Як ми відновлюємо?

ICOOLA - справжня фабрика з відновлення гаджетів. Щомісяця ми даруємо друге життя сотням вживаним iPhone, щоб українці у складний час змогли купувати якісний телефон за найкращою ціною. Крім продажу, ми також пропонуємо ремонт iPhone та iPad за доступними цінами. За понад 8 років ми навчились робити ремонт будь-якої складності і сумарно відновили вже більш як 50 тис. гаджетів.

Завдяки оригінальним запчастинам, багаторічному досвіду та високій професійності майстрів, ми займаємо лідерські позиції в сервісі та продажу відновлених Айфонів.

Наша фабрика налічує понад 30 майстрів різної спеціалізації. Кожен майстер ICOOLA пройшов спеціальний курс навчання та має не менше 3 років практичного досвіду. Також ми постійно підвищуємо рівень майстрів у ICOOLA Academy і вивчаємо передові технології роботи. Більшість ремонтів відбувається під мікроскопом, оскільки техніка Apple, завдяки своїй прогресивності, є складною. Але ми зосередилися саме на ній, бо iPhone та iPad спроектовані таким чином, що будь-яку деталь можна зняти та замінити. Після цього гаджет продовжить служити ще багато років. 

Як відбувається процес відновлення?

Ми беремо тільки оригінальні iPhone, які були у вжитку, ретельно тестуємо, відновлюємо пошкоджені елементи, використовуючи оригінальні деталі, які зняті з пристроїв-донорів, робимо косметичний ремонт (шліфування екрана, подряпин тощо), проводимо 3-рівневу перевірку якості, упаковуємо в нашу фірмову коробку. Завдяки сучасному обладнанню ми зберігаємо вологостійкість пристрою, тому ви можете бути впевнені, що втручання у телефон не впливають на його працездатність.
 

Що таке відновлені смартфони від ICOOLA.UA?

Refurbished iPhone від ICOOLA.UA - це повністю оригінальний пристрій, який пройшов процес відновлення і відповідає всім сертифікованим вимогам якості. Відновлені айфони нічим не відрізняються від нових, крім ціни - вони приблизно на 30% дешевші, ніж нові. А якість проведених робіт ми підтверджуємо гарантією на 12 місяців для кожного девайса. Купуючи у нас, ви отримуєте повністю укомплектований товар із зарядним пристроєм, за бажанням ми поклеємо захисне скло і оберемо чохол для вашого девайса.

Ми знаємо, як зробити так, щоб iPhone ефективно працював ще багато років, щодня допомагаючи власнику виконувати потрібні задачі. Долучайтесь до тисяч задоволених клієнтів ICOOLA!