Ремонт iPhone через Нову Пошту від ICOOLA.UA

У сервісних центрів існує глобальна проблема - значно збільшений час ремонту. Така ситуація виникає через надмірне завантаження малої кількості спеціалістів. Деякі працівники просто не мають навичок для виконання такого роду роботи якісно і за короткий термін. Як наслідок, найпростіший ремонт вашого гаджета може тривати тижнями або навіть місяцями. Цей формат абсолютно не підходить сучасному темпу життя.

У ICOOLA.UA ми вважаємо: “Час має значення”. Саме тому максимально оптимізуємо процес ремонту гаджетів. У компанії працює велика кількість висококваліфікованих спеціалістів, що постійно покращують власні навички. Перед влаштуванням на роботу співробітники ICOOLA.UA проходять високоінтенсивне навчання у досвічених техніків. Таким чином працівники відшліфовують свої вміння і набагато якісніше виконують роботу.

Сервіс ICOOLA.UA пропонує швидкий та простий ремонт гаджетів за доступною ціною. Компанія надає повний спектр послуг для вашого iPhone та iPad. Вам не потрібно витрачати час на пошук сервісу у своєму місті, ризикувати смартфоном й чекати. Ми настільки впевнені у якості наданих послуг, що надаємо обов’язкову сервісну гарантію 1 місяць. 

Як працює послуга ремонту через Нову пошту?

  • Ви надсилаєте гаджет. У день отримання посилки сервіс ICOOLA.UA робить ревізію та ремонт вашого пристрою.
  • Усі замінники, які використовуються у сервісному центрі - оригінальні деталі Apple.
  • Після ремонту гаджет додатково проходить перевірку: багаторівневе тестування спеціалістами різного класу. Саме завдяки увазі до найменших деталей, ми впевнені у отриманому результаті. Зворотне відправлення відбувається виключно у випадку, якщо на всіх рівнях тестування отримується позитивний результат.
     

Основні переваги такої послуги:

  • Швидкість - ремонт відбувається у день отримання гаджета нашими працівниками.
  • Якість - у сервісі працюють лише спеціалісти високого класу. Після ремонту кожен пристрій проходить багатоетапну перевірку, завдяки чому ми впевнені у якості виконаній роботі. 
  • Доступність -  для отримання послуг ICOOLA.UA вам потрібно лише найближче відділення нової пошти. 
     

Для докладнішої консультації телефонуйте:  0800602250 або пишіть у соц. мережі:

 

Наша адреса у м. Львів  вул. Володимира Великого 12

Щодня ми приймаємо десятки одиниць техніки Apple через Нову Пошту, виконуємо миттєвий ремонт і уже на наступний день ідеально відновлений девайс їде до вас назад.