Гарантія від компанії ICOOLA: все що потрібно знати про гарантійне обслуговування

Перш за все, ми хочемо подякувати, що ви обрали відновлений телефон з гарантією від ICOOLA. Більшість інших компаній надають гарантію тільки на один тиждень або на місяць, а якщо ви вирішите отримати повноцінну річну гарантію, то вам доведеться доплатити за це значну суму. Ми ж надаємо гарантійний талон на всю нашу техніку терміном на 12 місяців безкоштовно. Саме тому, що ми впевнені у якості нашої роботи і є професіоналами в сфері ремонту і сервісу смартфонів від Apple.

ICOOLA  гарантує, що продукт не має дефектів та обслуговується протягом 12 місяців після дати доставки:

 1. У разі несправності ми безкоштовного відремонтуємо пристрій.
 2. Якщо пристрій неможливо відремонтувати можлива заміна на такий самий або будь-який інший відновлений пристрій з доплатою або компенсацією відповідно до початкової вартості телефону вказаної в чеку про покупку.

Гарантія не буде діяти лише у випадках:

 • Якщо дефект пристрою виник у разі недбалого поводження і використання його не за призначенням, або при порушенні умов та правил експлуатації. До прикладу ви купили iPhone, через певний час він у вас впав та розбився, в такому разі гарантія вам не допоможе, але ми можемо зробити ремонт зі знижкою;
 • Якщо дефекти пристрою викликані проникненням всередину сторонніх предметів. Або ж у разі прямого впливу механічних сил або ж під впливом хімічного, термічного або фізичного впливу;
 • Якщо дефекти пристрою викликані внаслідок того, що ви звернулися до іншого сервісного центру, або спробували розкрити пристрій самостійно;
 • Присутність механічних або термічних пошкоджень пристрою або його складових: (подряпини, вм'ятини, тріщини);
 • Відсутність або пошкодження на пристрої спеціальних маркувань (серійного номера, назви моделі, та ін.);
 • Пошкодження викликані стихійними лихами або будь-якими іншими побутовими факторами;
 • Ушкодження, які були вчинені під впливом зовнішніх факторів, або ж неправильним підключенням до електроживлення, або ж іншими випадками.
   

Гарантія від компанії ICOOLA не поширюється на вихідні матеріали, комплектуючі аксесуарів та елементи живлення. Важливо уточнити, що зарядний пристрій та акумулятори гарантійній заміні не підлягають, всі вони перед відправкою клієнту проходять 3-рівневу систему перевірки, що унеможливлює брак. Досить часто клієнти заряджають пристрій в автомобілі, поїзді і т.д, нехтуючи правилами експлуатації і в таких випадках поломка акумуляторної батареї трапляється не з нашої вини.

Дотримуючись Статті 8 Закону про «Захист прав споживачів» обмін продукції протягом 14-денного терміну не поширюється на товар, який був у вжитку, тобто б/у (на телефони в тому числі). Можливий обмін продукції або усунення будь-яких поломок протягом гарантійного терміну.

 Відзначимо, що якщо ви хочете здати свій iphone нам по гарантії, то можете приїхати до нас в магазин, який знаходиться у місті Львів, по вулиці Коцюбинського 25 або ж надіслати нам свій гаджет Новою Поштою, а ми сплатимо за доставку. При відправці айфону поштою, обов'язково в посилку вкладіть і гарантійний талон. Що б не сталося з вашим гаджетом, зв'яжіться з нами за номером телефону 0 800 602 250 і ми обов'язково підемо вам на зустріч і виправимо безплатно будь-які негаразди, якщо вони відбулися з нашої вини. 

Компанія ICOOLA – в першу чергу дбає про те, щоб ви були в захваті від отриманого смартфона, а найкращою подякою від вас буде рекомендація нашого інтернет-магазину та сервісного центру своїм близьким і знайомим.