Я шукаю...

Як ми відновлюємо?

ICOOLA - це справжня фабрика з відновлення гаджетів. Щомісяця ми даруємо друге життя сотням вживаних iPhone, дозволяючи українцям у складний час купувати якісний телефон за найкращою ціною. Крім продажу, ми також пропонуємо ремонт iPhone, iPad, Apple Watch, AirPods за доступними цінами. За понад 8 років роботи ми навчилися виконувати ремонт будь-якої складності і сумарно відновили вже понад 50 тис. гаджетів.

Завдяки оригінальним запчастинам, багаторічному досвіду та високій професійності наших майстрів, ми займаємо лідерські позиції у сфері сервісу та продажу відновлених iPhone.

Наша фабрика нараховує понад 30 майстрів різної спеціалізації. Кожен майстер ICOOLA пройшов спеціальний курс навчання та має не менше трьох років практичного досвіду. Також ми постійно підвищуємо рівень кваліфікації наших майстрів у ICOOLA Academy і вивчаємо передові технології. Більшість ремонтів проводиться під мікроскопом, оскільки техніка Apple є досить складною завдяки своїй прогресивності. Ми зосередилися на продукції Apple, оскільки iPhone та iPad спроектовані так, що будь-яку деталь можна зняти та замінити, що дозволяє гаджету служити ще багато років.

Як відбувається процес відновлення?

Ми обираємо лише оригінальні iPhone, які були у вжитку, ретельно тестуємо, відновлюємо пошкоджені елементи, використовуючи оригінальні деталі, зняті з пристроїв-донорів, робимо косметичний ремонт (шліфування екрана, усунення подряпин тощо), проводимо 3-рівневу перевірку якості та упаковуємо в нашу фірмову коробку. Завдяки сучасному обладнанню ми зберігаємо вологостійкість пристрою, тому ви можете бути впевнені, що втручання в телефон не впливають на його працездатність.

Що таке відновлені смартфони від ICOOLA.UA?

Refurbished iPhone від ICOOLA.UA - це повністю оригінальний пристрій, який пройшов процес відновлення і відповідає всім сертифікованим вимогам якості. Відновлені айфони не відрізняються від нових, окрім ціни - вони приблизно на 30% дешевші за нові. Ми гарантуємо якість проведених робіт, підтверджуючи це гарантією на 12 місяців для кожного девайса. Купуючи у нас, ви отримуєте повністю укомплектований товар, і за бажанням ми можемо нанести захисне скло і підібрати чохол для вашого девайса.

Ми знаємо, як зробити так, щоб iPhone служив ефективно ще багато років, щодня допомагаючи власнику виконувати необхідні задачі. Купити айфон легко, якщо робиш це в ICOOLA. Приєднуйтесь до тисяч задоволених клієнтів ICOOLA!