що б не сталося з вашим гаджетом, зв'яжіться з нами за номером телефону 0800334950 і ми обов'язково підемо вам на зустріч і виправимо безплатно будь-які негаразди, якщо вони відбулися з нашої вини. 

Компанія ICOOLA – в першу чергу дбає про те, щоб ви були в захваті від отриманого смартфона, а найкращою подякою від вас буде рекомендація нашого інтернет-магазину та сервісного центру своїм близьким і знайомим.